Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krokusy cibule

Nalezeno:    3 produkty

Krokusy cibule - Krokus Specious Conqueror - podzimní krokusy - 3 ks

Podzimní cibulky krokusů Specious Conqueror kvetou modro fialovou barvou. Cibulky jsou malé, velikosti 5. Výhodou krokusů je fakt, že po odkvětu můžeme cibulky nechat v zemině, další rok se nám rozmnoží. Hodí se do skalky, jelikož dosahují max. 10 cm. Kvetou ještě na podzim, těsně před zimou! Takže pokud si chcete užít ještě před prvním sněhem kvítky krokusů, je nutné si vybírat podzimní odrůdy krokusů. Krokusy podzimní rostou velmi rychle.

Krokusy cibule - Krokus Specious tmavě modrá barva - podzimní krokusy - 3 ks

Podzimní cibulky krokusů Specious kvetou temně modrou barvou. Cibulky jsou malé, velikosti 5. Výhodou krokusů je fakt, že po odkvětu můžeme cibulky nechat v zemině, další rok se nám rozmnoží. Hodí se do skalky, jelikož dosahují max. 10 cm. Kvete ještě na podzim, těsně před zimou. Takže pokud si chcete užít ještě před prvním sněhem kvítky krokusů, je nutné si vybírat podzimní odrůdy krokusů.

AGRO Kapalné hnojivo pro cibuloviny 1 l

Agro CIBULOVINY je kapalné hnojivo vhodné pro užitkové cibuloviny (např. cibule, česnek, apod.), okrasné cibuloviny a hlíznaté rostliny (např. mečíky, tulipány, narcisy, lilie, dřepčíky, okrasné česneky, hyacinty, krokusy, jiřiny, apod.) Hnojivo obsahujesíru, která podpoří tvorbu silic pro pikantnější a výraznější chuť cibulovin. Správným užíváním tohoto hnojiva zajistíte cibulovinám a hlízám zdravý a silný růst a okrasným cibulovinám bohatší kvetení. složení: dusík – fosfor – draslík v poměru ...