Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kazeta stinu

Nalezeno:    20 produktů

Kazeta očních stínů 1031_02 | Dekorativní kosmetika - Oční stíny - kazety

Dekorativní kosmetika - Oční stíny - kazety: Kazeta očních stínů 1031_02

Kazeta očních stínů 6641 Z3 | Dekorativní kosmetika - Oční stíny - kazety

Dekorativní kosmetika - Oční stíny - kazety: Kazeta očních stínů 6641 Z3

BC kosmetická kazeta 48 očních stínů 19505

Body Collection kosmetická kazeta 48 očních stínů Obsahuje:48 pudrových stínů a 2 pěnové aplikátory To vše v elegantní paletce se zrcátkem Země původu: Anglie Distributor. NOVAK´S International s.r.o.

Starry POWDER EYESHADOW kazeta očních stínů 1016_04 | Dekorativní kosmetika - Oční stíny - kazety

Dekorativní kosmetika - Oční stíny - kazety: Starry POWDER EYESHADOW kazeta očních stínů 1016_04

Starry EYESHADOW kazeta očních stínů CC0019_05 | Dekorativní kosmetika - Oční stíny - kazety

Dekorativní kosmetika - Oční stíny - kazety: Starry EYESHADOW kazeta očních stínů CC0019_05

Body Collection kosmetická kazeta 98 očních stínů 6712

Body Collection kosmetická kazeta 98 očních stínů. O produktu:Tato paleta obsahuje 98 očních stínů v přírodních i živých barvách, se kterými vytvoříte různé vizáže na všechny možné příležitosti. Dále v paletce najdete zrcátko a 4 oboustranné pěnové aplikátory pro snadnou aplikaci. Země původu: Anglie Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

BC kosmetická kazeta oční stíny (24)

Body Collection kosmetická kazeta očních stínů Obsahuje:24 pudrových očních stínů a oboustranný aplikátor. 12 párů vzájemně se doplňujících odstínů pro ten správný vzhled Vašich očí. Země původu: Anglie Distributor. NOVAK´S International s.r.o.

Kosmetická kazeta Bright Eyes 95233 - Technic

Kosmetická kazeta - 32 očních stínů, pudrové stíny ve sladěných odstínech rozdělených do čtverců. Balení obsahuje i oboustranný pěnový aplikátor. Zvýrazněte krásu svých očí při jakékoliv příležitosti.

Kosmetická kazeta stíny průhledná (12)

Kosmetická kazeta stíny průhledná (12). Tato kazeta s obsahuje paletu 12 stínů a dvojitý pěnový aplikátor stínů k dotvoření vašeho dokonalého make-upu. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

BC kosmetická kazeta srdce 6160

Body Collection kosmetická kazeta ve tvaru srdce. Tato kazeta s dekorativní kosmetikou obsahuje paletu stínů a lesků k vašemu dokonalému make-upu. Obsah: - 12 očních stínů - 4 lesky na rty - 2 tvářenky (líčka) - 2 pěnové aplikátory očních stínů se štětečkem - 1 štěteček na tvářenku

BC kosmetická kazeta Beauty Wallet

Body Collection kosmetická kazeta Beauty Wallet Obsahuje: -20 očních stínů, -6 lesků na rty, -2 tvářenky, -2 kompaktní pudry, -pěnový aplikátor, -zrcátko. Malá vysouvací kosmetická kazeta vhodná do kabelky.

Eden kosm.kazeta Perfect Hearts

Paletka očních stínů ve tvaru srdíček - 24 očních stínů. Potěšte sebe i svoji dcerku.

Rozkládací kosmetická kazeta Helta ovál - Technic

Kosmetická kazeta, ve které najdete vše pěkně pohromadě. Obsahuje: 40 očních stínů, 2 bronzery, 4 tvářenky, 10 lesků na rty, 1 pudr.

Kosmetická kazeta Reflective Beauty - Body Collection

Kosmetická kazeta Refletive Beauty - staňte se oslnivou kráskou. Makeup kazetu můžete mít vždy s sebou, vhodná do kabelky. Obsahuje: 5 lesků na rty, 2 tvářenky, 16 očních stínů, zrcátko, 1 pěnový aplikátor, 1 štěteček na oční stíny.

BC kosm.kazeta oční stíny Ultra 14501

Body Collection, paletka pudrových stínů v krásném balení: - 8 přírodních odstínů, - oboustranný pěnový aplikátor.

BC kosm.kazeta oční stíny Beauty 14502

BC kosmetická kazeta oční stíny Beauty 14502. 12 pudrových stínů v krásných barvách s oboustranným pěnovým aplikátorem.

TheBalm Balm Jovi dekorativní kazeta Face Palette pro ženy

TheBalm Balm Jovi u Vás do 24 hodin! Dekorativní paletka **TheBalm Balm Jovi Rockstar Face Palette**. Paletka TheBalm Balm Jovi Rockstar Face Palette ukrývá 12 stínů, které vytvoří dokonalé oční stíny. Paletka dále obsahuje tvářenku a rozjasňovač. Vytvořte styl rockové hvězdy. Zvýrazněte své oči i pleť. **Vlastnosti**: · dokonale zvýrazní oči i pleť **Poznámka**: _Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru._...

Makeup Trading Beauty Case II 86,1 g (Kazeta dekorativní kosmetiky)

Sada dekorativní kosmetiky v krásném, kompaktním kufříku obsahuje: 42× oční stíny 12× krémových očních stínů 7× tvářenka 2× lesk na rty 2× tužka na rty 6× třpytky 2× štěteček na rty 1× štěteček

Makeup Revolution London I Love Makeup dekorativní kazeta oční stíny 6,5 g + rtěnka 3,5g pro ženy

Makeup Revolution London I Love Makeup u Vás do 24 hodin! Paletka očních stínů a rtěnka **Makeup Revolution London I Love Makeup I Am Naked Palette**. **Složení kazety**: **I Love Makeup I Am Naked Eyeshadow 6,5g - Oční stíny** **Lipstick 3,5g - Rtěnka** **Poznámka**: _Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru._