Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kopretina rostlina

Nalezeno:    6 produktů

Kopretina kylnatá směs - chrysanthemum carinatum mix - semena - 0,3 g

Kopretina kylnatá směs je směsí krásných letniček pěstujících se převážně na okrasných záhonech. Rostlina se vyznačuje tmavým terčem a pestrobarevnými kvítky kolem.

Kopretina osenní Helios - chrysanthemum segetum - semena - 0,3 gr

Kopretina osenní Helios je letničkou dorůstající se do výšky 50-ti centimetrů vhodnou k pěstování v okrasných záhonech. Rostlina je vhodná k řezu. Kopretina helios se vyznačuje krásnými sytě žlutými květy.

Kopretina bílá Alaska - Chrysanthemum leucanthemum max.- semena - 0,4 gr

Kopretina bílá, odrůda Alaska, je krásnou jednoduchou trvalkou dorůstající se do výšky jednoho metru. Rostlina kvetě bílými květy se žlutými středy. Kopretina je vhodná k pěstování na okrasných záhonech, stejně jako v truhlících i zahradních nádobách.

Kopretina bílá Královna - Chrysanthemum leucanthemum max.- semena - 0,4 gr

Kopretina bílá, odrůda Královna, je mrazuvzdornou trvalkou dorůstající se do výšky až 70-ti centimetrů. Rostlina se vyznačuje dlouhou dobou květu. Kopretina kvete neplnými květy a je vhodná k řezu do váz. Obsah balení cca 1.000 ks

Kopretina zlatožlutá nízká - Chrysanthemum multicaule - semena - 0,4 gr

Kopretina zlatožlutá nízká je rostlinou původně pocházející z oblasti Afriky. Rostlina vytváří keříky zlatožluté barvy a je vhodná k pěstování ve skalkách, okrasných záhonech i zahradních nádobách. Rostlina vytváří velké množství drobných zlato-žlutých kvítků, které se na noc zavírají.

Kopretina bílá Hvězda z Antwerp - Chrysanthemum leucanthemum max.- semena - 0,4 gr

Kopretina bílá, odrůda hvězda z Antwerp, je krásnou trvalkou dosahující výšky do jednoho metru. Rostlina je vhodná pro pěstování na okrasných záhonech, stejně jako v truhlících či zahradních nádobách. Kopretina je vhodná k řezu do váz a vyznačuje se krásnými bílými květy s žlutými středy.