Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kompatibilni multi pack lc 1100valbp

Nalezeno:    9 produktů

Brother LC1100VALBP

* Kvalita tisku: Výtěžnost stránky u poznámek * Technické detaily: Tisková technologie * Barva: Ano * Source data-sheet: ICEcat.biz * Název: * České WWW stránky: www.brother.cz/ * WWW stránky ve světě: www.brother.hu/ * Telefonnní kontakt na dodavatele: 541 426 911

Více informací
od 993 Kč
Koupit nejlevněji

Brother LC1100HYVALBP

* Výtěžnost stránky u poznámek: 750 - 900 * Tisková technologie: Inkjet * Purpurová: Ano * Žlutá: Ano * Černá: Ano * Ano: Azurová * Tiskové barvy: azurová, purpurová, žlutá, černá * Kompatifbilní produkty: DCP-6690CW MFC-5890CN MFC-5895CW MFC-6490CW MFC-6890CDW * Velikost obalu (š x h x v) * 297 g * Množství: 4 * Source data-sheet: ICEcat.biz * Brother * České WWW stránky: www.brother.cz/ * WWW stránky ve světě: www.brother.hu/ * Telefonnní kontakt na dodavatele: 541 426 911...

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Peach LC-1000XL a LC-970XL pro Brother MultiPack kompatibilní

Aktuální výprodejová cena platí pouze do vyprodání skladových zásob na skladě Mironet Praha 7. Mironet si vyhrazuje právo na přepočet ceny v případě objednání zboží nad skladové zásoby výše uvedené. Jednotlivé slevy nelze sčítat. Vhodné pro tiskárny Brother DCP 770CW Brother DCP130C Brother DCP330C Brother DCP340CW Brother DCP350C Brother DCP353C Brother DCP357C Brother DCP540CN Brother DCP560CN Brother MFC3240C Brother MFC465CN Brother MFC5440CN Brothe...

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Brother LC-985C - kompatibilní

Originální cyan inkoustová cartridge společnosti Brother s označením LC-985C určená pro použití v inkoustové zařízení tohoto výrobce DCP-J315W. Výtěžnost náplně LC-985C se pohybuje na hranici až 260 stran A4 při 5% pokrytí. Důvody proč používat originální příslušenství jsou již klasické jako u ostatních výrobců, zachování záruky na zařízení, prodloužení životnosti a udržení standardně vysoké kvality výtisků. Technické parametry Parametry Typ spotřebního materiálu: Náplň Pokryt...

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Brother LC123VALBP

Popis produktu Firma Brother je společnost s dlouholetou tradicí, která se již dlouhou dobu zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny, faxy, psací stroje a multifunkční zařízení. Pro své produkty samozřejmě vyrábí i různé spotřební příslušenství. Výhodou originálního příslušenství je 100% kompatibilita s produkty a maximální kvalita tisku, kterou nelze s neoriginálním příslušenstvím dosáhnout. LC123VALBP je kompletní inkoustová sada, která obsahuje černý, azurový, purpurový a žl...

Více informací
od 459 Kč
Koupit nejlevněji

BROTHER LC127XLVALBP

Firma Brother je společnost s dlouholetou tradicí, která se již dlouhou dobu zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny, faxy, psací stroje a multifunkční zařízení. Pro své produkty samozřejmě vyrábí i různé spotřební příslušenství. Výhodou originálního příslušenství je 100% kompatibilita s produkty a maximální kvalita tisku, kterou nelze s neoriginálním příslušenstvím dosáhnout. LC127XLVALBP je kompletní inkoustová sada, která obsahuje černý, azurový, purpurový a žlutý inkoust. Tat...

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Brother LC-223BK

Popis produktu Firma Brother je společnost s dlouholetou tradicí, která se již dlouhou dobu zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny, faxy, psací stroje a multifunkční zařízení. Pro své produkty samozřejmě vyrábí i různé spotřební příslušenství. Originální černá náplň společnosti Brother s označením LC-223BK je určená pro použití v inkoustových tiskárnách Brother CP-J4120DW, MFC-J4420DW, MFC-J4620DW, MFC-J4625DW, MFC-J5320DW, MFC-J5620DW, MFC-J5625DW a MFC-J5720DW. Výtěžnost ná...

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

BROTHER LC 1280XL VALBP

Sada všech 4 vysokokapacitních inkoustových náplní LC-1280XL C+M+Y+Bk , multipack Brother BROTHER LC1280XLVALBP (na max. 1x2400 + 3x900 stran při pokrytí 5%) Originál náplně Brother SADA LC-1280 XL CMYBk= LC-1280XLBk, LC-1280XLC, LC-1280XLM, LC-1280XLY - černá, azurová, purpurová, žlutá ( Výrobce BROTHER) BROTHER LC 1280 XL CMYK je určena pro multifunkční zařízení: MFC-J6510DW, MFC-J6710DW, MFC-J6910DW

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK (1-pár) UF-MM-1G je sada multimode 1G SFP modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 550m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink ná...

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK (1-pár) UF-MM-10G je sada multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 300m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink ...

UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor] - UF-MM-10G

U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK (1-pár)UF-MM-10G je sada multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 300m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

Mikrotik Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

iPhone 6 128GB Zlatý

iPhone 6 není jen větší – je ve všech směrech lepší. Má větší plochu, a přitom je podstatně tenčí. Je výkonnější, ovšem výjimečně úsporný. Jeho kovový povrch hladce přechází v nový Retina HD displej. V jednom souvislém tvaru souzní hardware a software v dokonalém unisonu, a vytváří novou generaci iPhonu, která je podle všech měřítek větší formát. Jak je větší, tak je tenčí. • tloušťka 6,9 mm Co větší displej. Lepší displej. • rozlišení 1334 x 750 pixelů Vyrobit větší displej je jedna věc. Ale...

iPhone 6 128GB Zlatý

iPhone 6 není jen větší – je ve všech směrech lepší. Má větší plochu, a přitom je podstatně tenčí. Je výkonnější, ovšem výjimečně úsporný. Jeho kovový povrch hladce přechází v nový Retina HD displej. V jednom souvislém tvaru souzní hardware a software v dokonalém unisonu, a vytváří novou generaci iPhonu, která je podle všech měřítek větší formát. Jak je větší, tak je tenčí. • tloušťka 6,9 mm Co větší displej. Lepší displej. • rozlišení 1334 x 750 pixelů Vyrobit větší displej je jedna věc. Ale...

iPhone 6 128GB Zlatý

iPhone 6 není jen větší – je ve všech směrech lepší. Má větší plochu, a přitom je podstatně tenčí. Je výkonnější, ovšem výjimečně úsporný. Jeho kovový povrch hladce přechází v nový Retina HD displej. V jednom souvislém tvaru souzní hardware a software v dokonalém unisonu, a vytváří novou generaci iPhonu, která je podle všech měřítek větší formát. Jak je větší, tak je tenčí. • tloušťka 6,9 mm Co větší displej. Lepší displej. • rozlišení 1334 x 750 pixelů Vyrobit větší displej je jedna věc. Ale...

Apple iPhone 6 32GB - space grey (MQ3D2CN/A) Software F-Secure SAFE 6 měsíců pro 3 zařízení (zdarma) + Doprava zdarma

Apple iPhone 6 32 GB Space Grey iPhone 6 není jen větší - je ve všech směrech lepší. Má větší plochu, a přitom je podstatně tenčí. Je výkonnější, ovšem výjimečně úsporný. Jeho kovový povrch hladce přechází v nový Retina HD displej. V jednom souvislém tvaru souzní hardware a software v dokonalém unisonu, a vytváří novou generaci iPhonu, která je podle všech měřítek větší formát. Jak je větší, tak je tenčí. Vyvinout iPhone s větším, vyspělejším...