Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kouzelnicke karty

Nalezeno:    7 produktů

Knorrtoys Kufřík pro kouzelníky

První průvodce malého kouzelníka. Kufřík obsahuje mnoho kouzelnických pomůcek například kouzelnické karty, hůlku, různé verze kouzel s králíkem a kloboukem a kouzlo s mizející mincí.

Amazing Zhus - Kouzelnický set a myška

Amazing Zhus Kouzelnický set obsahuje zvířátko, které umí samo dělat triky, které si "přečte" na kouzelnických kartách, vždy najde hrášek pod skořápkou a bude následovat kouzelnickou hůlku. Obsahem balení: 1 kouzelnou hůlku, 1 zvířátko čaroděje, 1 hrášek, 3 skořápky 3 kouzelnické karty

Cobi AMAZING ZHUS Kouzelnický set - fialová myška

Fialová myška umí kouzlit a pomocí své čarovné hůlky povádí triky dle úkolů z kouzelnických karet. Přednosti: umí používat kouzelnickou hůlku vždy najde hrášek pod skořápkou Obsah balení:

Cobi AMAZING ZHUS Kouzelnický set - černá myška

Fialová myška umí kouzlit a pomocí své čarovné hůlky povádí triky dle úkolů z kouzelnických karet. Přednosti: umí používat kouzelnickou hůlku vždy najde hrášek pod skořápkou Obsah balení:

Mage Wars: Spellbook Pack 3

Mage Wars: Spellbook Pack 3 je doplněk pro hru Mage Wars. Balení obsahuje 2 nové úžasné kouzelnické knihy s díly výtvarníka Nicka Deligarise - Frost Serpent a Cursed Soul. Každý spellbook má 20 stran (jedna stránka obsahuje čtyři obaly na karty). To znamená celkem prostor pro 80 kouzel! Nenechávejte svá kouzla nechráněná - nikdy nevíte, co mohou způsobit!

Mage Wars: Spellbook Pack 4

Mage Wars: Spellbook Pack 4 je doplněk pro hru Mage Wars. Balení obsahuje 2 nové úžasné kouzelnické knihy s díly výtvarníka Nicka Deligarise - Wolf s Paw a Crystal Portals. Každý spellbook má 20 stran (jedna stránka obsahuje čtyři obaly na karty). To znamená celkem prostor pro 80 kouzel! Nenechávejte svá kouzla nechráněná - nikdy nevíte, co mohou způsobit!

Sada kouzel – Fantastická Magie (triky a iluze III.) - neuveden

Sada kouzel – Fantastická Magie (triky a iluze III.) - neuveden Sada kouzel od značky Kouzla P. Kožíšek obsahuje 25 oslnivých triků a kouzel. Všechna kouzla jsou lehce naučitelná.Tkaničky se samy zaváží! Věci zmizí a záhadně se objeví v tvých prázdných rukách. Předveď opravdu neuvěřitelná karetní kouzla nebo skvělé triky s provázky. Nakonec vyčaruj kroužky. Jak jinak, než zázračným zůsobem!V sadě najdeš instruktážní knihu a popis krok za krokem. Sada obsahuje čarovné kroužky, tkaničky, šátek a ...