Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kuchynsky nabytek

Nalezeny kategorie:

Kuchyňský nábytek 
Nalezeno:    65 produktů

ČSN EN 1116 (910115) 1.12.2004 - Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.

Platná norma ČSN EN 1116 (910115) Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.

ČSN EN 1116 (910115) 1.12.1998 - Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.

Neplatná norma ČSN EN 1116 (910115) Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.

ČSN EN 1153 (910241) 1.4.1998 - Kuchyňský nábytek - Bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro upevněné a volně stojící kuchyňské skříňky a pracovní plochy.

Neplatná norma ČSN EN 1153 (910241) Kuchyňský nábytek - Bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro upevněné a volně stojící kuchyňské skříňky a pracovní plochy.

DIN EN 1116 1.12.1995 - Kitchen furniture - Co-ordination sizes for kitchen furniture and kitchen appliances.(Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.)

Neplatná norma DIN EN 1116 Kitchen furniture - Co-ordination sizes for kitchen furniture and kitchen appliances.(Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.)

BS EN 1116:1996 15.4.1996 - Kitchen furniture. Co-ordinating sizes for kitchen furniture and kitchen appliances(Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.)

Neplatná norma BS EN 1116:1996 Kitchen furniture. Co-ordinating sizes for kitchen furniture and kitchen appliances(Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.)

BS EN 1116:2004 21.7.2004 - Kitchen furniture. Co-ordinating sizes for kitchen furniture and kitchen appliances(Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.)

Platná norma BS EN 1116:2004 Kitchen furniture. Co-ordinating sizes for kitchen furniture and kitchen appliances(Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.)

DIN EN 1116 1.9.2004 - Kitchen furniture - Co-ordinating sizes for kitchen furniture and kitchen appliances.(Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.)

Platná norma DIN EN 1116 Kitchen furniture - Co-ordinating sizes for kitchen furniture and kitchen appliances.(Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.)

ČSN EN 14749-ed.2 (910240) 1.9.2016 - Nábytek - Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení.

Platná norma ČSN EN 14749-ed.2 (910240) Nábytek - Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení.

UNE-EN 1116:2006 18.10.2006 - KITCHEN FURNITURE - CO-ORDINATING SIZES FOR KITCHEN FURNITURE AND KITCHEN APPLIANCES(Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.)

Platná norma UNE-EN 1116:2006 KITCHEN FURNITURE - CO-ORDINATING SIZES FOR KITCHEN FURNITURE AND KITCHEN APPLIANCES(Kuchyňský nábytek - Koordinované rozměry kuchyňského nábytku a vybavení.)

ČSN EN 14749 (910240) 1.5.2006 - Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení. (Platnost do 28.2.2017).

Neplatná norma ČSN EN 14749 (910240) Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení. (Platnost do 28.2.2017).

DIN EN 14749 1.6.2016 - Furniture - Domestic and kitchen storage units and kitchen-worktops - Safety requirements and test methods.(Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení..)

Platná norma DIN EN 14749 Furniture - Domestic and kitchen storage units and kitchen-worktops - Safety requirements and test methods.(Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení..)

DIN EN 14749 1.11.2005 - Domestic and kitchen storage units and worktops - Safety requirements and test methods.(Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení..)

Neplatná norma DIN EN 14749 Domestic and kitchen storage units and worktops - Safety requirements and test methods.(Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení..)

BS EN 14749:2005 31.5.2006 - Domestic and kitchen storage units and worktops. Safety requirements and test methods(Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení.)

Neplatná norma BS EN 14749:2005 Domestic and kitchen storage units and worktops. Safety requirements and test methods(Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení.)

BS EN 14749:2016 29.2.2016 - Furniture. Domestic and kitchen storage units and kitchen-worktops. Safety requirements and test methods(Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení.)

Platná norma BS EN 14749:2016 Furniture. Domestic and kitchen storage units and kitchen-worktops. Safety requirements and test methods(Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení.)

UNE-EN 14749:2016 11.10.2016 - FURNITURE - DOMESTIC AND KITCHEN STORAGE UNITS AND KITCHEN-WORKTOPS - SAFETY REQUIREMENTS AND TEST METHODS(Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení.)

Platná norma UNE-EN 14749:2016 FURNITURE - DOMESTIC AND KITCHEN STORAGE UNITS AND KITCHEN-WORKTOPS - SAFETY REQUIREMENTS AND TEST METHODS(Bytový a kuchyňský úložný nábytek a pracovní desky - Bezpečnostní požadavky a metody zkoušení.)

Mycí hadr netkaný tmavý 54x64 cm

Ideální na mytí podlah, kuchyňský nábytek.

Kuchyňský vozík Inox

Kuchyňský vozík Inox Představujeme kuchyňský vozík Inox, praktický kuchyňský vozík v moderním a funkčním designu. Skvělý pomocný nábytek do kuchyně. Vhodný na uspořádané skladování

Kuchyňský vozík Versa Kitchen

Je načase pořádně pohnout s vaším bydlením! Nábytek a doplňky značky Versa nadchnou všechny milovníky designových vychytávek. Bude tento kousek tím vaším vysněným? ♥

Studo Wood Mini nábytek - kuchyně

Maličký obývací pokoj nejen pro panenky. Nábytek je vyroben ze dřeva a má roztomilé malé rozměry, tak akorát pro malé dětské ručky. Vaše dítě bude při hraní v kontaktu s přírodními materiály a zároveň si užije spoustu legrace. Balení obsahuje malou dřevěnou ledničku, sporák s troubou a digestoří, pračku, kuchyňskou linku s poličkami a dvěma šuplíky a kuchyňský pult se dřezem a otevírací skříňkou.

Woody Nábytek do domečku "Kuchyň s jídelnou"

Nábytek do domečku vybaví celý kuchyňský kout. Sada obsahuje kulatý stůl se 4 židlemi, sporák s digestoří a skříňku na nádobí. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.

Tvilum Kuchyňský dřez Casa 45516 - TVILUM

Praktická sektorová kuchyně dánského výrobce Tvilum. Kuchyňský dřez doporučujeme ke skříňce 45513, tu naleznete v souvisejícím zboží níže. Ke skříňce lze dokoupit další komponenty z řady Casa, které najdete v naší nabídce, kuchyni si tak můžete sestavit dle svých představ. Rozměry:hloubka: 50 cmvýška: 18 cmšířka: 100 cmCelková hmotnost: 4,6 kgDodáváno v demontu se schematickým návodem na montáž.Nabízíme Vám skandinávský nábytek dánské společnosti Tvilum, která své produkty vyrábí v souladu s ek...

Multifunkční kuchyňský úložný systém v dubovém dekoru Urban

Řekněte nepořádku sbohem! Se šikovnými úložnými prostory se totiž jednou provždy vypořádáte s přehlceným prostorem plným zbytečností, který celý interiér tříští. O výrobci: Jedná se o francouzský nábytek.. Většina produktů (87%) je ve Francii nejen navržena, ale také vyrobena. Důvody k tomu jsou tři: výrobce chce zůstat lokální, udržet pro své zákazníky vysokou kvalitu a udržet si cenné znalosti v oboru. Nábytek je navrhován tak, aby vyho...

Předělat kuchyň? To zvládneš! - Kolektiv autorů

Jak si vyrobit kuchyňský nábytek? Kuchyně je centrem domácnosti. Vaří se v ní, rodina se tu při jídle setkává, aby si sdělovala novinky. K pohodě přispěje nábytek na míru. Jak nainstalovat spotřebič

Předělat kuchyň? To zvládneš! - Kolektiv autorů

Jak si vyrobit kuchyňský nábytek? Kuchyně je centrem domácnosti. Vaří se v ní, rodina se tu při jídle setkává, aby si sdělovala novinky. K pohodě přispěje nábytek na míru. Jak nainstalovat spotřebič

kolektiv autorů: Předělat kuchyň? To zvládneš!

Jak si vyrobit kuchyňský nábytek? Kuchyně je centrem domácnosti. Vaří se v ní, rodina se tu při jídle setkává, aby si sdělovala novinky. K pohodě přispěje nábytek na míru. Jak nainstalovat spotřebiče?

Předělat kuchyň? To zvládneš! - kolektiv autorů

Jak si vyrobit kuchyňský nábytek? Kuchyně je centrem domácnosti. Vaří se v ní, rodina se tu při jídle setkává, aby si sdělovala novinky. K pohodě přispěje nábytek na míru. Jak nainstalovat spotřebiče? Ani ta nejjednodušší kuchyň se neobejde bez instalací, které ji zásobují vodou a proudem. Zapojení spotřebičů ale nemusí být neřešitelný problém. Jak si postavit zahradní kuchyň? Pochutnejte si pod širým nebem – možná na dobrotách z vlastní zahrádky. Vhodná kuchyň pro venkovní vaření vám a va...

Předělat kuchyň? To zvládneš! - kolektiv autorů

Jak si vyrobit kuchyňský nábytek? Kuchyně je centrem domácnosti. Vaří se v ní, rodina se tu při jídle setkává, aby si sdělovala novinky. K pohodě přispěje nábytek na míru. Jak nainstalovat spotřebiče? Ani ta nejjednodušší kuchyň se neobejde bez instalací, které ji zásobují vodou a proudem. Zapojení spotřebičů ale nemusí být neřešitelný problém. Jak si postavit zahradní kuchyň? Pochutnejte si pod širým nebem – možná na dobrotách z vlastní zahrádky. Vhodná kuchyň pro venkovní vaření vám a vašim p...

Předělat kuchyň? To zvládneš!

, Jak si vyrobit kuchyňský nábytek? Kuchyně je centrem domácnosti. Vaří se v ní, rodina se tu při jídle setkává, aby si sdělovala novinky. K pohodě přispěje nábytek na míru. Jak nainstalovat spotřebiče? Ani ta nejjednodušší kuchyň se neobejde bez instalací, které ji zásobují vodou a proudem. Zapojení spotřebičů ale nemusí být neřešitelný problém. Jak si postavit zahradní kuchyň? Pochutnejte si pod širým nebem – možná na dobrotách z vlastní zahrádky. Vhodná kuchyň pro venk...

Clin Streifenfrei Glas & Flächen na okna a hladké povrchy - 500 ml

Výrobce: Henkel Objem: 500 ml Dovoz z Rakouska   Clin Streifenfrei Glas & Flächen je čistící prostředek na okna, skla a hladké povrchy. Jednoduché čištění bez šmouh s 5x delším leskem. Vhodný na: okna, zrcadla, skleněné stoly, okna automobilu, kachle, kuchyňský nábytek, dveře, televizní a počítačové obrazoveky (nehodí se pro čištění plazma obrazovek, LCD obrazovek a LED obrazovek) Clin s pěnou poskytuje výkonné čištění bez šmouh na skle a na všechny hladké povrchy. ...

Flügger NW lak na dřevo - 0,75l - matný Barevný odstín: 101 Light pinie

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost

Flügger NW lak na dřevo - 0,75l - matný Barevný odstín: 102 Antique pinie

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost

Flügger NW lak na dřevo - 0,75l - matný Barevný odstín: 103 Teak

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost

Flügger NW lak na dřevo - 0,75l - matný Barevný odstín: 109 Rosewood

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost

Flügger NW lak na dřevo - 0,75l - matný Barevný odstín: 107 Redwood

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost

Flügger NW lak na dřevo - 0,75l - matný Barevný odstín: 119 Mahogany

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost

Flügger NW lak na dřevo - 3l - matný Barevný odstín: 101 Light pinie

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost

Flügger NW lak na dřevo - 3l - matný Barevný odstín: 102 Antique pinie

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost

Flügger NW lak na dřevo - 3l - matný Barevný odstín: 103 Teak

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost

Flügger NW lak na dřevo - 3l - matný Barevný odstín: 109 Rosewood

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost

Flügger NW lak na dřevo - 3l - matný Barevný odstín: 107 Redwood

Popis výrobku Laky na dřevo Natural Wood slouží k ochraně dřevěného nábytku v interiéru jako je např. kuchyňský nábytek, rámy oken, dveře nebo zárubně a jsoutak často vystaveny působení mastnost, nečistot a nárazů.V nabídce máme nátěry matné, pololesklé a lesklé. snadné nanášení velká vydatnost