Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kroucene tycinky trixie

Nalezeno:    10 produktů

TRIXIE buvolí kroucené Tyčinky

Žvýkací kroucené tyčinky. Velikost: 12 cm, průměr 7 - 8 mm. Lze objednat pouze celé balení obsahující 20 kusů. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: lisovaná buvolí kůže. Jakostní znaky: proteiny 70%, vlhkost 14%, oleje a tuky 3,5%.

Více informací
od 57 Kč
Koupit nejlevněji

TRIXIE buvolí kroucené 15ks Tyčinky

Žvýkací kroucené tyčinky. Velikost: 12 cm, průměr 9 - 10 mm. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: lisovaná buvolí kůže. Jakostní znaky: proteiny 70%, vlhkost 14%, oleje a tuky 3,5%.

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

Tyčinky žvýkací TRIXIE kroucené 20ks

Žvýkací kroucené tyčinky z buvolí kůže.

Tyčinky TRIXIE buvolí kroucené

Žvýkací kroucené tyčinky. Velikost: 12 cm, průměr 7 - 8 mm. Lze objednat pouze celé balení obsahující 20 kusů.Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: lisovaná buvolí kůže. Jakostní znaky: hrubé proteiny 70%, vlhkost 14%, hrubé oleje a tuky 3,5%.

Tyčinky TRIXIE buvolí kroucené 15ks

Žvýkací kroucené tyčinky. Velikost: 12 cm, průměr 9 - 10 mm.Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: lisovaná buvolí kůže. Jakostní znaky: hrubé proteiny 70%, vlhkost 14%, hrubé oleje a tuky 3,5%.

DogBits kroucené tyčinky z buvolí kůže mix 260g

DogBits kroucené tyčinky z buvolí kůže mix 260g Zejména pro malé psy a štěňata, z hovězí kůže, v uzavíratelném sáčku.

Trixie Dentafun Dog Bits Kroucené tyčinky z buvolí kůže 260 g

Oblíbené pochoutky pro pejsky, vyrobené ze sušené bůvolí kůže. Pejskům voní a chutnají. Mohou je dlouho žvýkat a kousat, címž si uspokojují přirozené žvýkací touhy a čistí zuby od plaku. Pochoutky jsou vyrobené z celých kusů kůží. Mají nízký obsah tuku a jsou tak vhodné pro všechny pejsky. Pamlsky jsou ve tvaru tyčinek, díky tomu se pejskům dobře koušou, mohou si je třeba přidržovat pacičkama a při tom žvýkat. Balení obsahuje různé barvy tyčinek. 260 g....

Trixie dog poch. BITS krouc.tyčky 260g

DentAfun kroucené tyčinky z bůvolí kůže jistě udělají radost všem psíkům, kteří si neradi nechají čistit zuby.