Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kreslo do kavarny

Nalezeno:    7 produktů

Křeslo POZZO 363987

Atraktivní celočalouněné křeslo na dřevěných nohách. Moření a čalounění dle výběru. Vhodné jak do obývacího pokoje tak i do kavárny nebo jiných veřejných prostor.

Trojmístné křeslo CLUB TRIO Nowy Styl

Čalouněný trojmístný sedák CLUB TRIO zaujme jednoduchým a elegantním zpracováním. 3-sedák je vhodný do veřejných i soukromých prostor jako jsou haly, chodby, čekárny, kavárny, bistra, občerstvení atd. Trojmístné křeslo vyniká zaoblenými tvary a plnými područkami. V naší nabídce je možné zvolit z vel

Dřevěné židlové křeslo s područkami RIGA 321 202 TON alternativ

Dřevěné židlové křeslo s područkami RIGA 321 202 je vyrobeno z bukového dřeva. Sedák židle je vyroben z kvalitní a pevné překližky. Židlové křeslo s područkami je elegantní a moderní, vhodné do vašeho interiéru, taktéž jako sezení do veřejných prostorů jako jsou např. hotely, restaurace, kavárny. Dřevěné nohy jsou opatřeny filcovými kluzáky.

Dřevěné židlové křeslo s područkami ARAGON 323 904 TON alternativ

Dřevěná židle s područkami ARAGON 323 904 je vyrobena z bukového dřeva. Opěrák a područky židle májí moderní a hranatý design. Jídelní židle s područkami a čalouněným sedákem je elegantní a moderní židle vhodná do vašeho interiéru, taktéž jako sezení do veřejných prostor jako jsou např. hotely, restaurace, kavárny.

Dřevěné židlové křeslo s područkami RIGA 323 202 s čalouněným sedákem TON alternativ 323202

Dřevění jídelní křeslo s područkami RIGA 323 202 má čalouněný sedák a dřevěný opěrák.Židlové křeslo s područkami je elegantní a moderní, vhodné do vašeho interiéru, taktéž jako sezení do veřejných prostor jako jsou např. hotely, restaurace, kavárny. Dřevěné nohy jsou opatřeny kluzáky.

Dvojkřeslo CLUB SQ DUO Nowy Styl

Celočalouněné dvojmístné křeslo CLUB SQ DUO je velmi praktické a pohodlné křeslo vhodné do soukromého interiéru, taktéž do veřejných prostor jako jsou vstupní haly, čekárny, chodby, restaurace, kavárny atd. Dvojmístné křeslo nabízí pohodlné elegantní sezení pro váš domov i mimo něj.

Falzum - Roman Ludva

Pět rozsáhlých detektivních povídek z uměleckého prostředí. Několik vražd, které spojují nejen motivy, ale také dvě ústřední postavy: Josef Rambousek a Kryštof Fridrich, dva odlišní detektivové – jeden intelektuál z kavárny, druhý venkovan z hor. První má rád umění, druhý miluje vlaky. Poprvé se setkávají před kostelem, kde byl nalezen mrtvý farář a s jehož gotickým zvonem se zdá být něco v nepořádku. Další případy je pak zavedou do prostředí umělecké smetánky, aukčních síní, soukromých sbírek ...