Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kroucene tycinky trixie

Nalezeno:    9 produktů

TRIXIE buvolí kroucené Tyčinky

Žvýkací kroucené tyčinky. Velikost: 12 cm, průměr 7 - 8 mm. Lze objednat pouze celé balení obsahující 20 kusů. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: lisovaná buvolí kůže. Jakostní znaky: proteiny 70%, vlhkost 14%, oleje a tuky 3,5%.

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

TRIXIE buvolí kroucené 15ks Tyčinky

Žvýkací kroucené tyčinky. Velikost: 12 cm, průměr 9 - 10 mm. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: lisovaná buvolí kůže. Jakostní znaky: proteiny 70%, vlhkost 14%, oleje a tuky 3,5%.

Více informací
od 74 Kč
Koupit nejlevněji

Trixie Tyčinky buvolí kroucené 100 ks

Pamlsek pro vaše čtyřnohé miláčky. Vyrobený z přírodní bůvolí kůže. Kůže je zatočená do tvaru tyčinek, které se pejskům dobře drží v tlamě.

Kroucené tyčinky pro psy Denta Fun Trixie 260g

Kroucené tyčinky z bůvolí kůže pro psy. Podávejte jako pamlsek nebo odměnu. Znovu uzavíratelný sáček udrží tyčinky stále čerstvé. Udržují zdravé zuby a svěží dech. Žvýkáním si pes posiluje žvýkací svaly a zároveň se zabaví na dlouhou dobu. Z bůvolí kůže Hmotnost 260g Bez cukru Různé barvy Uzavíratelný sáček U nejmenších plemen mějte psa pod dohledem, pamlsek dávejte na dvakrát, aby nepozřel celou část buvolí kůže najednou.

Trixie Dentafun Dog Bits Kroucené tyčinky z buvolí kůže 260 g

Oblíbené pochoutky pro pejsky, vyrobené ze sušené bůvolí kůže. Pejskům voní a chutnají. Mohou je dlouho žvýkat a kousat, címž si uspokojují přirozené žvýkací touhy a čistí zuby od plaku. Pochoutky jsou vyrobené z celých kusů kůží. Mají nízký obsah tuku a jsou tak vhodné pro všechny pejsky. Pamlsky jsou ve tvaru tyčinek, díky tomu se pejskům dobře koušou, mohou si je třeba přidržovat pacičkama a při tom žvýkat. Balení obsahuje různé barvy tyčinek. 260 g....

Tyčinky TRIXIE buvolí kroucené 12 cm

Žvýkací kroucené tyčinky. Velikost: 12 cm, průměr 7-8 mm. Lze objednat pouze celé balení obsahující 20 kusů.Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: lisovaná buvolí kůže. Jakostní znaky: hrubé proteiny 70%, vlhkost 14%, hrubé oleje a tuky 3,5%.

Tyčinky TRIXIE buvolí kroucené 12 cm 15ks

Žvýkací kroucené tyčinky. Velikost: 12 cm, průměr 9-10 mm.Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: lisovaná buvolí kůže. Jakostní znaky: hrubé proteiny 70%, vlhkost 14%, hrubé oleje a tuky 3,5%.

Tyčinky TRIXIE Denta Fun Dog Bits kroucené 260g

Žvýkací kroucené tyčinky. Doplňkové krmivo pro psy. Pochoutka s nízkým obsahem tuků podporuje zubní hygienu, posiluje zuby a žvýkací svaly. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: 100% přírodní sušená kůže.

Trixie dog poch. BITS krouc.tyčky 260g

DentAfun kroucené tyčinky z bůvolí kůže jistě udělají radost všem psíkům, kteří si neradi nechají čistit zuby.