Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Katalyticka lampa

Nalezeno:    133 produktů

Katalytická lampa Obsidian Red

Těžko bychom našli lepší způsob, jak vytvořit harmonické a relaxační prostředí a zároveň ochránili své nejbližší před škodlivinami a nežádoucími bakteriemi.

Lampe Berger Katalytická lampa Botania

Katalytická lampa z glazovaného porcelánu Botania z níž přímo vyzařuje elegance a styl. Decentní zdobení květinovými motivy vyvedenými jemnou černou linkou.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa GOLDEN ORB

Kvalitní Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa GOLDEN ORB za 950 Kč.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa MIDNIGHT BLOSSOM

Kvalitní Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa MIDNIGHT BLOSSOM za 950 Kč.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa FROSTED ROSE

Kvalitní Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa FROSTED ROSE za 950 Kč.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa COSMOS

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Tato krásně tvarovaná velká lampa je svými pastelovými odstíny modré, fialové a zelené velmi efektní. Bude skvělým doplňkem vašeho interiéru., Materiál: Sklo, Velikost: 16 cm x 12 cm

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa THE ADMIRAL

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Výsledek kombinace tradiční bílé barvy a slavnostní zlaté je skutečně nádherný. Lampa je vyrobena ze skla a je doplněna stříbrnou dekorativní korunkou., Materiál: Sklo, Velikost: 16 cm x 12 cm

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa PEARLESCENCE

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Lampa vyrobená z něžné kombinace fialové, růžové a zlatavé mozaiky, se vzhledem perleťového lesku lastury, to vše ji právem řadí k lampám s nepřekonatelným půvabem., Materiál: sklo, Velikost: 11 cm x 8 cm, :

Lampe Berger Katalytická lampa Athéna - stříbrná

Moderní a stylová katalytická lampa Athéna je vyrobená z podbarveného skla. Díky unikátnímu tvaru si světelné paprsky budou pohrávat s barevností lampy, takže se stane krásnou dekorací Vašeho interiéru.

Lampe Berger Katalytická lampa Athéna - zlatá

Moderní a stylová katalytická lampa Athéna je vyrobená z podbarveného skla. Díky unikátnímu tvaru si světelné paprsky budou pohrávat s barevností lampy, takže se stane krásnou dekorací Vašeho interiéru.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa LUMINOSITY

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Luminosity, Velikost: 11x8cm, Barva: stříbrná, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Vnitřní jas a světlo této ručně skládané stříbrné mozaiky, doplněné o stříbrnou dekorativní korunku, je tím správným oživujícím prvkem do jakéhokoliv obytného prostoru.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa SCORCHED EARTH

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Temné barvy hnědé a červené, doplněné zlatem, evokují oheň a teplo. Tato jedinečná hřejivá kombinace barev připomíná planetu zemi v jejích nejteplejších odstínech., Materiál: Sklo, Velikost: , :

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa PENDANT CLEAR

Detailní popis Velká katalytická lampa PENDANT CLEAR Balení obsahuje katalytickou lampu v černé dárkové krabičce, knot s kamínkem, kovový uzávěr (zhášecí víčko), dekorativní korunku a trychtýř k nalévání vonné esence.Jak funguje katalytická lampa Tajemství katalytických lamp je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Tento způsob spalování je mnohem bezpečnější než například hoření vonné svíčky. Katalytickou lampu můžete nechat bez dozoru a nemu...

Lampe Berger katalytická lampa Gallet, šedá

Katalytická skleněná lampa od značky Lampe Berge s matnou úpravou skla, svým tvarem představuje přírodní kamínek a bude tak vkusným doplňkem vašeho interiéru. Objem lampy je 260 ml.

Lampe Berger katalytická lampa Gallet, bílá

Katalytická skleněná lampa od značky Lampe Berge s matnou úpravou skla, svým tvarem představuje přírodní kamínek a bude tak vkusným doplňkem vašeho interiéru. Objem lampy je 260 ml.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa DESERT SUNRISE

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Desert Sunrice, Velikost: 11x8cm, Barva: hnědá, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Lampa inspirovaná vycházejícím sluncem nad Saharou nabízí ručně skládanou mozaiku v celé škále přírodních tónů hnědé. V kombinaci s měděnou ozdobnou korunku je tato lampa opravdu pozoruhodnou podívanou.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa ENCHANTED FOREST

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Tak jako hluboký les má své kouzlo i tato lampa a její barevní provedení. Její temně červená barva a zlatavé odstíny kombinované s nebeskou modří vytvářejí dojem zakletého lesa, ve kterém se skrývají tajemství přírody, která na Vás dýchnou právě při pohledu na tuto lampu. Jejímu kouzlu zaručeně podlehnete., Název lampy: Enchanted Forest, Velikost: 11 cm x 8 cm, :

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa MAGENTA CRUSH

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Magenta Crush, Velikost: 11x8cm, Barva: fialová, růžová, zlatá, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Zahalená do mystických barev v sobě skrývá celou škálou barev hlubokého vesmíru. Lampa, zakončena zlatou ozdobnou korunkou, v sobě skrývá syté růžovofialové tóny vřesů a zároveň tmavé barvy pozdního večera či časného rána.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa GOLDEN CHESTNUT

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Golden Chestnut, Velikost: 12x6,5cm, Barva: žlutá, zlatá, hnědá, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Nádherná lampa tvarem i barvou připomíná plody kaštanu. Hluboce zlatá se záblesky dalších podzimních barev vás nenechá zapomenout na končící léto, období sklizně a nadcházející podzim. Skliďte si pro sebe tuto lampu a uchovejte si tento požitek napořád.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa DARK VAPOUR

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Dark Vapour, Velikost: 12x6,5cm, Barva: černá, zlatá, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Nejpozoruhodnější kontrast bude mít lampa s tmavým pozadím. Barva lampy evokuje vznášející se tmavou páru, která se touží dostat ven spolu s krásnou vůni.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa ROSE QUARTZ

Popis: Tato krásná lampa vyzařující půvab a spravedlnost je ručně skládaná za použití jemně růžových a červených kousků mozaiky. Odraz světla z této mozaiky odkazuje na jemnost a ženskost, která je podtržená dekorativní stříbrnou korunkou.Produkt: malá katalytická lampa Název lampy: Rose Quartz Velikost: 12x6,5cm Barva: růžová, červená Materiál: skleněná mozaika

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa TECTONIC

Popis: Tato lampa vypadá jako by byla vytesána přímo ze země. Hnědá, zlatá a okrově červená kopírují barvy zemské kůry. Pevné skály a vrstvy půdy poskládané podle Matky Země značí punc kvality, tedy přesně to, co od Ashleigh & Burwood očekáváte. Produkt: malá katalytická lampa Název lampy: Tectonic Velikost: 11x8cm Barva: červená, z

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa AFRICAN QUEEN

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Výběr barevných kousků mozaiky, v odstínech zlaté, černé a oranžové, které zdobí tuto lampu, byl inspirován vzory, které zdobí srst levharta súdánského, jedná se o stále oblíbenější motiv v oblasti grafického designu. Tato lampa je stejně tak odvážná, jako krásná, a stejně tak nepostrádá eleganci a sílu hodnou africké královny., Materiál: sklo, Velikost: 11 cm x 8 cm, :

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa WOODLAND

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Tato lampa zdobená temně černou a hnědou mozaikou s kovovými odlesky připomíná koberec z právě spadaného podzimního listí pokrytého ranní jinovatkou, od něhož se odrážejí první sluneční paprsky probleskující větvemi stromů, jež se majestátně natahují k nebi. Lampu zakončuje temně stříbřitá korunka., Materiál: Sklo, Velikost: 11 cm x 8 cm, :

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa VIOLET SAPPHIRE

Produkt: velká katalytická lampa, Název lampy: Violet Sapphire, Velikost: 18x9,5cm, Barva: fialová, Materiál: skleněná mozaika, Popis: S okouzlující lampou Violet Sapphire vytvoříte dokonalé prostředí plné klidu. Ručně vyrobená mozaika, zklidňující barvy společně s vaší oblíbenou vůní vám pomohou na vaší cestě k uvolnění. Lampa je doplněna o leskle stříbrnou dekorativní korunku.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa BLUE LAGOON

Název lampy: Blue Lagoon Barva: Fialová, zlatá Materiál: skleněná mozaika Velikost: 18 x 9 cm Popis lampy: Ručně vyrobená katalytická lampa Blue Lagoon ze skleněné mozaiky od anglického výrobce Ashleigh & Burwood. Třpití se v barvách fialové, modré,zelené a růžové v kombinaci klasického tvaru a snaží se tak vytvořit inspirativní efekt fialové duhy. Na

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa OBSIDIAN RED

Popis lampy: Červeně zbarvená velká katalytická lampa Two Tone od společnosti Ashleigh & Burwood. Kombinace čirého skla s přechody do světlejších až průhledných odstínů červené představuje opravdu moderní doplněk Vašeho interiéru. Název lampy: Two Tone Kolekce: Barva: červená/čirá Materiál: sklo Velikost: 16 cm x 8 cm

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa OBSIDIAN PURPLE

Popis lampy: Fialově zbarvená velká katalytická lampa Two Tone od společnosti Ashleigh & Burwood. Kombinace čirého skla s přechody do světlejších až průhledných odstínů fialové představuje opravdu moderní doplněk Vašeho interiéru. Název lampy: Two Tone Barva: fialová/čirá Materiál: sklo Velikost: 16 cm x 8 cm

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa OBSIDIAN AMBER

Popis produktu: Větší katalytická lampa Two Tone od společnosti Ashleigh & Burwood v zelené barvě. Kombinace čirého skla s přechody do světlejších až průhledných odstínů jantarové představuje opravdu moderní doplněk Vašeho interiéru. Název lampy: Two Tone, Barva: jantarová/čirá Materiál: sklo Velikost: 16 cm x 8 cm

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa OBSIDIAN BLACK

Pppis lampy: Katalytická lampa Two Tone v kombinaci čirého skla s přechody do světlejších až průhledných odstínů černé představuje opravdu moderní a užitečný bytový doplněk Vašeho domova.Název lampy: Two ToneBarva: černá/čirá Materiál: sklo Velikost: 16 cm x 8 cm

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa VERMICULITE

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Na této lampě se nádherně prolíná nebeská modř se zlatavou barvou písku, právě tyto dva elementy vytváří dokonale harmonické spojení a vnitřní klid. S touto lampou, která je zdobena tou nejkvalitnější skleněnou mozaikou v modrém odstínu, se rázem ocitnete v ráji. Zakončuje ji bronzová korunka.: , Materiál: Sklo, Velikost: 11 cm x 8 cm, :

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa NEPTUNE

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Neptune, Velikost: 11x8cm, Barva: modrá, zlatá, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Hluboká modř v mozaice této lampy vám připomene hlubiny oceánů, kde žije sám velký Neptun. Různé odstíny pro různé nálady vás skrze odlesky této lampy odnesou do vzálených břehů nebo až do Neptunova paláce.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa PENDANT AMBER

Název lampy: Pendant Amber Barva: jantarová Materiál: sklo Velikost: 15 x 8 cm Popis lampy: Velká katalytická lampa Pendant Amber vám dokonale pročistí a zároveň nádherně provoní interiér na dlouhou dobu. Jantarová barva ve spodní části se postupně ztrácí v čistém transparentním skle a vytváří moderní design této ručně foukané lampy ve tvaru kapky.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa PENDANT BLUE

Název lampy: Pendant Blue Barva: modrá Materiál: sklo Velikost: 15 x 8 cm Popis lampy: Katalytická lampa Pendant Blue vám dokonale pročistí a zároveň nádherně provoní interiér na dlouhou dobu. Modrá barva ve spodní části se postupně ztrácí v čistém transparentním skle a vytváří moderní design této ručně foukané lampy ve tvaru kapky.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa COSY KNIT

Název lampy: Cosy Knit Barva: bílá Materiál: keramika Velikost: 11 x 8 cm Popis lampy: Katalytická lampa Cosy Knit v jemné pastelové barvě krásně provoní a dokonale vyčistí vaši domácnost. Moderní vzor ratanového proutí na šedé keramice je nerušivou, svěží volbou do každého interiéru. Pro čisté a voňavé prostředí:

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa MIKHAILOVSKY CATHEDRAL

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Překrásné odstíny modré, hnědé a zlaté barvy, které zdobí kopuli slavné katedrály sv. Michala v Kyjevě, se staly inspirací při navrhování této lampy. Tato nádherně se třpytící mozaika mnohým z nás připomene, kterak první paprsky slunce zaklepají na okno, a vše se najednou probudí k životu., Materiál: Sklo, Velikost: 12 cm x 6 cm, :

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa RAINSTORM

Název lampy: Rainstorm Barva: tmavě modrá Materiál: keramika Velikost: 11 x 8 cm Popis lampy: Katalytická lampa RAINSTORM velmi rychle provoní a zároveň krásně vyčistí váš interiér. Kolekce SIMPLY CERAMIC skvěle kombinuje pastelové tóny přírodních barev a moderní složitější detaily s jednoduchostí leštěného povrchu, který lampě dodává na rafinovanosti.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa LITTLE RAINBOW

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Už jste slyšeli o hrnci plném zlata, který je možno najít na konci duhy? Hledali jste ho, ale nikdy jste ho nenašli? Můžeme Vás ujistit, že při pohledu na tento festival barev v purpurově modrých a zelenkavých odstínech, budete mít pocit, jako byste to, co jste dlouho marně hledali, právě našli. Bronzová korunka dodává této lampě jistý dekadentní nádech., Název lampy: Little Rainbow, Velikost: 12 cm x 6,5 cm, :

Katalytická lampa Green bamboo (červená lampa)

Těžko bychom našli lepší způsob, jak vytvořit harmonické a relaxační prostředí a zároveň ochránili své nejbližší před škodlivinami a nežádoucími bakteriemi.

Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa PARADISO

Název lampy: Paradiso, Popis lampy: Lampa je vyrobená ze stříbrných malých zrcátek, která vytvářejí zrcadlový efekt, je zakončena stříbrnou korunkou., Velikost: 16x10, :