Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kolecko 90mm

Nalezeno:    10 produktů

Náhradní kolečko pro digitální Inline rychloměr 90mm

Náhradní kolečko pro digitální tachometr na Inline kolečkové brusle. Náhradní kolečko je vyráběno z kvalitních materiálů zaručujících vysoký jízdní komfort a tlumení nepříjemných vibrací. Kolečko je dodáváno ve standartních velikostech 84 mm, 90 mm a 100 mm.Technický popis: náhradní kolečko pro digitální tachometr na kolečkové Inline brusle vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů tlumení vibrací rozměr: 84, 90, 100 mm barva: oranžová

Atom Matrix 86A 90mm

Atom Matrix 86A 90mm jsou výkonnostní kolečka ideální na Intesivní trénink a také na preteky.Sú produktům specializované společnosti Luigino. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Kolečka s tvrdostí 86A jsou na jedné straně rychlé a na druhé straně mají i kvalitní tuhost a přilnavost. Díky ní vás kolečka podrží iv těch nejprudších zatáčkách. Nejlepší budou na hladším povrchu. Střed koleček obsahuje technologii Flex one - kolečka mají skvělou odezvu a přenos energie - Výdrž kolečka je delší...

Tempish Radical 90mm 85A 4ks

Inline kolečka Tempish RADICAL 85A 90 mm 4ks jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího polyuretanového materiálu (PU). Kolečka pro zkušené bruslaře mají průměr 90 mm a klasickou šířku 24 mm. Pocitově měkčí kolečko, které je komfortní, ale zároveň velmi rychlé.

Tempish Radical 90mm 85A 4ks

Inline kolečka Tempish RADICAL 85A 90 mm 4ks jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího polyuretanového materiálu (PU). Kolečka pro zkušené bruslaře mají průměr 90 mm a klasickou šířku 24 mm. Pocitově měkčí kolečko, které je komfortní, ale zároveň velmi rychlé.

Tempish Radical 90mm 84A 8ks

Inline kolečka Tempish RADICAL 85A 90 mm 8ks jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího polyuretanového materiálu (PU). Kolečka pro zkušené bruslaře mají průměr 90 mm a klasickou šířku 24 mm. Pocitově měkčí kolečko, které je komfortní, ale zároveň velmi rychlé.

Matter Super Juice F1 90mm (8ks)

Matter Super Juice F1 90mm (8ks) Žluté kolečka Matter jsou absolutní závodní klasikou. Hledáš co nejspolehlivější výkonnostní kolečka toto je správná volba. Mají extra dlouhou výdrž, nejlepší ze všech 90mm koleček ai když je jejich cena vyšší, investice se ti určitě vrátí. F1 je alternativou tvrdosti 86A a také v těchto tvrdších kolečkách dostaneš stále skvělou přilnavost při silných odrazech av zatáčkách. Duté jádro hollow core dělá kolečko spíše tužším a zaručuje maximální přenos energie....

Pojezdové kolečko Zn, D90mm H/49U-90

Pojazdová kladka s držiakom pre posuvné kolieskové brány, priemer 90mm, jednoložisková, určená k privareniu do rámu brány (zapustená montáž), pre koľajničky typu "U", D16, žiarovo zinkovaná..

Pojezdové kolečko komplet -V Zn, D90mm H/38V-90

Pojazdová kladka s držiakom pre posuvné kolieskové brány, priemer 90mm, jednoložisková, určená k priskrutkovaniu do rámu brány (zapustená montáž), pre koľajničky typu "V", žiarovo zinkovaná..

Pojezdové kolečko komplet -U Zn, D90mm H/38U-90

Pojazdová kladka s držiakom pre posuvné kolieskové brány, priemer 90mm, jednoložisková, určená k priskrutkovaniu do rámu brány (zapustená montáž), pre koľajničky typu "U", D16, žiarovo zinkovaná..

Rollerblade Maxxum 100 - 44

Rollerblade Maxxum 100 jsou nejvyšším modelem z nové řady hybridních bruslí Maxxum. Skloubit v sobě ty nejlepší vlastnosti z tréninkových a také z urban / městských bruslí. Využiješ jejich při častém a aktivním tréninku, na ježdění maratónů a také na přesun po městě. Hybridní bota je extra odolná. V porovnání s obyčejnou fitness botou je mnohem pevnější. Na rozdíl od standardních urban bruslí mají kotník Fitness cuff - ten ti spolehlivě podrží nohu, ale je zároveň dobře ohebný, což z boty děl...

Podobné fráze: