Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kuchynska deska cerna

Nalezeno:    7 produktů

NAGA Skleněná kuchyňská deska červená 60x30 cm

Skleněná kuchyňská deska - 4 mm silné temperované sklo. Barva černá, rozměr 60cm x 30cm. K zavěšení na stěnu za varnou desku nebo dřez. Barva : červená Magnetické : ne Popisovatelná : ano Povrch : skleněná Rozměr : 60 x 30 cm Značka : NAGA

kuchyňská pracovní deska 30 cm luccy černá JAR-PD-30-CZA Casarredo

Kuchyňská pracovní deska v šířce 30 cm. Další rozměry - hloubka 60 cm, výška 28 mm. Barevné provedení - černá se vzorem.

kuchyňská pracovní deska 120 cm luccy černá JAR-PD-120-CZA Casarredo

Kuchyňská pracovní deska v šířce 120 cm. Další rozměry - hloubka 60 cm, výška 2,8 cm. Barevné provedení - černá se vzorem.

FERRINO ARMADIO QUICK 60 30 kg černá

Kempingová šatní nebo kuchyňská skříňka. Konstrukce - leštěný hliník ? 19 mm / police a pracovní deska MDF / stěny Polyester 600D. VLASTNOSTI: Rozměry sbaleného: 104,5x18,5x54,5 cm. Hmotnost: 6,5 kg. Rozměry: 60x52x90 cm.

Kuchyně Smile 240 flowers zlatá/černá lesk - Casarredo

Kuchyňská linka Smile je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Dvířka jsou z kvalitní MDF desky v barvě zlatá a černá s květinovým vzorem lesk. Sklo ve vitríně je matné satinato. Korpus je šedé platinové barvy. Pracovní deska a dřez nejsou v ceně, lze dokoupit níže na záložce příslušenství.

Kuchyně Smile 240 textile bílá/černá lesk - Casarredo

Kuchyňská linka Smile je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Dvířka jsou z kvalitní MDF desky v barvě bílá a černá se vzorem textil lesk. Sklo ve vitríně je matné satinato. Korpus je šedé platinové barvy. Pracovní deska a dřez nejsou v ceně, lze dokoupit níže na záložce příslušenství.