Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kytara takamine

Nalezeno:    214 produktů

Takamine EAN 20

SOLID Cedar Top, Jumbo, Mahogany Back+Sides, Rosewood Fingerboard, Gold Hardware, Satin Finish, preamp. CT4B EQ, with Case

Více informací
od 23 679 Kč
Koupit nejlevněji

Takamine EF-261SBL FXC

SOLID Cedar, Mahogany Back+Sides, Rosewood Fingerboard, Cutaway, CT4B Preamp. , Gloss Black Finish, with Case

Více informací
od 31 590 Kč
Koupit nejlevněji

Akustická kytara Takamine GD10 NS

Akustická kytara Takamine GD10 NS - ze série G20. Tvar: Dreadnought.

Elektroakustická kytara Takamine GD15CE BLK

Elektroakustická kytara Takamine, GD15CE, v černém barevném provedení.

Akustická kytara Takamine GD20 NS

Akustická kytara Takamine GD10 NS - ze série G20. Tvar: Dreadnought.

Elektroakustická kytara Takamine GJ72CE BSB

Elektroakustická kytara Takamine GJ72CE-BSB série G70, tvar: jumbo s výřezem.

Elektroakustická kytara Takamine GD10CE NS

Elektroakustická kytara Takamine GD 10 CE NS - ze série G10. Tvar: dreadnought s výřezem.

Elektroakustická kytara Takamine EF508KC

All-KOA Takamine EF508KC grand auditorium je určen pro hráče, kteří požadují vynikající hratelnost, přirozený akustický zvuk při vysokých hladinách akustického tlaku a ohromující vzhled. Vyrobena z krásného tvarovaného dřeva koa (horní, zadní deska a luby). Zlatá mechanika, perleťové vykládání a přírodní vysoce lesklý lak. předzesilovač CT4B nabízí3 pásmový grafický EQ, posuvný ovládač hlasitosti a vestavěnou chromatickou ladičku. To je skvělý nástroj pro nestandardní a otevřená ladění....

Elektroakustická kytara Takamine EAN20C

Masivní cedrová vrchní deska, výřez, tělo tvaru Jumbo, mahagonové luby a záď, palisandrový hmatník, pozlacený Hardware, matová povrchová úprava, předzesilovač CT4B EQ, včetně pouzdra.

Elektroakustická kytara Takamine P1D Japan

Elektro-akustická kytara, série: Pro 1, tvar: Dreadnought, top: cedr (masiv), zadní deska + luby: sapele, krk: mahagon, hmatník: palisandr, elektronika: Takamine CT4B II, 3pásmový ekvalizér, chromatická ladička, barva: Natural.

Elektroakustická kytara Takamine P1DC Japan

Elektro-akustická kytara, série: Pro 1, tvar: Dreadnought Cutaway, top: cedr (masiv), zadní deska + luby: sapele, krk: mahagon, hmatník: palisandr, elektronika: Takamine CT4B II, 3pásmový ekvalizér, chromatická ladička, barva: Natural.

Elektroakustická kytara Takamine GD30CE NAT

Elektro-akustická kytara ze série G30, drednought s výřezem, přední deska vyrobená z masivního smrkového dřeva, zadní deska a boky jsou mahagonové, kytara má speciální "X" vyztužení, mahagonový krk s hmatníkem z palisandru je osazen 20 pražci, 644mm menzura a 12" rádius hmatníku, elektronika Takamine TP-4TD s vestavěnou ladičkou, palisandrová kobylka, chromový hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Natural.

Elektroakustická kytara Takamine GD30CE BLK

Elektro-akustická kytara ze série G30, dreadnought s výřezem, přední deska vyrobená z masivního smrkového dřeva, zadní deska a boky jsou mahagonové, kytara má speciální "X" vyztužení, mahagonový krk s hmatníkem z palisandru je osazen 20 pražci, 644mm menzura a 12" rádius hmatníku, elektronika Takamine TP-4TD s vestavěnou ladičkou, palisandrová kobylka, chromový hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Black.

Elektroakustická kytara Takamine EG630S VV

Elektroakustická kytara, tvar New Yorker s výřezem, masivní smrková deska, luby a záď z javoru, TP4T preamp, lesk.

Akustická kytara Takamine GD30 BLK

Akustická kytara ze série GD30, dreadnought s přední deskou vyrobenou z masivního smrkového dřeva, zadní deska a boky jsou mahagonové, kytara má speciální "X" vyztužení, lakovaný mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem je osazen 20 pražci, 643mm menzura a 12 "rádius hmatníku, palisandrová kobylka, nultý pražec ze syntetické kosti, chromový hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Black.

12 strunná kytara Takamine GD30-12 NAT

Takamine GD30-12 NAT je 12ti strunná dreadnought kytara v klasickém dřevěném podání masivního smrku a mahagonu. Tato kombinace zaručuje všestranný zvuk pro mnoho hudebních stylů.

Elektroakustická kytara Takamine GY93E-NAT

Elektro-akustická kytara, série: G90, tvar: New Yorker, top: smrk (masiv), zadní deska: palisandr / obláčkový javor, luby: palisandr, krk: mahagon, hmatník: palisandr, elektronika: Takamine TK-40D, chromatická ladička, 3pásmový ekvalizér, Mid Contour, Notch Filter, barva: Natural.

Akustická kytara Takamine GD51-NAT

Takamine GD51, Rosewood Fingerboard - Natural. Takamine je japonská společnost zabývající se od roku 1962 výrobou akustických a elektroakustických kytar a baskytar a jejich příslušenství. Nástroje firmy, jejímž mottem je „hardest working guitars", jsou vyhlášené svojí spolehlivostí, kvalitou řemeslného zpracování a samozřejmě také svými zvukovými vlastnostmi. O tom svědčí i profesionální hudebníci, kteří důvěřují právě nástrojům značky Takamine - za všechny dnes již legendární Bruce Springsteen...

Elektroakustická kytara Takamine GF30CE-BSB

Takamine GF30CE, Rosewood Fingerboard - Black Sunburst. Takamine je japonská společnost zabývající se od roku 1962 výrobou akustických a elektroakustických kytar a baskytar a jejich příslušenství. Nástroje firmy, jejímž mottem je „hardest working guitars", jsou vyhlášené svojí spolehlivostí, kvalitou řemeslného zpracování a samozřejmě také svými zvukovými vlastnostmi. O tom svědčí i profesionální hudebníci, kteří důvěřují právě nástrojům značky Takamine - za všechny dnes již legendární Bruce Sp...

Elektroakustická kytara Takamine EG511SSC DRD NS TK40

Takamine EG511SSC je elektroakustická kytara, která patří do tzv. G řady série Dreadnought od výrobců kytar Takamine, japonské firmy s více než padesátiletou tradicí. Nástroj má tzv. dreadnought tvar. Vrchní část s výřezem, umožňující vetší pohodlí při hře ve vyšších polohách, je vyrobena ze smrku, který poskytuje širší dynamický rozsah. Boky a zadní část jsou potom vyrobeny z materiálu sapele (materiál podobný mahagonu), který zvyšuje rezonanci. Na hmatník a kobylku nástroje je použit palisand...

Elektroakustická kytara Takamine GN51CE-NAT

TAKAMINE GN51CE Akustické a elektroakustické kytary Takamine patří k tomu nejlepšímu, co můžete v současné nabídce najít. Vyznačují se precizním zpracováním typickým pro všechny japonské nástroje, použitím top materiálů a samozřejmě perfektním zvukem a úžasnou hratelností. Nejinak je tomu i pro nástroje z řady G50, která je určená pro náročnější začínající a pokročilé kytaristy hledající kvalitní nástroj v přiměřené cenové relaci.

Elektroakustická kytara Takamine GN30CE-NAT

Elektro-akustická kytara ze série G30 s tvarem těla NEX a výřezem, přední deska vyrobená z masivního smrkového dřeva, zadní deska a boky jsou mahagonové, kytara má speciální "X" vyztužení, mahagonový krk s hmatníkem z palisandru je osazen 20 pražci, 644mm menzura a 12" rádius hmatníku, elektronika Takamine TP-4TD s vestavěnou ladičkou, palisandrová kobylka, chromový hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Natural.

Elektroakustická kytara Takamine GN30CE-BLK

Elektro-akustická kytara ze série G30 s tvarem těla NEX a výřezem, přední deska vyrobená z masivního smrkového dřeva, zadní deska a boky jsou mahagonové, kytara má speciální "X" vyztužení, mahagonový krk s hmatníkem z palisandru je osazen 20 pražci, 644mm menzura a 12" rádius hmatníku, elektronika Takamine TP-4TD s vestavěnou ladičkou, palisandrová kobylka, chromový hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Black.

Elektroakustická kytara Takamine GF30CE-NAT

Elektro-akustická kytara ze série G30 s tělem typu FXC a výřezem, přední deska vyrobená z masivního smrkového dřeva, zadní deska a boky jsou mahagonové, kytara má speciální "X" vyztužení, mahagonový krk s hmatníkem z palisandru je osazen 20 pražci, 643mm menzura a 12" rádius hmatníku, elektronika Takamine TP-4TD s vestavěnou ladičkou, palisandrová kobylka, chromový hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Natural.

Elektroakustická kytara Takamine EF261SBL FXC BG

Elektroakustická kytara, mini jumbo s výřezem, série Nouveau & Santa Fe, polomasiv, předzesilovač CT-4B EQ se zabudovanou ladičkou. Černý lesk. Včetně pouzdra.

Akustická kytara Takamine GN30-NAT

Akustická kytara ze série G30, tvarem těla typu NEX s přední deskou vyrobenou z masivního smrkového dřeva, zadní deskou a boky z mahagonu, kytara má speciální "X" vyztužení, lakovaný mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem je osazen 20 pražci, 643mm menzura a 12" rádius hmatníku, palisandrová kobylka, nultý pražec ze syntetické kosti, chromový hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Natural.

Akustická kytara Takamine GD71-NAT

Akustická kytara ze série G70, dreadnought s přední deskou vyrobenou z masivního smrkového dřeva, zadní deska a boky jsou palisandrové, kytara má speciální "X" vyztužení, mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem je osazen 20 pražci, 644mm menzura a 12" rádius hmatníku, palisandrová kobylka, zlatý hardware s Die-Cast ladícími mechanikami.

Akustická kytara Takamine GD71-BSB

Akustická kytara ze série G70, dreadnought s přední deskou vyrobenou z masivního smrkového dřeva, zadní deska a boky jsou palisandrové, kytara má speciální "X" vyztužení, mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem je osazen 20 pražci, 644mm menzura a 12" rádius hmatníku, palisandrová kobylka, zlatý hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Sunburst.

Akustická kytara Takamine GD11M-NS

Akustická kytara s tvarem těla dreadnought se speciální "X" výztuží. Tělo i krk jsou vyrobeny z mahagonového dřeva, přičemž krk je osazen palisandrovým hmatníkem s 12" radiusem a 20 pražci. Délka menzury je 648 mm, šířka nultého pražce 43 mm. Kytara je osazena strunami D'Addario EXP 16 (.012- .053). V barevném provedení Natural Satin.

Akustická kytara Takamine GN30-BLK

Akustická kytara ze série G30, tvarem těla typu NEX s přední deskou vyrobenou z masivního smrkového dřeva, zadní deskou a boky z mahagonu, kytara má speciální "X" vyztužení, lakovaný mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem je osazen 20 pražci, 643mm menzura a 12" rádius hmatníku, palisandrová kobylka, nultý pražec ze syntetické kosti, chromový hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Black.

Akustická kytara Takamine GY93-NAT

Akustická kytara ze série G90, tvarem těla typu New Yorker, přední deskou vyrobenou z masivního smrkového dřeva, zadní deska sestává z 3-dílů - palisandru a centrální deskou z prošívaného javoru, palisandrový boky, kytara má speciální "X" vyztužení, lakovaný mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem je osazen 20 pražci, 644mm menzura a 12" rádius hmatníku, palisandrová kobylka, nultý pražec ze syntetické kosti, zlatý hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Natural....

Elektroakustická kytara Takamine GD51CE-NAT

Elektro-akustická kytara ze série G50. Tělo ve tvaru Dreadnought Cutaway s příčně řezaným X vyztužením, je vyrobeno z palisandru, vrchní deska je z masivního smrkového dřeva. Mahagonový krk je osazen palisandrovým hmatníkem s 21 pražci. Délka menzury je 25,4" (644mm) a šířka nultého pražce 1,68" (42,8mm). Hardware obsahuje ladící mechaniku Gold Die-Cast a palisandrovou kobylku s rozděleným struníkem z kosti. Kytara obsahuje předzesilovač TP-4TD se zabudovanou ladičkou....

Elektroakustická kytara Takamine GD51CE-BSB

Elektro-akustická kytara ze série G50. Tělo ve tvaru Dreadnought Cutaway s příčně řezaným X vyztužením, je vyrobeno z palisandru, vrchní deska je z masivního smrkového dřeva. Mahagonový krk je osazen palisandrovým hmatníkem s 21 pražci. Délka menzury je 25,4" (644mm) a šířka nultého pražce 1,68" (42,8mm). Hardware obsahuje ladící mechaniku Gold Die-Cast a palisandrovou kobylku s rozděleným struníkem z kosti. Kytara obsahuje předzesilovač TP-4TD se zabudovanou ladičkou. Povrchová úprava Brown Su...

Akustická kytara Takamine GD51-BSB

Akustická kytara ze série G50 s tvarem těla dreadnought a přední deskou z masivního smrkového dřeva. Zadní deska a boky jsou vyrobeny z palisandru, tenký mahagonový krk je osazen palisandrovým hmatníkem s 12" radiusem a 20 pražci. Délka menzury je 644 mm. Kobylka je rovněž vyrobena za palisandru, přičemž její kámen je rozdělen na dvě části, což ještě zjemňuje zvuk akordů. Kámen i nultý pražec se šířkou 42,8 mm jsou ze syntetické kosti. Kytara dále disponuje zlatým hardwarem s Die-Cast ladícími ...

Akustická kytara Takamine GN51-NAT

Vrchní deska GN51 je vyrobena z masivního smrkového dřeva, zadní deska a luby pak jsou palisandrové. K dostání je v barevné variantě BSB černo-červeno-žlutý sunburst s lesklou povrchovou úpravou, černým pickguardem, pozlaceným hardware, kontrastní krémovým lemováním a perletí vykládanou rozetou. Krk a symetrická hlava kytary jsou zhotoveny z jednoho kusu mahagonu. Stabilní ladění pak zaručují bezúdržbové mechaniky DieCast. Hmatník osazený dvaceti pražci je palisandrový a k tělu nástroje je krk ...

12 strunná kytara elektroakustická Takamine GD30CE-12 NAT

Elektro-akustická kytara, 12-strunná ze série G30, dreadnought s výřezem, přední deska vyrobená z masivního smrkového dřeva, zadní deska a boky jsou mahagonové, kytara má speciální "X" vyztužení, mahagonový krk s hmatníkem z palisandru je osazen 20 pražci, 643mm menzura a 12" rádius, elektronika Takamine TP-4TD s vestavěnou ladičkou, palisandrová kobylka, chromový hardware s Die-Cast ladícími mechanikami, provedení Natural.

Takamine EF381SC

Elektroakustická kytara Takamine EF381SC 12 strunná tvaru dreadnought s výřezem. Nádherný nástroj s horní deskou z masivního smrku. Zadní deska a boky z javoru. Na hmatník byl použit palisandr. Předzesilovač CT4B s třípásmovým ekvalizérem a chromatickou ladičkou. Nástroj se dodává spolu s pouzdrem. Kytara je v černé barvě.

Takamine EG440SC

Elektroakustická kytara Takamine EG440SC ve tvaru NEX s výřezem. Nádherný nástroj s horní deskou z masivního smrku. Boky a zadní strana jsou z mahagonu. Na hmatník byl použit palisandr a jako předzesilovač TP4T s třípásmovým ekvalizérem a ladičkou. Mechanika ve zlaté barvě. Povrchová úprava natural lesklá.

Takamine EF300NCS Limited Edition

Elektroakustická kytara Takamine EF300NCS tvaru dreadnought s výřezem 6 strunová. Vrchní deska je smrk, boky a zadní deska NATO. Na hmatník byl použit palisandr, značky na hmatníku ve tvaru bílých kroužků. Kobylka je stejně jako hmatník z palisandru. Barva cherry sunburst lesklá.

Takamine SW341SC Steve Wariner

Elektroakustická kytara Takamine SW341-SC ve tvaru dreadnought s výřezem. Podpisový model Steve Wariner. Nádherný nástroj s horní deskou z masivního cedru. Boky mahagon, zadní strana masivní mahagon. Na hmatník je použit palisandr. O přenos signálu se stará předzesilovač CT-4B s třípásmovým ekvalizérem a chromatickou ladičkou. Mechanika v chromové barvě. Barevné provedení černá, lesklá.

Takamine JJ325SRC

Elektroakustická kytara TAKAMINE JJ325SRC Akustické a elektroakustické kytary Takamine patří k tomu nejlepšímu, co můžete v současné nabídce najít. Vyznačují se precizním zpracováním typickým pro všechny japonské nástroje, použitím top materiálů a samozřejmě perfektním zvukem a úžasnou hratelností. Nejinak je tomu i pro nástroje z řady Signature – ta je sérií sdružující nástroje vyráběné podle požadavků předních světových umělců. Tento model je vyráběn pro Johna Jorgensona, sk...

Takamine P1JC

Elektroakustická kytara TAKAMINE P1JC Akustické a elektroakustické kytary Takamine patří k tomu nejlepšímu, co můžete v současné nabídce najít. Vyznačují se precizním zpracováním typickým pro všechny japonské nástroje, použitím top materiálů a samozřejmě perfektním zvukem a úžasnou hratelností. Nejinak je tomu i pro nástroje z řady Pro 1, které Vás jistě osloví svým barevným tónem při akustickém i elektrifikovaném použití. Tělo a krk Tento nástroj má tělo vycháze...