Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Klimatizace set

Nalezeno:    15 produktů

Set klimatizace Guzzanti GZ 1203 + Doprava zdarma

Klimatizace Guzzanti GZ 1203 bíláModerní nástěnná klimatizace Guzzanti GZ 1203 je navržen pro současné moderní interiéry vhodný do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Jednotky jsou vybaveny tepelným čerpadlem, které lze využívat až do venkovních teplot -10°C při topení. Klimatizace se skládá z tiché vnitřní jednotky s výparníkem, ventilátorem, řídící elektronikou a z venkovní jednotky s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem. Samozřejmostí je i dálkové ovládání.

SINCLAIR AMC-WINK okenní set pro mobilní klimatizace Sinclair

Díky okennímu setu se Vám už nebudou otvírat okna s vývodní hadicí. SINCLAIR AMC-WINK okenní set je určen pro mobilní klimatizace Sinclair AMC-11A a AMC-14AN.

SINCLAIR AMC-WK nástěnný set pro mobilní klimatizace Sinclair

Díky nástěnnému setu se Vám už nebude proudit teplý vzduch do místnosti. SINCLAIR AMC-WK nástěnný set je určen pro mobilní klimatizace Sinclair AMC-11A a AMC-14AN.

Momit Cool startovní set

Momit Cool start pack je chytrý startovní set, který vám umožní ovládat jakoukoliv domácí klimatizaci pouze pomocí chytrého telefonu. Sleduje vývoj za provoz klimatizace, měří vlhkost vzduchu a spouští se automaticky na základě GPS polohy.

Sinclair - nástěnný set AMC-WK

Sinclair - nástěnný set AMC-WK. Nástěnný set pro klimatizace značky Sinclair. Sada obsahuje vnitřní a vnější vývod a záklopku.

Sinclair AMC-WINK okenní set

Sinclair AMC-WINK okenní set. Okenní set Sinclair AMC-WINK je určen pro mobilní klimatizace SINCLAIR AMC-14AN a AMC-11AN. Od výrobce Sincalir na e-shopu Panfitinka.cz.

Sinclair AMC-WK nástěnný set

Sinclair AMC-WK nástěnný set. Nástěnný set AMC-WK je určen pro klimatizace SINCLAIR AMC-14AN a AMC-11AN. Od výrobce Sincalir na e-shopu Panfitinka.cz.

Sincalir Sinclair WK-400A okenní set

Sinclair WK-400A okenní set. Okenní set WK-400A je určen pro klimatizace SINCLAIR AMC-14AN a AMC-11AN. Od výrobce Sincalir na e-shopu Panfitinka.cz.

Sinclair - okenní set AMC-WINK

Sinclair - okenní set AMC-WINK. Okenní set pro klimatizace značky Sinclair. Sada obsahuje zužovací koncovku, lištu do okna (délka max. 100 cm, šířka 10 cm) a upevňovací sadu.

SCHNEIDER Nýtovací kleště NZ-Set-SYS

● Použití: v autoopravárenství, při výrobě klimatizace a fasád, stavbě skříňových rozvaděčů, při karosářských pracích a v leteckém průmyslu. ● Použití nýtů s rozdílnými kleštinami umožňuje zpracování všech běžně dostupných nýtů. ● Žádné namáhavé sbírání nýtů díky sběrací nádobce ● Nízká spotřeba vzduchu, proto je možné použití na stavbách také s malým kompresorem ● Rozsah dodávky: různé kleštiny, 4 x 10 nýtů, v systaineru...

Momit Cool startovní set (MO-SKCOOLEU)

Smart Umožňuje ovládat klimatizaci pomocí telefonu, možnost regulace teploty, monitor provozou, nastavení zapnutí/vypnutí, měření vlhkosti vzduchu Jak by se vám líbilo, kdybyste mohli ovládat klimatizaci za pomoci vašeho mobilního telefonu? Díky tomuto startovnímu setu Smart Momit Cool to nebude problém. A nejen to. Toto chytré zařízení vám umožní sledovat provoz klimatizace a vy tak budet...

Set 3 rámečků pro řídící jednotku systému Honeywell evohome, ATF400

3 přední kryty pro ovládací panel jsou snadno a rychle vyměnitelné. Chcete-li přední kryt vyměnit, jednoduše starý kryt sejměte a nový kryt připněte na upevňovací kulový čep. Sada 3 ks·Přizpůsobitelný vzhled ovládacího panelu 3 přední kryty · Set 3 rámečků pro řídící jednotku systému Honeywell evohome, ATF400 od výrobce Honeywell v kategorii Dům & zahrada|Topení, ventilátory, čističky a klimatizace|Regulace vytápění|Bezdrátové termostaty|Bezdrátové ovládání topení evohome. Kupujte špičkovou kva...

Sinclair - sada pro venkovní použití AK-15A

Sinclair - sada pro venkovní použití AK-15A. Venkovní set pro klimatizace značky Sinclair. Set je určen pro případy, kdy je klimatizace umístěna v jiné místnosti. Sada obsahuje mřížku s ovládacím panelem, dálkový ovladač.

Modul časovače CasaFan VZ230

Univerzální doběhové relé/modul časování s počátečním prodlením v miniatuře pro ovládání ventilátorů, např. v koupelně a na WC. Připojená zátěž se aktivuje stisknutím spínače světel nebo tlačítko na dobu nastaveného zpoždění, kdy byla světla v místnosti zapnutá alespoň set-up zpoždění. Doběh je 3-20 min, čas spuštění nastavitelný 0,02-2,5 min. Pro instalaci za spínač nebo do krabice v rozdělovači. IP65 Modul časovače CasaFan VZ230 od výrobce CasaFan v kategorii Dům & zahrada|Topení, ventilátory...

Kenu Airframe+ Car Kit Deluxe (CK2-KK-NA)

Držák na mobilní telefon - set autonabíječky a kabelu s Micro USB a Lightning konektorem Balíček obsahuje držák na telefon či tablet, nabíječku a USB kabel do automobilu. Telefony do velikosti 6 palců. Nabíjejte dvě externí zařízení najednou. Výstup 2,4 A.Trávíte hodně času na pracovních cestách, výletech s rodinou nebo jen přesunech vaším vozem z místa na místo? S touto sadou od společnosti Kenu mnohonásobně zlepšíte vaše pohodlí při jízdě vaším automobilem. Balíček o...