Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kate mortonova zapomenuta zahrada

Nalezeno:    5 produktů

Mortonová Kate: Zapomenutá zahrada

Nell O´Connorová se večer v den svých jedenadvacátých narozenin od otce dozví, že není jeho pravá dcera. Avšak až po desetiletích se rozhodne vypátrat pravdu.

Zapomenutá zahrada - Mortonová Kate

Zapomenutá zahrada - Mortonová Kate z kategorie Knihy | Beletrie | Knihy pro ženy | Romány pro ženy od IKAR naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Zapomenutá zahrada - Kate Mortonová

Autor : Kate Mortonová, Nell O´Connorová se večer v den svých jedenadvacátých narozenin od otce dozví, že není jeho pravá dcera. Avšak až po desetiletích se rozhodne vypátrat pravdu. A ta ji dovede do Cornwallu, do opuštěného domku vedle sídla Blackhurst, kde kdysi žila šlechtická rodina Mountrachetů. Poutavý román do sebe vplete i příběh Nelliny vnučky Cassandry a osud záhadného děvčátka, zanechaného na březích Austrálie v předvečer světové války. Druh sortimentu : Kniha, Zapomenutá zahrada, ...

Zapomenutá zahrada - Kate Mortonová

Nell O´Connorová se večer v den svých jedenadvacátých narozenin od otce dozví, že není jeho pravá dcera.

Zapomenutá zahrada - Kate Morton

Nell O´Connorová se večer v den svých jedenadvacátých narozenin od otce dozví, že není jeho pravá dcera. Avšak až po desetiletích se rozhodne vypátrat pravdu. A ta ji dovede do Cornwallu, do opuštěnéhPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: