Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Klece ptactvo

Nalezeny kategorie:

Potřeby pro ptactvo 
Nalezeno:    60 produktů

Vitakraft ptactvo Kräcker energy budgies tyčinka 2ks

Vitakraft ptactvo Kräcker energy budgies tyčinka kompletní krmivo pro andulky krmivo pro andulky ve formě tyček Krmný návod: zavěste do klece, tyčinka je hodnotnou potravou Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, ovoce, minerální látky, med, cukr, vedlejší výrobky rostlinného původu Jakostní znaky: proteiny 113 g / kg, vlhkost 8%, vláknina 69 g / kg, popeloviny 64 g / kg, tuky 37 g / kg, vápník 12,6 g / kg, fosfor 5,2 g / kg, sodík 3,1 g / kg, vitamín A 3964 m.j./ kg...

Vitakraft ptactvo Kräcker Canary Fruit tyčinka 2ks

Vitakraft ptactvo Kräcker Canary Fruit tyčinka kompletní krmivo pro kanárky tyčinky na ozobávání posilují odolnost Krmný návod: zavěste do klece, tyčinka je hodnotnou potravou Složení: semena, obiloviny, ovoce, oleje a tuky, cukr, zelenina, vedlejší výrobky rostlinného původu, med, vejce a výrobky z vajec, kvasnice, mléko a mléčné výrobky, minerální látky Jakostní znaky: proteiny 150 g / kg, vlhkost 7,6%, tuky 136 g / kg, vláknina 77 g / kg, popeloviny 70 g / kg, vápník 13...

Trixie Vanička se zrcátkem do klece 14x8 cm

Trixie Vanička se zrcátkem do klece 14x8 cm(pro ptáky do klece) Vanička se zrcátkem plastová Hračka koupelna pro malé exotické ptactvo do klece, vhodná pro andulky.Rozměry: 14x8 cm.

Trixie Bidla dřevěná s úchytem do klece 35 cm/10-12 mm/2 ks

Trixie Bidla dřevěná s úchytem do klece 35 cm/10-12 mm/2 ks(bidlo pro ptactvo) Dřevěné bidlo do klece, s plastovými úchyty na obou koncích Dřevěné bidlo s plastovým úchytem do klece. Rozměry bidla 35 cm/10 mm až 12 mm/2 ks.

Trixie Houpačka bavlněné lano 66 cm/18 mm

Trixie Houpačka bavlněné lano 66 cm/18 mm (hračka pro ptáky do klece) Houpačka bavlněné lano Houpačka bavlněné lano o rozměrech 66cm/18 mm Trixie. Hračka do klece pro exotické ptactvo.

Trixie Koule se zvonečkem 7 cm

Trixie Koule se zvonečkem 7 cm (hračka do klece pro ptactvo) Závěsná koule na řetízku se zvonečkem Plastová hračka pro ptáky délky 7 cm. Slouží k zabavení malých exotických ptáků chovaných v zajetí. Hračky pro ptáky jsou nezbytným vybavením každé klece.

Trixie Bidýlko plastové 22 cm

Trixie Bidýlko plastové 22 cm (pro ptactvo do klece) Plastové bidýlko do klece Plastové bidýlko délky 22 cm do klece.

VITAKRAFTCHOVEX VITAKRAFT vita nature sepia

Doplňkové krmivo pro okrasné ptactvo. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici.

Miska BIRD JEWEL nerezová závěsná 7cm 0,15l

Nerezová miska pro okrasné ptactvo k zavěšení do klece. Průměr: 7cm.

Miska BIRD JEWEL nerezová závěsná 9cm 0,28l

Nerezová miska pro okrasné ptactvo k zavěšení do klece. Průměr: 9cm.

Miska BIRD JEWEL nerezová závěsná 12cm 0,56l

Nerezová miska pro okrasné ptactvo k zavěšení do klece. Průměr: 12cm.

VITAKRAFTCHOVEX VITAKRAFT vita nature sepia 2ks

Sépiová kost pro okrasné ptactvo. Velikost: 12 x 5 cm. Doplňkové krmivo pro okrasné ptactvo. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici.

Hračka BIRD JEWEL závěsná dřevěná 48 cm

Dřevěná hračka na řetízku k zavěšení do klece. Vhodná pro drobné a středně velké exotické ptactvo. Velikost: 48 cm.

Vita Nature Sepia 2ks

Vita Nature Sepia 2ks Sépiová kost pro okrasné ptactvo. Velikost: 12 x 5 cm. Doplňkové krmivo pro okrasné ptactvo. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici.

NAPAJEČKA MALÁ 50ml/11cm

Plastová napáječka pro ptactvo, může sloužit jako automatický podavač pití nebo krmení. Připevní se k vnitřní straně klece a nechá se tak snadno čistit i naplnit.

NAPAJEČKA HRANATÁ 75ml/15cm

Plastová napáječka pro ptactvo, může sloužit jako automatický podavač pití nebo krmení. Připevní se k vnitřní straně klece a nechá se tak snadno čistit i naplnit.

NAPAJEČKA EXTRA VELKÁ 130ml/16cm

Plastová napáječka pro ptactvo, může sloužit jako automatický podavač pití nebo krmení. Připevní se k vnitřní straně klece a nechá se tak snadno čistit i naplnit.

NAPAJEČKA VELKÁ 65ml/14cm

Plastová napáječka pro ptactvo, může sloužit jako automatický podavač pití nebo krmení. Připevní se k vnitřní straně klece a nechá se tak snadno čistit i naplnit.

Žebřík BIRD JEWEL dřevěný 3 příčky 15 cm

Žebřík s kovovým úchytem a 3 příčkami k zavěšení do klece. Vhodný pro malé exotické ptactvo. Velikost: 7 x 15 cm.

Žebřík BIRD JEWEL dřevěný 5 příček 22,5 cm

Žebřík s kovovým úchytem a 5 příčkami k zavěšení do klece. Vhodný pro malé a střední exotické ptactvo. Velikost: 22,5 x 5 cm.

Žebřík BIRD JEWEL dřevěný 5 příček 34 cm

Žebřík s kovovým úchytem a 5 příčkami k zavěšení do klece. Vhodný pro malé a střední exotické ptactvo. Velikost: 5 x 34 cm.

Žebřík BIRD JEWEL dřevěný 7 příček 40 cm

Žebřík s kovovým úchytem a 7 příčkami k zavěšení do klece, nebo ptačí voliéry. Vhodný pro malé a střední exotické ptactvo. Velikost: 7 x 40 cm.

Žebřík BIRD JEWEL dřevěný 9 příček 44,5 cm

Žebřík s kovovým úchytem a 9 příčkami k zavešení do ptačí klece, nebo voliéry. Vhodný pro malé a střední exotické ptactvo. Velikost: 9 x 44,5 cm.

VITAKRAFT Vita Nature Sepia 2ks

Sépiová kost - doplňkové krmivo pro okrasné ptactvo. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Velikost: 12 x 5 cm.

VITAKRAFT Vita Nature Naturhirse - senegalské proso 100g

Senegalké klasy pro exotické ptactvo - kompletní krmivo. Krmný návod: zavěšte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: 100% senegalské klasy.

Trixie Olympijské kruhy se zvonkem 25 cm

Trixie Olympijské kruhy se zvonkem 25 cm(pro ptáky do klece) Olympijské kruhy se zvonkem Plastová hračka délky 25 cm, vhodná do klece pro menší exotické ptactvo k jejich zabavení.

Trixie Krmítko pro ptáky se stupačkou závěsné 200 ml/11x9 cm

Trixie Krmítko pro ptáky se stupačkou závěsné 200 ml/11x9 cm (pro ptáky do klece) Plastové krmítko se stupačkou závěsné Objem krmítka 200 ml, rozměr 11x9 cm. Krmítko je vhodné pro drobné exotické ptactvo.

Trixie Houpačka dřevěná se zvonkem 12x13 cm

Trixie Houpačka dřevěná se zvonkem 12x13 cm (hračka pro ptáky do klece) Houpačka dřevěná se zvonkem Dřevěná houpačka se zvonkem Trixie o rozměrech 12x13 cm. Hračka pro malé exotické ptactvo.

Trixie Sépiová kost s držátkem na kartě 12 cm

Trixie Sépiová kost s držátkem na kartě 12 cm(pro ptáky do klece) Sépiová kost pro exotické ptactvo Zdroj přírodního vápníku na podporu stavby kostí a růstu kvalitního peří. Čistě přírodní proukt.

Trixie Houpačka dvojitá dřevěná se zvonkem a rolničkou 12 x 20 cm

Trixie Houpačka dvojitá dřevěná se zvonkem a rolničkou 12x20 cm (hračka do klece pro ptáky) Houpačka dvojitá dřevěná se zvonkem Dvojitá dřevěná houpačka se zvonkem a rolničkou 12x20 cm Trixie. Hračka pro malé exotické ptactvo.

Krmítko závěsné pro hlodavce Trixie 8cm

Závěsné krmítko do klece pro hlodavce a ptactvo. Zvíře se při krmení zároveň zabaví. Seno se neválí volně po kleci. Z kvalitního kovu K zavěšení Na seno, trávu, nebo jiné pochoutky Průměr 8cm Hygienické

Krmítko závěsné pro hlodavce Trixie 12cm

Závěsné krmítko do klece pro hlodavce a ptactvo. Zvíře se při krmení zabaví. Seno se neválí volně po kleci. Z kvalitního materiálu K zavěšení Na seno, trávu, nebo jiné pamlsky Průměr 12cm Hygienické

Tyčinky AVICENTRA ovocné pro andulky 2ks

Tyčinky s ovocem - doplňkové krmivo pro andulky. Vhodné jako doplněj stravy pro andulky a jiné exotické ptactvo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ovoce, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Trixie Krmítko pro ptáky se stupačkou závěsné 80 ml/6x6 cm

Trixie Krmítko pro ptáky se stupačkou závěsné 80 ml/6x6 cm (pro ptáky do klece) Plastové krmítko se stupačkou závěsné Objem krmítka 80 ml, rozměr 6x6 cm. Krmítko je vhodné pro drobné exotické ptactvo.

Trixie Krmítko pro ptáky se stupačkou závěsné 130 ml/8x7 cm

Trixie Krmítko pro ptáky se stupačkou závěsné 130 ml/8x7 cm (pro ptáky do klece) Plastové krmítko se stupačkou závěsné Objem krmítka 130 ml, rozměr 8x7 cm. Krmítko je vhodné pro drobné exotické ptactvo.

Trixie Krmítko pro ptáky, trychtýřová násypka 100 ml/10 cm

Trixie Krmítko pro ptáky, trychtýřová násypka 100 ml/10 cm (pro ptáky do klece) Krmítko trychtýřová násypka plastová Objem 100 ml, výška 10 cm. Vhodné pro drobné exotické ptactvo.

VITAKRAFT Vita Nature Sepia 2ks

Sépiová kost pro okrasné ptactvo. Velikost: 12 x 5 cm.PŘÍRODNÍ SÉPIOVÁ KOST S DRŽÁKEMVitakraft sépiová kost je čistě přírodní produkt z moře, která byla očištěna, zavlažena a odsolena. Nepostradatelná jako zdroj vápence pro kanáry, exotické ptactvo a andulky. Je důležitá z důvodu zvlhčení jejich zobáků.Doplňkové krmivo pro okrasné ptactvo. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici.

Trixie Koupelna pro ptáky, půlkulatá, 13x15x14 cm

Trixie Koupelna pro ptáky, půlkulatá, 13x15x14 cm (pro ptáky do klece) Koupelna pro drobné exotické ptactvo, půlkulatá, průhledná Drobní exotičtí ptáci se rádi koupou, ve volné přírodě je to pro ně běžná záležitost. Jsou pak zdraví a vitální. Rozměry koupelny jsou 13x15x14 cm.

Trixie Koupelna pro ptáky, půlkruhová, 15x16x17 cm

Trixie Koupelna pro ptáky, půlkruhová, 15x16x17 cm (pro ptáky do klece) Koupelna pro drobné exotické ptactvo, půlkruhová Drobní exotičtí ptáci se rádi koupou, ve volné přírodě je to pro ně běžná záležitost. Jsou pak zdraví a vitální. Rozměry koupelny jsou 15x16x17 cm.

Trixie Koupelna pro ptáky, půlkruhová 15x13x13 cm

Trixie Koupelna pro ptáky, půlkruhová 15x13x13 cm (pro ptáky do klece) Koupelna pro drobné exotické ptactvo, půlkruhová Drobní exotičtí ptáci se rádi koupou, ve volné přírodě je to pro ně běžná záležitost. Jsou pak zdraví a vitální. Rozměry koupelny jsou 15x13x13 cm.