Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Koberce vyprodej

Nalezeno:    4 produkty

Electrolux ZE013.1 Turbokartáč - , VÝPRODEJ až -53 % | Dodatečná sleva v košíku!

Společnost Electrolux přináší na trh mimořádně výkonnou novinku na poli uklízení - vzduchový turbokartáč na koberce Z013.1. Pořídíte-li si k vašemu vysavači tohoto silného pomocníka, hloubkové čištění kusových i celoplošných koberců se pro vás stane hračkou. Tento rotační turbokartáč je poháněn vzduchem proudícím do vysavače, který roztáčí vzduchovou turbínku, takže se kartáče uvnitř hubice při provozu točí. Kartáče turbohubice dosáhnou hluboko do kobercových vláken a pročesávají je, čímž dojd...

Devos-Caby AKCE: 160 x 230 cm FUSION 91311 Lila , 160x230 cm -Caby Sleva 20%% Fialová - Vrácení do 1 roku ZDARMA vč. dopravy + možnost zaslání vzorku zdarma

Koberec je nový a nepoškozený. Jedná se o výprodej jednoho našeho skladu. Koberec Fusion 91311 Lila. Jednobarevný fialový koberec s velmi vysokým vlasem (50mm) pro extra příjemný dotek. Moderní design koberce zaručuje, že bude vhodný a hlavně příjemný doplněk prostor.

Lalee AKCE: JOY 114 zebra 80x150 cm cm, 80x150 cm Sleva 21%% Bílá - Vrácení do 1 roku ZDARMA vč. dopravy

Koberec je nový a nepoškozený. Jedná se o výprodej jednoho našeho skladu. Velice kvalitní shaggy koberec Joy JOY 114 vyrobený z odolného polypropylenu heatset s frizé vlákny o délce 45 mm, která zaručují perfektní měkkost a příjemný vzhled. Designem tohoto koberce jsou nezaměnitelně výrazné zebří pruhy, které jsou na kobercích poměrně netradiční a zaujmou nejednu osobu.

Lalee AKCE: Metro MET 942 silver 80x150 cm cm, 80x150 cm Sleva 20%% Šedá - Vrácení do 1 roku ZDARMA vč. dopravy

Koberec je nový a nepoškozený. Jedná se o výprodej jednoho našeho skladu. Insprace koberce Metro 942 silver je zřejmá. Manhattan, socha svobody, a panorama New Yorku jsou prvky, které na tomto koberci najdete. Máte-li rádi moderní design a hledáte koberec, který zaujme každou návštěvu, právě jste jej našli. Koberec Vás příjemně překvapí nejen kvalitou textury, ale i použitým materiálem (100% PP-Heatset), který je odolný a barevně stálý.