Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kovarska barva na zinek

Nalezeno:    404 produktů

Umakov J09/02-50 - barva

Barva na zinek černá rustikální rustical black 6 3kg 5L J09 02 50 Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky. Riedí sa polyvinylovým riedidlom alebo acetónom C6000.Farba má rustikálny efekt – je tzv. samopatinovacia. Po naneseni farby n

Více informací
od 1 408 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J10/02-50 - barva

Barva na zinek černá hladká black Zn 5L J10 02 50 Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky. Riedí sa polyvinylovým riedidlom alebo acetónom C6000.

Více informací
od 1 226 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J02/01-10 - barva

Barva na zinek černá matná RAL9005 1kg J02 01 10

Více informací
od 334 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J10/03-08 - barva bílá

Barva na zinek-bíla hladká hladka, white, 1kg (0,8L), J10/03-08, Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky, aj na surové železo. Riedí sa polyvinylovým riedidlom (alebo acetónom C6000).

Více informací
od 242 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J10/04-08 - barva hnědá

Barva na zinek-hnědá hladká hladka, brown, 1kg (0,8L), J10/04-08, Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky, aj na surové železo. Riedí sa polyvinylovým riedidlom (alebo acetónom C6000).

Více informací
od 220 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J09/04-08 - barva hnědá

Barva na zinek-hnědá rustikální 1,0kg (0,8L), J09/04-08, Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky, aj na surové železo. Riedí sa polyvinylovým riedidlom (alebo acetónom C6000).Farba má rustikálny efekt – je tzv. samopatinovacia. Po naneseni f

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J10/01-50 - barva grafitová

Barva na zinek-grafitová hladká hladka, grafit, Zn, 6,3kg (5L), J10/01-50, Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky, aj na surové železo. Riedí sa polyvinylovým riedidlom (alebo acetónom C6000).

Více informací
od 1 639 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J10/03-50 - barva bílá

Barva na zinek-bíla hladká hladka, white, 6,3kg (5L), J10/03-50, Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky, aj na surové železo. Riedí sa polyvinylovým riedidlom (alebo acetónom C6000).

Více informací
od 1 612 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J10/04-50 - barva hnědá

Barva na zinek-hnědá hladká hladka, brown, 6,3kg (5L), J10/04-50, Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky, aj na surové železo. Riedí sa polyvinylovým riedidlom (alebo acetónom C6000).

Více informací
od 1 397 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J10/01-08 - barva grafitová

Barva na zinek-grafitová hladká hladka, grafit, 1kg (0,8L), J10/01-08, Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky, aj na surové železo. Riedí sa polyvinylovým riedidlom (alebo acetónom C6000).

Více informací
od 303 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J09/04-50 - barva hnědá

Barva na zinek-hnědá rustikální 6,3kg (5L), J09/04-50, Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky, aj na surové železo. Riedí sa polyvinylovým riedidlom (alebo acetónom C6000).Farba má rustikálny efekt – je tzv. samopatinovacia. Po naneseni far

Více informací
od 1 634 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov J10/02-08 - barva černá

Barva na zinek-černá hladká hladka, black, 1kg (0,8L), J10/02-08, Farba je vhodná hlavne na čerstvo pozinkované výrobky, aj na surové železo. Riedí sa polyvinylovým riedidlom (alebo acetónom C6000).

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

IB LAURSEN Zinkový šuplíček, šedá barva, zinek

IB LAURSEN Zinkový šuplíček, šedá barva, zinek. Do romantického interiéru ve venkovském stylu i do minimalistického moderního interiéru? Zinkový šuplíček s ouškem se bude hodit v obou případech. Hodí se na uložení drobností na stůl či na poličku, od šperků až po kancelářské potřeby. Zinkový šuplíček s uchem pochází z dílny dánské značky Ib Laursen, která se může pochlubit širokou nabídkou stylových bytových doplňků a zahradních dekorací převážně ve venkovském stylu. Zinkový šuplíček s ouškem, š...

sass & belle Fotorámeček Pineapple, zlatá barva, zinek

sass & belle Fotorámeček Pineapple, zlatá barva, zinek. Vystavte si vzpomínky z dovolené v originálním ananasovém rámečku. Do interiéru vnese tropické vibrace v každém ročním období! Vzadu má praktickou opěrku a svou oblíbenou fotku si tak můžete vystavit na poličku i pracovní stůl. Rámeček je vyrobený ze zinku ve zlaté barvě, co hezky rozzáří místnost. Rozměr 10,5 x 6,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Obal na květiny Round Zinc, šedá barva, zinek

MADAM STOLTZ Obal na květiny Round Zinc, šedá barva, zinek. Stříbrná a zelená tvoří dokonale krásný pár. Stačí tedy, když hnědé keramické květináče opatříte tímhle stylovým obalem a květiny a rostliny rázem dostanou svěží designový impuls. Pohled na ně tak bude hned mnohem hezčí. Rozměr: průměr 13 cm, výška 15 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Zinkový zápich na svíčky, šedá barva, zinek

IB LAURSEN Zinkový zápich na svíčky, šedá barva, zinek. Tlumené světlo svíček. Šálek voňavého čaje nebo sklenka něčeho ostřejšího. Huňatá deka a teplé ponožky. Oblíbená hudba. A ta nejlepší společnost. Umíte si představit pohodovější večer? Zinkový svícínek od dánské firmy Ib Laursen dokonale dotvoří příjemnou atmosféru. Svícen se hodí pro čajové svíčky a snadno jej lze zapíchnout do květinového aranžmá nebo truhlíku s květinami. Délka zápichu: 18 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Hnědožlutá zrnitá barva - kovářský lak Reicolor Rostgelb LZ-80, 1 litr, na zinek, hliník a tvrzené PVC

Hnědožlutá barva - kovářský lak se zrnitým vzhledem Reicolor Rostgelb LZ-80 na pozinkované povrchy, hliník a tvrzené PVC, objem 1 litr. Vyrobeno v Německu! Barevnost lze orientačně porovnat na obrázcích spolu s dalšími variantami.Jedná se o tekutý 1-složkový plastový preparát určený pro vnitřní a venkovní použití, schnoucí na vzduchu. K použití všude tam, kde je vyžadován odolný, dlouho držící a přitom velmi dekorativní nátěr s velkou přilnavostí. Vhodné použití je např. jako kovářská barva / l...

Červená tmavší zrnitá barva - kovářský lak Reicolor Rostrot LZ-80, 1 litr, na zinek, hliník a tvrzené PVC

Červená tmavší barva - kovářský lak se zrnitým vzhledem Reicolor Rostrot LZ-80 na pozinkované povrchy, hliník a tvrzené PVC, objem 1 litr. Vyrobeno v Německu! Barevnost lze orientačně porovnat na obrázcích spolu s dalšími variantami.Jedná se o tekutý 1-složkový plastový preparát určený pro vnitřní a venkovní použití, schnoucí na vzduchu. K použití všude tam, kde je vyžadován odolný, dlouho držící a přitom velmi dekorativní nátěr s velkou přilnavostí. Vhodné použití je např. jako kovářská barva ...

Černá zrnitá barva - kovářský lak Reicolor Rostschwarz LZ-80, 1 litr, na zinek, hliník a tvrzené PVC

Černá barva - kovářský lak se zrnitým vzhledem Reicolor Rostschwarz LZ-80 na pozinkované povrchy, hliník a tvrzené PVC, objem 1 litr. Vyrobeno v Německu! Barevnost lze orientačně porovnat na obrázcích spolu s dalšími variantami.Jedná se o tekutý 1-složkový plastový preparát určený pro vnitřní a venkovní použití, schnoucí na vzduchu. K použití všude tam, kde je vyžadován odolný, dlouho držící a přitom velmi dekorativní nátěr s velkou přilnavostí. Vhodné použití je např. jako kovářská barva / lak...

Reicolor LZ-80 Rost 2 - hnědá zrnitá barva, 1 litr, kovářský lak na zinek, hliník a tvrzené PVC

Reicolor LZ-80 - Rost 2 - Hnědá barvaKovářský lak se zrnitým vzhledem na pozinkované povrchy, hliník a tvrzené PVC, objem 1 litr. Vyrobeno v Německu. Barevnost lze orientačně porovnat na obrázcích spolu s dalšími variantami. Jedná se o tekutý 1-složkový plastový preparát určený pro vnitřní a venkovní použití, schnoucí na vzduchu. K použití všude tam, kde je vyžadován odolný, dlouho držící a přitom velmi dekorativní nátěr s velkou přilnavostí. Vhodné použití je např. jako kovářská barva / lak n...

MADAM STOLTZ Zinkový úložný box Velikost S, šedá barva, zinek

MADAM STOLTZ Zinkový úložný box Velikost S, šedá barva, zinek. Zinkový box od Madam Stoltz, výběr ze tří velikostí. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Zinkový úložný box Velikost M, šedá barva, zinek

MADAM STOLTZ Zinkový úložný box Velikost M, šedá barva, zinek. Zinkový box od Madam Stoltz, výběr ze tří velikostí. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Zinkový úložný box Velikost L, šedá barva, zinek

MADAM STOLTZ Zinkový úložný box Velikost L, šedá barva, zinek. Zinkový box od Madam Stoltz, výběr ze tří velikostí. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Zinkový tácek Wavy Velikost S, šedá barva, zinek

MADAM STOLTZ Zinkový tácek Wavy Velikost S, šedá barva, zinek. Šikovný zinkový tácek si najde spoustu využití. Můžete na něm servírovat cukroví, naskládat na něj ovoce či zeleninu, naaranžovat na něm vánoční či velikonoční dekoraci a nebo jej použijte jako misku pod květináč. Tácek má navíc vlnkovaný okraj, jenž mu dodává na zajímavosti. Na výběr je ze třech velikostí, cena je uvedena za jeden kus. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Zinkový tácek Wavy Velikost M, šedá barva, zinek

MADAM STOLTZ Zinkový tácek Wavy Velikost M, šedá barva, zinek. Šikovný zinkový tácek si najde spoustu využití. Můžete na něm servírovat cukroví, naskládat na něj ovoce či zeleninu, naaranžovat na něm vánoční či velikonoční dekoraci a nebo jej použijte jako misku pod květináč. Tácek má navíc vlnkovaný okraj, jenž mu dodává na zajímavosti. Na výběr je ze třech velikostí, cena je uvedena za jeden kus. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Zinkový tácek Wavy Velikost L, šedá barva, zinek

MADAM STOLTZ Zinkový tácek Wavy Velikost L, šedá barva, zinek. Šikovný zinkový tácek si najde spoustu využití. Můžete na něm servírovat cukroví, naskládat na něj ovoce či zeleninu, naaranžovat na něm vánoční či velikonoční dekoraci a nebo jej použijte jako misku pod květináč. Tácek má navíc vlnkovaný okraj, jenž mu dodává na zajímavosti. Na výběr je ze třech velikostí, cena je uvedena za jeden kus. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Zinková lucernička Stars, šedá barva, zinek

IB LAURSEN Zinková lucernička Stars, šedá barva, zinek. Lucernička s prořezy ve tvaru hvězdiček a ouškem pro zavěšení dodá romantickou atmosféru nejen vašemu domovu, ale bude i hezkou výzdobou vaší předzahrádky. Pověste si ji venku na větvičku, postavte na okenní parapet nebo na zápraží a nalaďte se na Vánoce. Lucernička je v šedé barvě zinku s mírnou patinou. Výška 9 cm, průměr 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Zinková lucernička Snowflakes, šedá barva, zinek

IB LAURSEN Zinková lucernička Snowflakes, šedá barva, zinek. Lucernička s prořezy ve tvaru sněhových vloček a ouškem pro zavěšení dodá romantickou atmosféru nejen vašemu domovu, ale bude i hezkou výzdobou vaší předzahrádky. Pověste si ji venku na větvičku, postavte na okenní parapet nebo na zápraží a nalaďte se na Vánoce. Lucernička je v šedé barvě zinku s mírnou patinou. Výška 9 cm, průměr 8,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Plechové písmeno E, 6 cm, šedá barva, zinek

MADAM STOLTZ Plechové písmeno E, 6 cm, šedá barva, zinek. Samostatně stojící plechové písmeno E. Lze zavěsit na zeď či postavit na poličku. Šedá natur úprava, matný povrch. Výška písmene 6 cm (šíře 6 cm, hloubka cca 1,5 cm). za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Mini drátěný košík, šedá barva, zinek

IB LAURSEN Mini drátěný košík, šedá barva, zinek. Malý košíček spletený ze zinkového šedého drátku bude praktickým a hezkým malým úložným prostorem na spoustu možných drobností nejen v kuchyni ale i koupelně, pracovně nebo třeba předsíni. Svým tvarem se hodí i jako obal na květník. Výška 10 cm, průměr 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Dekorativní zinkové srdíčko, šedá barva, zinek

IB LAURSEN Dekorativní zinkové srdíčko, šedá barva, zinek. Zinkové srdíčko kterým můžete stylově ozdobit dáreček, dárkový sáček nebo i svíčku či svícen. Velikost 5x4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Zinkový květník s uchem - větší, šedá barva, zinek

Chic Antique Zinkový květník s uchem - větší, šedá barva, zinek. Zinkový obal na květiny, kterému budou slušet třeba oblíbené bylinky. Za velké ucho si ho pak můžete libovolně přenášet, kam bude třeba. Hezký bude v kuchyni na parapetu i na zahrádce, balkóně apod. Je ve starobylém vzhledu s výraznou imitací rzi a patinou. Výška 23 cm, průměr 15 - 23 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Zinkový květník s uchem - menší, šedá barva, zinek

Chic Antique Zinkový květník s uchem - menší, šedá barva, zinek. Zinkový obal na květiny, kterému budou slušet třeba oblíbené bylinky. Za velké ucho si ho pak můžete libovolně přenášet, kam bude třeba. Hezký bude v kuchyni na parapetu i na zahrádce, balkóně apod. Je ve starobylém vzhledu s výraznou imitací rzi a patinou. Výška 18 cm, průměr 14 - 18 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Zinkový box s oušky, šedá barva, zinek

MADAM STOLTZ Zinkový box s oušky, šedá barva, zinek. Zinkový úložný box ve stylu "industrial living" od Madam Stoltz. Praktická ouška, ideální na uložení drobností v kanceláři nebo obývacím pokoji. Rozměr: délka 16,5 cm x šířka 10 cm x výška 9 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Zinkový box Glass lid, šedá barva, zinek

MADAM STOLTZ Zinkový box Glass lid, šedá barva, zinek. Úložný zinkový box s proskleným víkem, díky kterému budete mít přehled, co skříňka ukrývá. Dvířka jsou upevněná na malý magnetek. Bude stylovým doplňkem interiéru v industriálním stylu. Rozměry: 25 x 25 cm, výška 14 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Zahradní lopatka Yellow, žlutá barva, zinek

IB LAURSEN Zahradní lopatka Yellow, žlutá barva, zinek. Zinková lopatka pro snadné kypření, sázení, přesazování či hnojení na zahrádce v krásné letní žluté barvě, se kterou vás bude zahradničení bavit ještě o trochu víc! Navíc bude i pěkným doplňkem v zahradním koutku. Délka 26 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Zahradní lopatka Red, červená barva, zinek

IB LAURSEN Zahradní lopatka Red, červená barva, zinek. Zinková lopatka pro snadné kypření, sázení, přesazování nebo hnojení na zahrádce, se kterou vás bude zahradničení bavit ještě o trochu víc! V krásné letní červené barvě navíc bude i pěkným doplňkem v zahradním koutku. Vyrobená je ze zinkového plechu. Délka 26 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Zahradní lopatka Blue, modrá barva, zinek

IB LAURSEN Zahradní lopatka Blue, modrá barva, zinek. Zinková lopatka pro snadné kypření, sázení, přesazování nebo hnojení na zahrádce, se kterou vás bude zahradničení bavit ještě o trochu víc! V krásné sytě modré barvě navíc bude i pěkným doplňkem v zahradním koutku. Vyrobená je ze zinkového plechu. Délka 26 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MONOGRAPH Kancelářský klips Office zinc - 20 ks, šedá barva, zinek

MONOGRAPH Kancelářský klips Office zinc - 20 ks, šedá barva, zinek. Pořiďte si do své pracovny stylové kancelářské potřeby, které jí dodají styl a šmrnc. Skvělé budou i na přichycení vzkazů nebo fotek. Kancelářské klipsy ve stříbrné barvě jsou baleny v papírovém pytlíku po 20 ks. Velikost 5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MONOGRAPH Kancelářský klips Zinc- 60 ks, šedá barva, zinek

MONOGRAPH Kancelářský klips Zinc- 60 ks, šedá barva, zinek. Pořiďte si do své pracovny stylové kancelářské potřeby, které jí dodají styl a šmrnc. Skvělé budou i na přichycení vzkazů nebo fotek. Kancelářské klipsy ve stříbrné barvě jsou baleny v papírovém pytlíku. Velikost 2 cm, 60 ks. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Zinkový podnos Lace, šedá barva, zinek

Chic Antique Zinkový podnos Lace, šedá barva, zinek. Nádherný oválný tác s jemnými prořezy, který je vyrobený ze zinku s mírnou patinou v bílé barvě. Ideální je na vánoční dekorace, pod svíčky, pod květníčky apod. Stylový doplněk v romantickém vintage stylu! Délka 40 cm, šířka 14 cm, výška 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Zinkový košík Antique, šedá barva, zinek

Chic Antique Zinkový košík Antique, šedá barva, zinek. Praktický zinkový košík s pohyblivým uchem, který oceníte na zahrádce i doma. Ideální je na uskladnění ovoce a zeleniny, které si v něm pohodlně donesete až do kuchyně. A i tam bude pěkným doplňkem ve venkovském stylu. Je ze zinku v šedé barvě s jemnou bílou patinou pro antik vzhled. Rozměr - dole 14 x 14 cm, nahoře 22 x 22 cm, výška 23 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Drátěný košík Antique zinc, šedá barva, zinek

Chic Antique Drátěný košík Antique zinc, šedá barva, zinek. Roztomilý malý košíček se vám bude v kuchyni hodit na česnek, šalotku, vajíčka a další menší potraviny. Ouško na zavěšení má rozkošný detail v podobě srdíčka. Malý košíček, který udělá velkou parádu! Je ze zinkového drátku v matné světle šedé barvě. Výška 12 cm, průměr 8,5 - 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Adventní svícen Zinc, šedá barva, zinek

Chic Antique Adventní svícen Zinc, šedá barva, zinek. Adventní svícen patří neodmyslitelně k předvánočnímu času. Pořiďte si proto romantický zinkový svícen v antik designu, který doplňte o čtyři svíčky a o jedinečnou atmosféru máte postaráno. Lze použít i na různá aranžmá jako jsou větvičky, šišky, ozdoby, nebo mech, které podtrhnou harmonii interiéru. Svícínek je na 4 svíčky o průměru 2 cm. Rozměr: 15 x 15 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Stropní lampa Antique pattern, šedá barva, zinek

Chic Antique Stropní lampa Antique pattern, šedá barva, zinek. Stropní lampa se zinkovým cylindrem s prořezy ve tvaru kytiček. Vynikne ve vintage interiéru, který krásně doladí. Barva je šedá s bílou patinou. Součástí je stropní krytka, pro max 40 Watt žárovku. Cylindr průměr 16 cm, výška 13 cm, délka 87 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Dekorativní kovový stromeček - větší, bílá barva, zinek

Chic Antique Dekorativní kovový stromeček - větší, bílá barva, zinek. Krásný dekorativní stromeček z kovových plátků působí jako zasypaný sněhem. Bude krásnou vánoční dekorací a originálním doplňkem výzdoby. Barva je bílá s patinou. Výška 37 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Dekorativní kovový stromeček - menší, bílá barva, zinek

Chic Antique Dekorativní kovový stromeček - menší, bílá barva, zinek. Krásný dekorativní stromeček z kovových plátků působí jako zasypaný sněhem. Bude krásnou vánoční dekorací a originálním doplňkem výzdoby. Barva je bílá s patinou. Výška 27 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Zinkový podnos Braided Menší, šedá barva, zinek

Chic Antique Zinkový podnos Braided Menší, šedá barva, zinek. Zinkový podnos, který je ideální, pokud hledáte univerzální typ, který můžete použít pod květiny, dekorace i pro servírování pohoštění. Po stranách má efektní zdobení z proplétaných zinkových plátů. Dvě praktická ucha zaručují pohodlné přenášení a manipulaci. Originální tác, který u vás doma jistě najde četné využití. Na výběr je ze dvou velikostí: za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

Chic Antique Zinkový podnos Braided Větší, šedá barva, zinek

Chic Antique Zinkový podnos Braided Větší, šedá barva, zinek. Zinkový podnos, který je ideální, pokud hledáte univerzální typ, který můžete použít pod květiny, dekorace i pro servírování pohoštění. Po stranách má efektní zdobení z proplétaných zinkových plátů. Dvě praktická ucha zaručují pohodlné přenášení a manipulaci. Originální tác, který u vás doma jistě najde četné využití. Na výběr je ze dvou velikostí: za skvělé ceny na Bellarose.cz!...

IB LAURSEN Zahradní konev Red 5 l, červená barva, zinek

IB LAURSEN Zahradní konev Red 5 l, červená barva, zinek. Zinková zahradní konev v úžasné červené barvě bude krásně ladit s rozkvetlými květinami ve vaší zahrádce. Bude nepostradatelným pomocníkem zahrádkáře a rozjasní každý záhonek. Má odnímatelné kropítko a její velký objem 5L zaručí, že ke každé kytičce se dostane dostatek vody. Výška 30 cm, délka 50 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Garden Trading Přenosný gril Witterings, stříbrná barva, kov, zinek

Garden Trading Přenosný gril Witterings, stříbrná barva, kov, zinek. Přenosný gril Witterings od anglické značky Garden Trading bude dokonalým doplňkem nádherných letních dní trávených s rodinou na zahradě. Nízký ocelový box na uhlíky s pozinkovaným povrchem má po stranách otvory pro maximální cirkulaci vzduchu. Nahoře se nachází prostorný rošt, na němž už můžete vesele grilovat vaše oblíbené dobroty. Gril má také čtyři nožky pro lepší stabilitu a je opatřen dvěma odjímatelnými kovovými uchy, d...

IB LAURSEN Závěsná polička se 14ti háčky, šedá barva, zinek

IB LAURSEN Závěsná polička se 14ti háčky, šedá barva, zinek. Velmi praktická je tato závěsná polička, kterou využijete například nad kuchyňským ostrůvkem, kde si na ni můžete zavěsit pánvičky, vařečky, prkénka, chňapky, sušené bylinky a další jiné pomůcky, které tak budete mít vždy hned po ruce. Navíc tak v kuchyni ušetříte spousty místa. Je vyrobena ze zinku v šedé barvě, zavěšená na řetízku s háčkem a po obvodu se 14 samotnými háčky. Délka 60 cm, šířka 40 cm, výška 11 cm, délka s řetízkem 60 ...