Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Komoda orion

Nalezeno:    11 produktů

Plastová komoda, 3 patra

Plastová komoda barevná. Obsahuje 3 patra. Komoda má kolečka pro snadnější manipulování. Je vhodná pro ukládání věcí v domácnosti. Hmotnost: 2,5 kg Rozměry: 38×40×62 cm Materiál: plasty

Plastová komoda, 4 patra

Plastová komoda se 4 šuplíky pro ukládání věcí v domácnosti. Komoda je na kolečkách pro snadnější manipulaci. Snadná montáž a údržba. Materiál: plast,barva různorodá Hmotnost: 4 kg Rozměry: 38,5×40,5×81 cm

Barevná komoda, 5 pater

Komody barevné na kolečkách skvěle doplní dětský pokoj, vyřeší uložení věcí v kuchyni nebo v koupelně, jsou velmi vhodné do vlhkých prostor.Materiál - pevný plast, skvělá a jednoduchá údržba.5 pater.Rozměry: (šxhxv): 38,5x40x100 cm.

Plastová komoda Londýn, 4 patra

Komoda s motivem LONDÝN se 4 zásuvkami. Materiál: kvalitní plast. Barva bílá. Hodí se do dětských i studentských pokojů, do šatny, do herny na uložení oblečení, školních potřeb. Snadná údržba. Rozměry: 37x39x62 cm.

Plastová komoda Medvědi, 3 patra

Komoda s dětským motivem MEDVĚDI se 3 zásuvkami. Materiál: kvalitní plast. Barva bílá. Hodí se do dětských pokojů, do šatny, do herny na uložení oblečení, hraček, školních potřeb. Snadná údržba. Rozměry: 37x39x47 cm.

Plastová komoda Město, 3 patra

Komoda s motivem světová MĚSTA se 3 zásuvkami. Materiál: kvalitní plast. Barva černá/transparentní. Hodí se do šatny, koupelny, pokoje, do herny na uložení oblečení, školních potřeb, drobností. Snadná údržba. Rozměry: 40x40x54 cm.

Plastová komoda Škola, 4 patra

Komoda s motivem ŠKOLA se 4 zásuvkami. Materiál: kvalitní plast. Barva černá/transparentní. Hodí se do šatny, pokoje, do herny na uložení oblečení, školních potřeb, drobností. Snadná údržba. Rozměry: 40x40x70 cm.

Plastová komoda Ratan CA, 4 patra

Komoda. Elegantní imitace ratanu. Karamel barva. Rozměr: 37,5×45,5×90 cm. Materiál: plast.

Plastová komoda Ratan White, 4 patra

Komoda. Elegantní imitace ratanu. Bílá barva. Rozměr: 37,5 x 45,5 x 90 cm. Materiál: plast. Hmotnost: 5,33

Plastová komoda Ratan BR, 4 patra

Plastová komoda v hnědé barvě pro uložení a úschovu věcí v dmácnosti. Celkový vzhled komody je navržen jako imitace ratanu. Struktura je velmi elegantní a v interiéru nepůsobí laciým dojmem. Pokud potřebujete jednoduše uložit hračky, ložní prádlo, boty a další nepostradatelné věci, tak tato komoda je ideálním řešením. Díky plastu je poměrně odolná a lehce se udržuje čistá. Rozměr: 37,5 × 45,5 × 90 cm Materiál: plast

Úložný box Orion Cats, 3 patra - B

Plastová komoda se 3 zásuvkami s dětským motivem koček. Snadná údržba. Zaoblené hrany pro bezpečné používání. Hodí se do dětských pokojů, do šatny, herny, na uložení oblečení, hraček nebo školních potřeb.