Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kotle na pelety

Nalezeno:    11 produktů

ICMA bezpečnostní ventil 3/4" 90605AE05

ICMA bezpečnostní ventil 3/4" 90605AE05. Bezpečnostní ventil k dochlazovací smyčce. Jednocestný ventil chrání kotle na tuhá paliva před přehřátím a možným poškozením kotle. Při dosažení maximální teploty ventil aktivuje dochlazovací smyčku kotle. Jednocestný ventil s čidlem. Připojení: 3/4" vnitřní závity. Teplota termostatického ventilu: 85°C. Maximální kapacita: 93 kW. Max. průtok: 2000 l/h. Vhodné pro kotle na tuhá paliva, pelety, biomasu a olej. Z kategorie od výrobce ICMA na e-shopu Panfi...

VIADRUS přestavbová sada ROBOT 5-7čl.

VIADRUS přestavbová sada ROBOT 5-7čl.. Pro přestavbu litinových kotlů VIADRUS HERCULES U26 na automatický kotel Hercules U26 ROBOT, splňující parametry 3. emisní třídy pro hnědé a černé uhlí a dřevní pelety. Předností je jednoduchá přestavba na automatický provoz bez nutnosti zásahu do napojení kotle a nutnosti stavění kotle na podstavec. Z kategorie od výrobce Viadrus na e-shopu Panfitinka.cz.

KLIMOSZ UniPelet 15

KLIMOSZ UniPelet 15. Litinový kotel UniPelet na pelety, s automatickým peletovým hořákem. Vysoká kvalita litiny umožňuje dlouholetý provoz kotle. Ovládání kotle pomocí řídící jednotky Klimosz Komfort s WiFi modulem v ceně. Z kategorie od výrobce KLIMOSZ Sp. z o.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

KLIMOSZ UniPelet 25

KLIMOSZ UniPelet 25. Litinový kotel UniPelet na pelety, s automatickým peletovým hořákem. Vysoká kvalita litiny umožňuje dlouholetý provoz kotle. Ovládání kotle pomocí řídící jednotky Klimosz Komfort s WiFi modulem v ceně. Z kategorie od výrobce KLIMOSZ Sp. z o.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

KLIMOSZ UniPelet 35

KLIMOSZ UniPelet 35. Litinový kotel UniPelet na pelety, s automatickým peletovým hořákem. Vysoká kvalita litiny umožňuje dlouholetý provoz kotle. Ovládání kotle pomocí řídící jednotky Klimosz Komfort s WiFi modulem v ceně. Z kategorie od výrobce KLIMOSZ Sp. z o.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

KLIMOSZ UniPelet 40

KLIMOSZ UniPelet 40. Litinový kotel UniPelet na pelety, s automatickým peletovým hořákem. Vysoká kvalita litiny umožňuje dlouholetý provoz kotle. Ovládání kotle pomocí řídící jednotky Klimosz Komfort s WiFi modulem v ceně. Z kategorie od výrobce KLIMOSZ Sp. z o.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

KLIMOSZ DuoPelet EKO 15

KLIMOSZ DuoPelet EKO 15. Ocelový kotel DuoPelet EKO na pelety, s automatickým peletovým hořákem a s dodatečnou ruční spalovací komorou. Ovládání kotle pomocí řídící jednotky Klimosz KOMFORTpelet (bez WiFi modulu). Z kategorie od výrobce KLIMOSZ Sp. z o.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

KLIMOSZ DuoPelet EKO 25

KLIMOSZ DuoPelet EKO 25. Ocelový kotel DuoPelet EKO na pelety, s automatickým peletovým hořákem a s dodatečnou ruční spalovací komorou. Ovládání kotle pomocí řídící jednotky Klimosz KOMFORTpelet (bez WiFi modulu). Z kategorie od výrobce KLIMOSZ Sp. z o.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

KLIMOSZ DuoPelet EKO 35

KLIMOSZ DuoPelet EKO 35. Ocelový kotel DuoPelet EKO na pelety, s automatickým peletovým hořákem a s dodatečnou ruční spalovací komorou. Ovládání kotle pomocí řídící jednotky Klimosz KOMFORTpelet (bez WiFi modulu). Z kategorie od výrobce KLIMOSZ Sp. z o.o. na e-shopu Panfitinka.cz.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: