Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konvice botti

Nalezeno:    26 produktů

Bravo B 4426

Rychlovarná konvice Bravo B 4426 Možnost otočení o 360° se středovým konektorem STRIX Objem: 1,8 l Nerezové provedení Skrytá topná spirála Bezpečnostní systém LED podsvícený spínač Příkon: 1850-2200 W

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Rychlovarná konvice BOTTI HHB 1751 Wigo

Rychlovarná konvice BOTTI HHB 1751 Wigo o objemu 1,8 l a příkonu 1850 až 2200 W.

Rychlovarná konvice Botti Frosti HHB1219 1.2L nerez

Rychlovarná konvice Botti Frosti vyrobena z nerezové oceli a potažena plastovou vrstvou v barevném provedení černo-bílá.

Rychlovarná konvice BOTTI FLORIS YK-868FL

BOTTI FLORIS Rychlovarná konvice nerez 1.8L - bílá.

Rychlovarná konvice s teploměrem BOTTI YK-823 bílá

Rychlovarná konvice s teploměrem BOTTI YK-823 bílá. Stylový a nestárnoucí retro-design rychlovarné konvice v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Rychlovarná konvice s teploměrem BOTTI YK-823 černá

Rychlovarná konvice s teploměrem BOTTI YK-823 černá. Stylový a nestárnoucí retro-design rychlovarné konvice v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Rychlovarná konvice s teploměrem BOTTI YK-823 grafit

Rychlovarná konvice s teploměrem BOTTI YK-823 grafit. Stylový a nestárnoucí retro-design rychlovarné konvice v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Rychlovarná konvice s teploměrem Botti YK-823T Folk

Rychlovarná konvice s teploměrem Botti YK-823T Folk. Stylový a nestárnoucí retro-design rychlovarné konvice v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Rychlovarná konvice s teploměrem Botti YK-823 Milo - červená

Rychlovarná konvice s teploměrem BOTTI YK-823 Milo v elegantním červeném provedení. Stylový a nestárnoucí retro-design rychlovarné konvice v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Rychlovarná konvice s teploměrem Botti Milo - bílá 6C3538

Rychlovarná konvice s teploměrem Botti - s plochým dnem z nerezové oceli. Moderní design s tělem z nerezové oceli a ochranou proti přehřátí. Ukazatel vodní hladiny. Základna se středovým konektorem-360stupňů, autom/man. vypnutí. Příkon max. 1800 W Objem (l): 1,8 Barva: bílá

Rychlovarná konvice s teploměrem Botti Milo - grafite 6C3613

Rychlovarná konvice s teploměrem Botti - s plochým dnem z nerezové oceli. Moderní design s tělem z nerezové oceli a ochranou proti přehřátí. Ukazatel vodní hladiny. Základna se středovým konektorem-360stupňů, autom/man. vypnutí. Příkon max. 1800 W Objem (l): 1,8 Barva: grafite

Rychlovarná konvice Botti HHB1519 Ernesto - zelená

Skleněná rychlovarná konvice 1850 - 2200 W, objem 1,5 l, tepelně odolné sklo, LED podsvícení, vícestupňová ochrana varu.

Botti HHB1770 Vitto - bílá

Konvice Botti HHB1770 Vitto je vyrobena z trvanlivého a odolného žáruvzdorného skla a má skryté topné těleso v nerezové dnu.

Botti HHB1752 Toni

Konvice Botti HHB1752 Toni je vyrobena z trvanlivého a odolného žáruvzdorného skla a má skryté topné těleso v nerezové dnu.

Botti HHB1770 Vitto - černá

Konvice Botti HHB1770 Vitto je vyrobena z trvanlivého a odolného žáruvzdorného skla a má skryté topné těleso v nerezové dnu.

Botti YK-823A Barcelona

Stylový a nestárnoucí retro design rychlovarné konvice Botti YK-868 Barcelona v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Botti T8801AE Atos

Rychlovarná konvice Botti T8801AE Atos o příkonu 2150 W a objemu 1,7l v elegantním bílo-černém provedení padne i do moderní kuchyně.

Botti YK-868 Eleganza - modrá

Stylový a nestárnoucí retro design rychlovarné konvice Botti YK-868 Eleganza v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Botti YK-868 Eleganza - matně černá

Stylový a nestárnoucí retro design rychlovarné konvice Botti YK-868 Eleganza v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Botti BW-2119 Platinum Line

Rychlovarná konvice Botti BW2119 je oblíbeným, a v současné době téměř nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Hravě v několika krátkých momentech pomůže s přípravou kávy nebo čaje. Díky elegantnímu designu v bílém provedení se bude skvěle vyjímat v každé kuchyni.

Konvice RK 1,7l ARAMIS T-8803AE Botti

Rychlovarná konvice RK 1,7l ARAMIS T-8803AE Botti o objemu 1,7l v černo hnědém provedením disponuje pojistkou proti přehřátí, funkcí automatického vypnutí a vodním filtrem.

Botti T-8802 Rychlovarná konvice Portos 1,7l

Rychlovarná konvice Portos s příkonem 2200W v elegantním bílo-béžovém provedení disponuje objemem 1,7l, indikátorem zapnutí, automatickým vypínáním a vodním filtrem.

Botti YK-868 Milan

Stylový a nestárnoucí retro design rychlovarné konvice MILAN v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Botti YK-868 Verona

Stylový a nestárnoucí retro design rychlovarné konvice Verona v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Botti YK-868 Palermo

Stylový a nestárnoucí retro design rychlovarné konvice Palermo v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Botti YK-868 Florence

Stylový a nestárnoucí retro design rychlovarné konvice Florence v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.

Botti YK-868 Modena

Stylový a nestárnoucí retro design rychlovarné konvice Modena v kombinaci klasických tvarů a moderní technologie je tím pravým, spolehlivým a veselým doplňkem do vaší kuchyně.