Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konektor sc

Nalezeno:    217 produktů

Optika Pigtail 62.5 / 125, SC, 1m, vlákno 900

Optika Pigtail 62.5 / 125, SC, 1m, vlákno 900

Více informací
od 41 Kč
Koupit nejlevněji

Sencor SAV 113-008

* Délka kabelu: 0,8 m * Konektor 1: SCART * Konektor 2: SCART * Pozlacené kontakty: ne * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Charakteristika * SCART konektor – SCART konektor * 21-pin. * kompozitní signál * Délka 0,8m * Kabel SCART má dvojí stíně›ní * Výborný pomě›r výkon/cena Sencor SAV 113-008

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

Sencor SAV 113-015

* Délka kabelu: 1,5 m * Konektor 1: SCART * Konektor 2: SCART * Pozlacené kontakty: ne * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Charakteristika * SCART konektor – SCART konektor * 21-pin. * kompozitní signál * Délka 1,5m * Kabel SCART má dvojí stíně›ní * Výborný pomě›r výkon/cena Sencor SAV 113-015

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

Sencor SAV 113-050

* Délka kabelu: 5 m * Konektor 1: SCART * Konektor 2: SCART * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Charakteristika * SCART konektor – SCART konektor * 21-pin. * kompozitní signál * Délka 5m * Kabel SCART má dvojí stíně›ní * Výborný pomě›r výkon/cena Sencor SAV 113-050

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

OEM adaptér USB do auta 1A

Napájecí adaptér do automobilu s výstupním konektorem USB a proudem 1A. Vhodný pro dobíjení mobilních telefonů a GPS navigací.

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Eizo EV2450

Popis produktu Monitor EIZO EV2450 Profesionální monitor EIZO EV2450 s IPS panelem a Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů je ideální pro čtení textu a grafickou práci. Monitor poskytuje funkce Auto-EcoView pro nastavení optimálního jasu, EcoView Sense, USB 3.0 rozbočovač, zabudované reproduktory nebo obrazovkou typu IPS se širokými úhly pohledu. IPS panel IPS (In Plane Switching) technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoliv části místnosti. IPS obraz...

Více informací
od 7 780 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY Apple iPhone 5/5S/SE

Ochranná fólie CELLY pro chytrý mobilní telefon Apple iPhone 5/5S/SE nabízí extrémní ochranu displeje telefonu Apple iPhone 5/5S/SE. Ochranná folie CELLY vytvoří 100 % ochranný štít na displeji telefonu Apple iPhone 5/5S/SE. Fólie CELLY screen protector spolehlivě ochrání displej telefonu Apple iPhone 5/5S/SE před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami. Ochranná fólie CELLY screen protector vyniká antireflexní a antistatickou vrstvou, díky níž se displej mobilu nepoškr...

Více informací
od 103 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Konektor SC rychloinstalační

PŘEHLED Gelové beznástrojové optické konektory jsou zcela novým typem přímého konektoru s možností mechanické fixace (testovaná pevnost v tahu 50N) k tažnému členu v kabelu (aramidová vlákna). Tyto konektory jsou dostupné v MM i SM provedení (PC nebo APC), pro 0,9mm vlákna (bez mechanické fixace) či pro 3mm DROP kabel s kruhovým průřezem (s mechanickou fixací). Za pomoci těchto konektorů můžete rychle, kvalitně a levně ukončovat optické vlákna na konektorech a vyrábět si třeba i vlastní patchc...

Konektor optický rychloinstalační, SC 9/125 SM

Konektor optický rychloinstalační, SC 9/125 SM Popis produktu: Gelový beznástrojový optický konektor FTTH -DROP jsou typem přímého konektoru s možností mechanické fixace (testovaná pevnost v tahu 50N) k tažnému členu v kabelu (aramidová vlákna). Tyto konektory jsou dostupné v MM i SM provedení (PC nebo APC), pro 0,9mm vlákna (bez mechanické fixace) či pro 3mm DROP kabel s kruhovým průřezem (s mechanickou fixací). Za pomoci těchto konektorů můžete rychle, kvalitně a levně ukončovat optické vl...

CNS Network CNS opt. duplex patch kábel 50/125, SC/SC, 2m

Vlákno: 50/125um konektor: sc - sc dĺžka: 2m farba: orange

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1mbroušení APC, konektor SC, single mode

Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 10m SM

Kabel typu 09/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC. Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche).

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM

Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC.

SC OPTICAM simplexní konektor 50/125nm OM2 - kompozitní ferule

Panduit FSCMPC5BL SC OPTICAM simplexní konektor 50/125nm OM2 - kompozitní ferule

Panasonic SC HC295EG W - SC HC295EG W

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 10 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 20W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK Pure Direct Sound System MP3 Re-master z USB CD MP3 Re-master D.Bass Předvolby ekvalizéru 5 (silný, čistý, měkký, vokály, plochý) Nastavení basů a výšek Nastavení režimu Můj zvuk T...

Panasonic SC HC295EG K - SC HC295EG K

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 10 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 20W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK Pure Direct Sound System MP3 Re-master z USB CD MP3 Re-master D.Bass Předvolby ekvalizéru 5 (silný, čistý, měkký, vokály, plochý) Nastavení basů a výšek Nastavení režimu Můj zvuk T...

Panasonic SC HC395EG K - SC HC395EG K

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (připojení jedním dotykem) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK LincsD-Amp (2. generace) Nanosized Bamboo Cone Speaker Pure Direct Soun...

Panasonic SC HC395EG S - SC HC395EG S

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (připojení jedním dotykem) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK LincsD-Amp (2. generace) Nanosized Bamboo Cone Speaker Pure Direct Soun...

Panasonic SC HC395EG W - SC HC395EG W

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (připojení jedním dotykem) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK LincsD-Amp (2. generace) Nanosized Bamboo Cone Speaker Pure Direct Soun...

Falcon Eyes SC-3550

Falcon Eyes SC-3550 synchronizační kabel 3 m (3,5) Synchronizační kabel k odpálení zábleskové jednotky. Specifikace: > Délka kabelu: 3m > Konektor: Jack 3,5mm

Falcon Eyes SC-6350

Falcon Eyes SC-6350 synchronizační kabel 5 m (6,3) Synchronizační kabel k odpálení zábleskové jednotky. Specifikace: > Délka kabelu: 5m > Konektor: Jack 6,3mm

Scarlett SC-EK21S04

Rychlovarná konvice Scarlett SC 021 o objemu 1,7l. Skryté topné těleso, tlačítko pro otevření komfortního víčka, středový konektor – bezdrátová základna, možnost otočení o 360°, vyjímatelný filtr pro snadné čištění, vodoznak, bezpečnostní komfortní víčko, automatické vypínání a ochrana při zapnutí bez vody nebo přehřátí.

Scarlett SC 024

Keramická rychlovarná konvice Scarlett SC 024 se může pochlubit regulací teploty, díky které snadno přípravíte lahodnou kávu i chutné čaje. Je vyvedena v netradičním designu - černý potisk na bílé těle budí dojem ručně malovaných květů. Může se tak stát originálním doplňkem do vaší kuchyně. Konvice nabízí objem 1,3 l. Nechybí ani skryté topné těleso či středový konektor, který umožňuje otáčení o 360°. Příprava teplých nápojů bude s touto konvicí příjemná a bezpečná. Abyste se neopařili horkou p...

Scarlett SC-ET10D01

Rychlovarná konvice thermo pot, výkon 750W, s objem 3.5l, tlačítko opakovaného uvedení do varu, funkce udržení teploty, vodoznak, skryté topné těleso, bezpečnostní středový konektor STRIX, otočná základna o 360°, tělo z nerezové oceli S termo konvicí Scarlett ušetříte čas i elektrickou energii. Oproti klasické konvici úspora dosahuje až 50 %. S termo konvicí Scarlett ušetříte čas i elektrickou energii. Oproti klasické konvici úspora dosahuje až 50 %. Její úctyhodný objem 3,5 litru ji předurčuj...

Scarlett SC 024

Keramická rychlovarná konvice Keramická rychlovarná konvice o objemu 1,3 litru. Vysoce kvalitní keramické pouzdro. Indikátor zapnutí. Skryté topné těleso. Středový konektor, možnost otáčení o 360°C pro snadnou manipulaci. Bezpečnostní komfortní víčko. Automatické vypnutí. Ochrana při zapnutí bez vody nebo přehřátí. Barva bílá. max. objem vody 1,3 l vysoce kvalitní keramické pouzdro tepelně odolné zajistí přírodní vlastnosti ohřevu vod...

Panasonic SC-MAX4000EK

Minisystém CD/MP3 přehrávač, 30cm Super Woofer, 2x USB, 3.5 mm jack, MIC 6.3 mm konektor, Bluetooth, NFC, AIRQUAKE BASS, ekvalizér, karaoke, Triple zesilovač, aplikace MAX Juke, Efekt MAX DJ, RMS 2400W, černá Našlapaný minisystém Panasonic SC-MAX4000EK je nutnost pro všechny, kdo se vyžívají v pořádání večírků. Jeho mohutné tělo skrývá kombinaci nejlepších předpokladů k tomu, aby se vaše domácnost v širokém sousedství stala vyhlášenou zastávkou pro vyznavače ...

Scarlett SC-EK27G99

Rychlovarná konvice z tvrzeného skla, objem 1.7l, max. výkon 1850 - 2200W, posvíceno neon modrým kontrolním světlem, středový konektor – bezdrátová základna, ochrana při zapnutí bez vody nebo přehřátí  Rychlovarná konvice značky Scarlett splňuje vše, co od moderního kuchyňského spotřebiče očekáváte a díky svému designu se navíc stane ozdobou vaší kuchyňské linky. Tato konvice je vyrobena z tvrzeného skla, které je maximálně odolné vůči teplu a navíc pomáhá zachov...

RICOH Theta SC béžový

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému někdo přidal objektivy – ano nejen jeden, ale hned dva objektivy. A dva objektivy, z modelu S, jsou právě tím, co dělá z Th...

RICOH Theta SC bílý

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému někdo přidal objektivy – ano nejen jeden, ale hned dva objektivy. A dva objektivy, z modelu S, jsou právě tím, co dělá z Th...

RICOH Theta SC modrý

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému někdo přidal objektivy – ano nejen jeden, ale hned dva objektivy. A dva objektivy, z modelu S, jsou právě tím, co dělá z Th...

RICOH Theta SC růžový

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému někdo přidal objektivy – ano nejen jeden, ale hned dva objektivy. A dva objektivy, z modelu S, jsou právě tím, co dělá z Th...

Ricoh Theta SC - růžová

THETA SC je zcela výjimečná FullHD kamera se dvěma objektivy a 8GB vestavěnou pamětí pro nečekané vizuální vyjádření 360° snímáním. Nabízí celou řadu specifických vlastností i specifikací. Zažijte i vy příchod nové éry virtuální reality. THETA SC je nový konvenční model z řady 360° FullHD videokamer společnocti RICOH, který je díky dvěma vysoce světelným 180° objektivům schopný zaznamenávat veškeré scény dějící se kolem vás v jedinečném úhlu záběru do plně sférických a vysoce kvalitních...

Ricoh Theta SC - béžová

THETA SC je zcela výjimečná FullHD kamera se dvěma objektivy a 8GB vestavěnou pamětí pro nečekané vizuální vyjádření 360° snímáním. Nabízí celou řadu specifických vlastností i specifikací. Zažijte i vy příchod nové éry virtuální reality. THETA SC je nový konvenční model z řady 360° FullHD videokamer společnocti RICOH, který je díky dvěma vysoce světelným 180° objektivům schopný zaznamenávat veškeré scény dějící se kolem vás v jedinečném úhlu záběru do plně sférických a vysoce kvalitních...

Ricoh Theta SC - modrá

THETA SC je zcela výjimečná FullHD kamera se dvěma objektivy a 8GB vestavěnou pamětí pro nečekané vizuální vyjádření 360° snímáním. Nabízí celou řadu specifických vlastností i specifikací. Zažijte i vy příchod nové éry virtuální reality. THETA SC je nový konvenční model z řady 360° FullHD videokamer společnocti RICOH, který je díky dvěma vysoce světelným 180° objektivům schopný zaznamenávat veškeré scény dějící se kolem vás v jedinečném úhlu záběru do plně sférických a vysoce kvalitních...

Ricoh Theta SC - bílá

THETA SC je zcela výjimečná FullHD kamera se dvěma objektivy a 8GB vestavěnou pamětí pro nečekané vizuální vyjádření 360° snímáním. Nabízí celou řadu specifických vlastností i specifikací. Zažijte i vy příchod nové éry virtuální reality. THETA SC je nový konvenční model z řady 360° FullHD videokamer společnocti RICOH, který je díky dvěma vysoce světelným 180° objektivům schopný zaznamenávat veškeré scény dějící se kolem vás v jedinečném úhlu záběru do plně sférických a vysoce kvalitních...

Panasonic SC PMX70BEGS mikrosystém

Popis produktu Druh HiFi: mikrosystém Typ diskové mechaniky: čelní vkládání Celkový výkon RMS (W): 120 Přehr. média: CD Přehrávané formáty: AAC; FLAC; MP3; WAV Tuner: digitální DAB/DAB+ Vlnový rozsah: FM Automatické ladění: ANO RDS Tuner: ANO Hodiny: ANO USB vstup: ANO Bluetooth: ANO Sluchátkový výstup: ANO HDMI výstup: ne LCD displej: ANO Napájení: síťový 230V Wi-Fi: NE Provedení výrobku: stříbrná barva Obohaťte svůj život o vysoce kvalitní hudbu Nová technologie LincsD-Amp a třípásmový výš...

OEM Pigtail optický SC 9/125 2m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 0,9mm délka: 2m

OEM Pigtail optický SC 9/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Pigtail optický SC 50/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 50/125 - 0,9mm délka: 1m

OEM Pigtail optický SC 9/125 2m 2mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 2mm délka: 2m

OEM Pigtail optický SC 62,5/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 62,5/125 - 0,9mm délka: 1m