Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kenwood autoradio

Nalezeno:    353 produktů

KENWOOD KDC-BT92SD

CD/MP3/WMA/AAC přehrávač s USB a SD, iPod control, bluetooth HF

Více informací
od 6 490 Kč
Koupit nejlevněji

Autorádio Kenwood DNX-5160BTS

Funkcemi nabité značkové autorádio s GPS navigací, vestavěným modulem bluetooth nebo DAB tunerem. To je 2DIN autorádio Kenwood DNX-5160BTS, navigační jednotka pro modelový rok 2017.

Autorádio Kenwood DNX-5170BTS

Funkcemi nabité značkové autorádio s GPS navigací, vestavěným modulem bluetooth nebo možností připojení Apple CarPlay. To je 2DIN autorádio Kenwood DNX-5170BTS, navigační jednotka pro modelový rok 2017/2018.

Autorádio Kenwood DNX-5170DABS

Funkcemi nabité značkové autorádio s GPS navigací, vestavěným DAB+ tunerem a integrovaným modulem bluetooth nebo možností připojení Apple CarPlay. To je 2DIN autorádio Kenwood DNX-5170DABS, navigační jednotka pro modelový rok 2017/2018.

Autorádio Kenwood KMM-361SD

Jestliže hledáte autorádio, které má jak USB vstup tak vstup na SD karty, je tu pro vás značkové bezproblémové autorádio Kenwood KMM-361SD, které má na čelním panelu USB vstup a za čelním panelem skrytý vstup na SD kartu. Hudbu lze tedy přehrávat z několika médií až do nekonečna.

Autorádio KENWOOD KMM-122Y

Velmi oblíbené bezmechanikové autorádio s volitelným multicolor podsvícením a moderním designem v ceně pod 1500,-.

Autorádio Kenwood DMX-100BT

Nová koncepce 2DIN autorádia s LCD dotykovou obrazovkou, to je bezmechanikové autorádio od Kenwoodu DMX-100BT.

Autorádio Kenwood DDX-317BT

Novinka pro celý rok 2017, 2DIN autorádio s bluetooth od Kenwoodu. Oproti modelu Kenwood DDX-4017BT má pouze bílé podsvícení tlačítek a nemá kolečko k ovládání hlasitosti, ale tlačítka PLUS a MÍNUS. K tomuto modelu také nelze připojit externí GPS navigační modul a má slabší - 2,5 V výstupy na RCA.

Autorádio Kenwood KDC-170Y

Cenově dostupné autorádio, které má v balení dálkový ovladač, což na danou cenovou kategorii není vůbec běžná záležitost. Autorádio má navíc variabilní podsvícení a designově se velmi povedlo a patří k nejoblíbenějším autorádiím u nás vůbec.

Autorádio Kenwood DPX-3000U

Základní 2DIN autorádio s CD mechanikou a podmanivým designem čelního panelu. To vše za více jak přijatelnou cenu.

Autorádio Kenwood KDC-210UI

Autorádio s CD mechanikou a USB, které umí přehrávat FLAC formát a má variabilní podsvícení tlačítek. Prodejně méně zajímavý model.

Autorádio Kenwood KDV-5244U

Speciální autorádio, které kromě CD mechaniky umí přehrávat i DVD. Ideální pro použití v obytných autech nebo autobusech.

Autorádio Kenwood DDX-7015BT

Kvalitní 2DIN autorádio se 7" dotykovou obrazovkou, přehledným menu a vestavěným bluetooth. Autorádio doporučujeme pro náročnější zákazníky, kteří chtějí, aby jim autorádio vydrželo několik let a neřešili problémy s FM příjmem, vypadáváním tlačítek či poruchou displeje, jako tomu bývá u většiny neznačkových autorádií typu "Čína".

Autorádio Kenwood KMM-103AY

Základní značkové autorádio od Kenwoodu bez CD mechaniky za více jak dostupnou cenu, s oranžovým podsvícením. Ideální do BMW nebo do francouzských aut s oranžovým podsvícením palubní desky.

Autorádio Kenwood KMM-103RY

Základní značkové autorádio od Kenwoodu bez CD mechaniky za více jak dostupnou cenu, s červeným podsvícením. Červené podsvícení je vhodné např. do starších aut značky Audi.

Autorádio Kenwood KMM-303BT

Nejprodávanější autorádio v našem obchodě. Tento model nabízí skvělý poměr cena/výkon. Za dostupnou cenu získáte značkové autorádio s volitelným variabilním podsvícením tlačítek i displeje a vestavěný bluetooth s možností bezdrátového přenosu hudby z chytrého telefonu. Mezi značkovými autorádii se jedná o bezkonkurenční produkt.

Autorádio Kenwood DPX-5000BT

Designově, kvalitou i zpracováním skvělé 2DIN autorádio, které v dané cenové relaci nemá příliš konkurenci. Nabízí CD mechaniku, USB vstup, vestavěný bluetooth modul, multicolor nebo možnost ovládání Apple zařízení. To vše za cenu pod 5000,-.

Autorádio Kenwood DPX-7000DAB

Designově, kvalitou i zpracováním skvělé 2DIN autorádio, které v dané cenové relaci nemá příliš konkurenci. Nabízí CD mechaniku, USB vstup, vestavěný bluetooth modul, multicolor nebo možnost ovládání Apple zařízení. Oproti 5. řadě má navíc DAB+ tuner.

Autorádio Kenwood KMM-103GY

Základní značkové autorádio od Kenwoodu bez CD mechaniky za více jak dostupnou cenu, se zeleným podsvícením. Ideální do Škodovek nebo některých japonských aut, kde najdeme zeleně podsvícenou palubní desku.

Autorádio Kenwood DDX-3015

2DIN autorádio s LCD dotykovým displejem, které sice neumí GPS navigaci, ale vydrží vám fungovat spolehlivě několik let a bude vám dělat radost při vašich cestách do práce nebo za zábavou. Decentní umírněný design, který se hodí do většiny moderných aut.

Autorádio Kenwood DDX-9717BTS

Nejvyšší model 2DIN autorádia od Kenwoodu bez NAVI. Tento model umí Apple CarPlay a Android Auto, což jsou funkce, bez kterých uživatel chytrých telefonů dnes jen těžko může fungovat. Jakmile zařízení spárujete, už nechcete zpět staré autorádio bez těchto možností používat.

Autorádio Kenwood DDX-4017BT

Nástupce nejoblíbenějšího 2DIN autorádia u nás Kenwood DDX-4016BT pro rok 2017. Nově nabízí komunikaci s aplikací Spotify a díky vyššímu nabíjecímu proudu na USB váš chytrý telefon dobije rychleji. Nový model 2DIN autorádia s LCD obrazovkou se stane jednoznačně hitem roku 2017 v naší prodejně i montážní dílně.

Autorádio Kenwood KMM-123Y

Přímý nástupce extrémně prodávaného autorádia Kenwood KMM-122Y. U nového modelu KMM-123Y došlo jen k velmi malým změnám a to hlavně v nižší spotřebě energie v pohotovostním režimu. Tento model bude určitě patřit v roce 2017 k nejprodávanějším autorádiím v ČR.

Autorádio Kenwood DNN-9150DAB

TOP řada 2DIN multimediálního autorádia od Kenwoodu, které má plnou výbavu všemožných funkcí vč. internetu, který lze pomocí hotspotu z chytrého telefonu jednoduše používat. Zažijte exklusivní produkt od Kenwoodu.

Autorádio Kenwood DDX-5016BT

5. řada beznavigačního multimediálního 2DIN autorádia s LCD dotykovým displejem, které oproti 4. řadě nabízí možnost zrcadlení obrazu z chytrého telefonu nebo tabletu.

Autorádio Kenwood DNX-516DABS

Jedno z nejlepších OEM autorádií pro VW koncern vůbec. Model DNX-516DABS umí už Apple CarPlay a Android Auto, což jsou velmi populární funkce mezi nadšenci do chytrých mobilních telefonů. Jednoznačně vyšší kvalita a hlavně minimální poruchovost oproti Zenecu, se kterým máme v našem obchodě bohužel velmi špatné zkušenosti. Ukázkové zpracování.

Autorádio Kenwood KDC-110UB

Základní model autorádia s CD mechanikou pro modelový rok 2017, který má oproti starší generaci menší spotřebu energie v pohotovostním režimu. Léty osvědčená koncepce autorádia na CD s modrým podsvícením tlačítek.

Autorádio Kenwood KDC-110UG

Základní model autorádia s CD mechanikou pro modelový rok 2017, který má oproti starší generaci menší spotřebu energie v pohotovostním režimu. Léty osvědčená koncepce autorádia na CD se zeleným podsvícením tlačítek.

Autorádio Kenwood KDC-110UR

Základní model autorádia s CD mechanikou pro modelový rok 2017, který má oproti starší generaci menší spotřebu energie v pohotovostním režimu. Léty osvědčená koncepce autorádia na CD s červeným podsvícením tlačítek.

Autorádio Kenwood DMX-7017BTS

Nová koncepce 2DIN autorádia s LCD dotykovou obrazovkou 7" obrazovkou, bez CD mechaniky.

Autorádio Kenwood DNX-8170DABS

Druhá nejvyšší řada multimediálního autorádia s GPS navigací Garmin od Kenwoodu. Velká výhoda tohoto modelu je plně odnímatelný čelní panel.

Autorádio Kenwood DNX-5160BTS - rozbal

Autorádio z demopanelu, miniaturní známky používání. Funkcemi nabité značkové autorádio s GPS navigací, vestavěným modulem bluetooth nebo DAB tunerem. To je 2DIN autorádio Kenwood DNX-5160BTS, navigační jednotka pro modelový rok 2017.

Autorádio Kenwood KMR-M308BTE

Speciální bezmechanikové autorádio s úpravou pro lodě. Výrazně vyšší odolnost proti vlhkosti.

Autorádio Kenwood KDC-BT510U

Nový model základního autorádia s bluetooth, CD mechanikou a předním USB (za krytkou). Pro běžný poslech hudby s možností telefonování skvělá volba v ceně do 3000,-. Značkové autorádio s kvalitním zpracováním. Můžeme doporučit.

Autorádio Kenwood KMM-BT203

Nejlevnější autorádio s bluetooth od Kenwoodu, které oproti minulé generaci přináší několik vylepšení: 1,5 A napájení USB a lepší nastavení zvuku. Pokud nepotřebujete variabilní podsvícení, skvělá volba jednoduchého autorádia.

Autorádio Kenwood KDC-X7100DAB

1DIN autorádio s DAB tunerem. Doporučujeme pro všechny, kdo často jezdí do západní Evropy, kde příjem DAB je už na velmi dobré úrovni. Kvalitu zvuku přes DAB se s klasickým starým FM příjmem nedá srovnat. Autorádio má navíc řadu funkcí, např. vestavěný bluetooth nebo multicolor podsvícení. U této novinky pro rok 2017/2018 najdeme i rychlé párování chytrého telefonu pomocí funkce NFC. Skvělou funkcí je jednoduchý DSP procesor, který je vestavěný v autorádiu....