Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kladka 90mm

Nalezeno:    9 produktů

kladka litá 90mm

Jedná se o polotovar pro výrobu kladek pro nejrůznější účely použití. Např. posilovací a cvičební stroje, závěsná zařízení, vedení lan a mnoho jiných aplikací. Kladky mají předlitý důlek pro vrtání středového otvoru. Středový otvor pro otáčení kladky si zákazník zhotoví podle své potřeby.

Kladka pojezdu-komplet Zn, D90mm H/31U-90

Pojazdová kladka s držiakom pre posuvné kolieskové brány, priemer 90mm, jednoložisková, určená k priskrutkovanie na rám brány (povrchová montáž), pre koľajničky typu "U", D16, žiarovo zinkovaná..

Kladka pojezdu-komplet Zn, D90mm H/31V-90

Pojazdová kladka s držiakom pre posuvné kolieskové brány, priemer 90mm, jednoložisková, určená k priskrutkovaniu na rám brány (povrchová montáž), pre koľajničky typu "V", žiarovo zinkovaná. .

Pojezdová kladka - U, NEREZ, COMUNELLO INOX, D90mm H8/06U-90-COMUNELLO

Nerezové pojazdové koliesko so skrutkou pre posuvné kolieskové brány, priemer 90mm, jednoložiskové, určené pre koľajničky typu "U", D20. .

Pojezdové kolečko komplet -V Zn, D90mm H/38V-90

Pojazdová kladka s držiakom pre posuvné kolieskové brány, priemer 90mm, jednoložisková, určená k priskrutkovaniu do rámu brány (zapustená montáž), pre koľajničky typu "V", žiarovo zinkovaná..

Pojezdové kolečko komplet -U Zn, D90mm H/38U-90

Pojazdová kladka s držiakom pre posuvné kolieskové brány, priemer 90mm, jednoložisková, určená k priskrutkovaniu do rámu brány (zapustená montáž), pre koľajničky typu "U", D16, žiarovo zinkovaná..