Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kouzelnicke karty

Nalezeno:    4 produkty

Amazing Zhus - Kouzelnický set a myška

Amazing Zhus Kouzelnický set obsahuje zvířátko, které umí samo dělat triky, které si "přečte" na kouzelnických kartách, vždy najde hrášek pod skořápkou a bude následovat kouzelnickou hůlku. Obsahem balení: 1 kouzelnou hůlku, 1 zvířátko čaroděje, 1 hrášek, 3 skořápky 3 kouzelnické karty

Cobi Amazing Zhus Kouzelnický set - černá myška, DOPRAVA OD 49,- Kč

Fialová myška umí kouzlit a pomocí své čarovné hůlky povádí triky dle úkolů z kouzelnických karet. Přednosti: umí používat kouzelnickou hůlku vždy najde hrášek pod skořápkou Obsah balení:

Mage Wars: Spellbook Pack 3

Mage Wars: Spellbook Pack 3 je doplněk pro hru Mage Wars. Balení obsahuje 2 nové úžasné kouzelnické knihy s díly výtvarníka Nicka Deligarise - Frost Serpent a Cursed Soul. Každý spellbook má 20 stran (jedna stránka obsahuje čtyři obaly na karty). To znamená celkem prostor pro 80 kouzel! Nenechávejte svá kouzla nechráněná - nikdy nevíte, co mohou způsobit!

Mage Wars: Spellbook Pack 4

Mage Wars: Spellbook Pack 4 je doplněk pro hru Mage Wars. Balení obsahuje 2 nové úžasné kouzelnické knihy s díly výtvarníka Nicka Deligarise - Wolf s Paw a Crystal Portals. Každý spellbook má 20 stran (jedna stránka obsahuje čtyři obaly na karty). To znamená celkem prostor pro 80 kouzel! Nenechávejte svá kouzla nechráněná - nikdy nevíte, co mohou způsobit!