Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kracejici patka pro veritas

Nalezeno:    75 produktů

Janome Patka kráčející pro rovný steh - 9 mm

Patka kráčející pro rovný steh - Janome 9 mm Patka kráčející pro rovný steh - Janome 9 mm je příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem a šířkou stehu 9 mm. Vhodné pro modely Janome MC 8200 QC, MC 8900 QCP, MC 12000. Patka umožňuje šití i více vrstev bez nežádoucího posunu látky. Janome Šicí stroje, overlocky, vyšívací stroje Janome - japonská značka, získávající si stále větší oblibu u českého obyvatelstva. Nabízí široký sortiment elektronických šicích strojů pro patchwork, ...

Více informací
od 485 Kč
Koupit nejlevněji

Lucznik Patka quiltovací otevřená

Patka quiltovací otevřená slouží pro quiltování volným pohybem, vyšívání a látání. Patka je zkonstruována tak, aby mohla snadno přeskakovat z místa na místo. Patka je určena pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Lucznik Patka quiltovací uzavřená

Patka quiltovací uzavřená slouží pro quiltování volným pohybem, vyšívání a látání. Patka je zkonstruována tak, aby mohla snadno přeskakovat z místa na místo. Určena pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Patka kráčející s horním podávání 7mm - staré stroje Veritas, Lucznik

Patka kráčející s horním podávání 7mm - staré stroje Veritas, Lucznik je vhodná i pro začátečníky a slouží pro zajištění rovnoměrného posunu horní látky v případě šití klouzavých materiálů, případně materiálů, které mají sklon se lepit. Určeno pro staré šicí stroje Veritas, Lucznik a Lada.

Patka kráčející standardní - Texi

Patka kráčející standardní - Texi je příslušenství pro šicí stroje Texi Tutu a Texi Ballerina. Patka kráčející slouží pro prošívání látek, které se lepí nebo mají sklon ke klouzání. Vhodná při šití více vrstev látky.

Patka horního podávání (kráčející)

Patka horního podávání zabezpečuje rovnoměrný posun horní látky. Kráčející patka horního podávání je určena pro šicí stroje Lucznik.

Bernette - patka kráčející

Patka kráčející (horního podávání) Bernina je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina. Kráčející patka se používá při šití více vrstev látky a klouzavých materiálů, zamezuje vzájemnému posunu.

Bernette - kráčející patka

Bernette - kráčející patka je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina. Kráčející patka se používá při šití více vrstev látky a klouzavých materiálů, zamezuje vzájemnému posunu.

Příslušenství Veronica - kráčející patka

Kráčející patka je vhodná pro šicí stroje Veronica 100, 200, 303, 404, 505, 600, 707 Usnadňuje šití více vrstev látky nebo zvlášť měkkých nebo kluzkých materiálů. Látka je podávána i shora.

Patka široký lem - Veritas

Patka široký lem - Veritas je praktické příslušenství, které lze dokoupit pro starší šicí stroje Veritas. Patka se používá na lemování ubrusů, prostírání atd.

Patka zipová plast - Veritas

Patka zipová plast - Veritas je praktické příslušenství, které lze dokoupit pro starší šicí stroje Veritas. Patka se používá k všívání běžných zipů.

Patka horního podávání (kráčející) Lucznik

Patka horního podávání zabezpečuje rovnoměrný posun horní látky. Kráčející patka horního podávání je určena pro šicí stroje Lucznik.

Patka horního podávání (kráčející) - Singer

Patka horního podávání (kráčející) - Singer je patka, která zabezpečuje rovnoměrný posun při šití více vrstev látky a špatně podávaných materiálů. Patka je určena pro většinu šicích strojů Singer.

Příslušenství - kráčející patka (rotační chapač)

Kráčející patka je vhodná pro šicí stroje s rotačním chapačem. Usnadňuje šití více vrstev látky nebo zvlášť měkkých nebo kluzkých materiálů. Látka je podávána i shora.

Příslušenství Brother - kráčející patka (univerzální)

Univerzální kráčející patka pro šicí stroje Brother Patka usnadňuje šití více vrstev látky nebo zvlášť měkkých nebo kluzkých materiálů. Látka je podávána i shora. 1. Patka se upíná přímo na patkovou tyč. Výřez páčky mechanismu kráčející patky nasaďte na tělo šroubu, který upevňuje jehlu a držák patky nasaďte na patkovou tyč. 2. Páčku šicí patky spusťe dolů. Šroub pevně dotáhněte šroubovákem. 3. Během šití přidržujte látku oběma rukama na obou stranách šicí patky. Šijte pomalou až střední rych...

Patka na skrytý zip - Veritas

Patka na skrytý zip plast - Veritas je praktické příslušenství, které lze dokoupit pro starší šicí stroje Veritas. Patka se používá na všívání skrytých zipů.

Příslušenství Janome (pouze pro 1600PQC) - patka kráčející

Patka je určená pro šicí stroj Janome 1600PQC Usnadňuje šití více vrstev látky nebo zvlášť měkkých nebo kluzkých materiálů. Látka je podávána i shora.

Patka kráčející (horního podávání) - Juki řada 350

Patka kráčející (horního podávání) - Juki řada 350 je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - 353 ZR-A, 357 ZP-C. Patka kráčející pomáhá k ještě lepšímu podávání obtížně šitých materiálů.

Patka kráčející (horního podávání) - Juki řada K

Patka kráčející (horního podávání) - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka kráčející pomáhá k ještě lepšímu podávání obtížně šitých materiálů.

DF1 Kráčející patka - Brother V5, V7, VQ2

DF1 Kráčející patka - Brother V5, V7, VQ2 je originální příslušenství Brother. Patka horního podávání je poháněná motorem, hodí se při sešívání látek, které se lepí nebo klouzají. Je vhodná pro šicí stroje Brother V5, V7 a VQ2.

F 034 Kráčející patka (5 mm) - Brother

F 034 Kráčející patka (5 mm) je originální příslušenství Brother. Patka horního podávání se hodí při sešívání látek, které se lepí nebo klouzají. Je vhodná pro šicí stroje Brother s šířkou stehu do 5 mm.

Patka kráčející (horního podávání) - Janome 9 mm

Patka kráčející (horního podávání)- Janome 9 mm je příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem a šířkou stehu 9 mm. Vhodné pro modely Janome MC 8200 QC, MC 8900 QCP, MC 12000.

Příslušenství Bernina - kráčející patka (rotační chapač)

Kráčející patka je vhodná pro šicí stroje Bernina s rotačním chapačem. Je určena pro stroje Bernina Bernette 20, 25, Bernette 65, e65, 66, e66 a Bernette 92c, e92c, 80e, E80e, 90e, E90e. Usnadňuje šití více vrstev látky nebo zvlášť měkkých nebo kluzkých materiálů. Látka je podávána i shora.

Příslušenství Janome - patka s vrchním podáváním - kráčející patka (rotační chapač)

Je perfektní originální patka Janome , která je vysoce kvalitní oproti neoriginálním patkám, pro šití klouzavých materiálů, jako :bavlna, len, džínsovina, tricot, vinil, kůže. Díky ní můžete šít tyto materiály bez řasení a posunu vzhledem k sobě. Nebudete zažívat pocit, kdy na dlouhém materiálu je jeden posunutý od druhého i několik centimetrů. je určen pro všechny domácí stroje s rotačním chapačem. Např. Janome 525,625 a vyšší řadu.

Patka pro rovnoměrné podávání (kráčející) - Bobbin Lizard 4222 a 4228

Patka pro rovnoměrné podávání (kráčející) - Bobbin Lizard 4222 a 4228 je patka vybavena zoubky, které slouží jako horní podávání. Díky této patce nedochází k nerovnoměrnému podávání.

Patka kráčející pro rovný steh - Janome 9 mm

Patka kráčející pro rovný steh - Janome 9 mm je příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem a šířkou stehu 9 mm. Vhodné pro modely Janome MC 8200 QC, MC 8900 QCP a MC 12000.

Příslušenství Brother - duální kráčející patka pro stroje V5 a V7

AKCE: SLEVA! Nová technologie duálního podávání. Patka s duálním podáváním vám umožní mít lepší kontrolu při šití obtížných látek, které snadno kloužou, jako jsou prošívané textílie nebo materiály, které mají tendenci se držet (přilepit) na dno přítlačné patky, jako je vinyl nebo kůže. Možnost, kterou nenajdeta u žádné jiné značky je doladění horního posuvu. (U overlocků nazýváno diferenciální podávání). Na stroji lze navolit zrychlení nebo zpomalení duálního podávání. Příslušenství Brother - ...

Patka kráčející (horní podávání) standardní Janome CB chapač

Patka kráčející standardní pro šicí stroje Janome s CB chapačem.

Patka kráčející (horní podávání) uzavřená Janome rot. chapač

Kráčející patka uzavřená standardní s vodičem Janome pro šicí stroje s rotačním chapačem.

Patka kráčející (horní podávání) otevřená - Janome rot. chapač

Patka kráčející otevřená s vodičem pro stroje Janome s rotačním chapačem.

F 062 Patka kráčející s otevřenou špičkou - Brother

F 062 Patka kráčející s otevřenou špičkou je originální příslušenství určené pro šicí stroje Brother. Patka kráčející (s horním podáváním) má otevřený prostor pro lepší přehled o místě šití.

Patka kráčející (horního podávání) - Juki řada F, G, DX

Patka kráčející (horního podávání) - Juki řada DX, F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka kráčející pomáhá k ještě lepšímu podávání obtížně šitých materiálů.

Příslušenství Janome - kráčející patka úzká (rotační chapač 9 mm)

Příslušenství Janome - kráčející patka úzká (rotační chapač 9 mm) je určena pro stroje s možností zik zaku 9mm, Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP a Janome MC12000

Příslušenství Janome - patka kráčející zipová (rotační chapač 9 mm)

Příslušenství Janome - patka horního podávání zipová (rotační chapač 9 mm) Je určena pro stroje s možností zik zaku 9mm, Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP a Janome MC12000. Nejedná se o celou patku, ale pouze o její část, která se dá na kráčející patce vyměnit (samotná kráčející patka je u strojů Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP a Janome MC12000 v základu)

Příslušenství Janome - kráčející patka (rotační chapač 9 mm)

Příslušenství Janome - pro kráčející patku (rotační chapač 9 mm) - je určena pro stroje s možností zik zaku 9mm, Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP a Janome MC12000.

Příslušenství Janome - kráčející patka otevřená (rotační chapač 9 mm)

Příslušenství Janome - pro kráčející patku (rotační chapač 9 mm) - je určena pro stroje s možností zik zaku 9mm, Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP a Janome MC12000.

Příslušenství Brother - kráčející patka (NX, CS, ES, BC, INNOV)

Usnadňuje šití více vrstev látky nebo zvlášť měkkých nebo kluzných materiálů. Látka je podávána i shora. Pro řady šicích strojů pro řady NX, CS, ES, BC, INNOV

Příslušenství Brother - kráčející patka (BM, XL, PS, Star.)

Usnadňuje šití více vrstev látky nebo zvlášť měkkých nebo kluzných materiálů. Látka je podávána i shora. Pro řady šicích strojů pro řady BM, XL, PS, Star.

Patka quiltovací otevřená plastová - staré stroje Veritas, Lucznik

Patka quiltovací otevřená plastová - staré stroje Veritas, Lucznik slouží pro quiltování volným pohybem, vyšívání a látání. Patka je zkonstruována tak, aby mohla snadno přeskakovat z místa na místo. Patka je určena pro staré šicí stroje Veritas, Lucznik a Lada.

Patka quiltovací uzavřená plastová - staré stroje Veritas, Lucznik

Patka quiltovací uzavřená plastová - staré stroje Veritas, Lucznik slouží pro quiltování volným pohybem, vyšívání a látání. Patka je zkonstruována tak, aby mohla snadno přeskakovat z místa na místo. Určena pro staré šicí stroje Veritas, Lucznik a Lada.

Příslušenství Janome - Přídavná patka pro kráčející patku (pro 6600 a 7700)

Patka se středovým vodičem pro precizní quiltování, díky které i když používáte horní přídavné podávání perfektně vidíte šitý materiál. Je určena pro stroj Janome Memory Craft 6600P a Janome 7700.

Patka základní - Texi

Patka kráčející standardní - Texi je příslušenství pro šicí stroje Texi Tutu a Texi Ballerina. Patka kráčející slouží pro prošívání látek, které se lepí nebo mají sklon ke klouzání. Vhodná při šití více vrstev látky.

Příslušenství Brother - Quiltovací set QKF2 (pro řadu NV1100, NV1300)

Quiltovací set je pro šicí stroje Brother NV1100, NV1300 a NV2600 Quiltovací set obsahuje: rozšiřující stolek 32 x 53 cm rámeček na volné prošívání quiltovací patka kovová - otevřená kráčející patka vodítko pro prošívání patchworková patka 1/4 inch s vodítkem