Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kovove dvouluzko

Nalezeno:    4 produkty

Napínáky 180 na prostěradlo dvoulůžko s koncovkou KIN 2ks/bal (cena / balení)

Napínáky prostěradel určené k dokonalému napnutí prostěradel na matraci. Díky průvlečné kovové sponě je šířka gumy nastavitelná. Použití na dětskou postýlku, jednolůžko, dvoulůžko, ale také lze přichytit v rozích prostěradel. Složení : kovové části a guma. Velikost 180 cm.

Napínáky 180 na prostěradlo dvoulůžko s koncovkou Velveta 2ks/bal (cena / balení)

NOVINKA napínáky na prostěradla a matrace o velikosti 180cm. Napínáky prostěradel určené k dokonalému napnutí prostěradel na matraci. Díky průvlečné kovové sponě je šířka gumy nastavitelná. Použití na dětskou postýlku, jednolůžko, dvoulůžko, ale také lze přichytit v rozích prostěradel. Složení : kovové části a guma.

Napínáky 90 na prostěradlo jednolůžko s koncovkou KIN 2ks/bal (cena / balení)

Napínáky prostěradel určené k dokonalému napnutí prostěradel na matraci. Díky průvlečné kovové sponě je šířka gumy nastavitelná. Použití na dětskou postýlku, jednolůžko, dvoulůžko, ale také lze přichytit v rozích prostěradel. Složení : kovové části a guma. Velikost 90 cm.

Napínáky 90 na prostěradlo jednolůžko s koncovkou Velveta 2ks/bal (cena / balení)

NOVINKA napínáky na prostěradla a matrace o velikosti 90cm. Napínáky prostěradel určené k dokonalému napnutí prostěradel na matraci. Díky průvlečné kovové sponě je šířka gumy nastavitelná. Použití na dětskou postýlku, jednolůžko, dvoulůžko, ale také lze přichytit v rozích prostěradel. Složení : kovové části a guma.