Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Katalyticka lampa

Nalezeno:    124 produktů

Katalytická lampa Obsidian Red

Těžko bychom našli lepší způsob, jak vytvořit harmonické a relaxační prostředí a zároveň ochránili své nejbližší před škodlivinami a nežádoucími bakteriemi.

Velká katalytická lampa COSMOS Ashleigh & Burwood

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Tato krásně tvarovaná velká lampa je svými pastelovými odstíny modré, fialové a zelené velmi efektní. Bude skvělým doplňkem vašeho interiéru., Materiál: Sklo, Velikost: 16 cm x 12 cm

Velká katalytická lampa THE ADMIRAL Ashleigh & Burwood

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Výsledek kombinace tradiční bílé barvy a slavnostní zlaté je skutečně nádherný. Lampa je vyrobena ze skla a je doplněna stříbrnou dekorativní korunkou., Materiál: Sklo, Velikost: 16 cm x 12 cm

Malá katalytická lampa LUMINOSITY Ashleigh & Burwood

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Luminosity, Velikost: 11x8cm, Barva: stříbrná, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Vnitřní jas a světlo této ručně skládané stříbrné mozaiky, doplněné o stříbrnou dekorativní korunku, je tím správným oživujícím prvkem do jakéhokoliv obytného prostoru.

Malá katalytická lampa OCHRE PLANET Ashleigh & Burwood

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Velmi teplé tóny této lampy jsou skvěle kombinované. Oranžová, červená a zlatá tak evokuje nádherně se blyštící se písek na poušti za ranního východu slunce., Materiál: Sklo, Velikost: , :

Malá katalytická lampa DESERT SUNRISE Ashleigh & Burwood

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Desert Sunrice, Velikost: 11x8cm, Barva: hnědá, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Lampa inspirovaná vycházejícím sluncem nad Saharou nabízí ručně skládanou mozaiku v celé škále přírodních tónů hnědé. V kombinaci s měděnou ozdobnou korunku je tato lampa opravdu pozoruhodnou podívanou.

Malá katalytická lampa AFRICAN QUEEN Ashleigh & Burwood

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Výběr barevných kousků mozaiky, v odstínech zlaté, černé a oranžové, které zdobí tuto lampu, byl inspirován vzory, které zdobí srst levharta súdánského, jedná se o stále oblíbenější motiv v oblasti grafického designu. Tato lampa je stejně tak odvážná, jako krásná, a stejně tak nepostrádá eleganci a sílu hodnou africké královny., Materiál: sklo, Velikost: 11 cm x 8 cm, :

Malá katalytická lampa WOODLAND Ashleigh & Burwood

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Tato lampa zdobená temně černou a hnědou mozaikou s kovovými odlesky připomíná koberec z právě spadaného podzimního listí pokrytého ranní jinovatkou, od něhož se odrážejí první sluneční paprsky probleskující větvemi stromů, jež se majestátně natahují k nebi. Lampu zakončuje temně stříbřitá korunka., Materiál: Sklo, Velikost: 11 cm x 8 cm, :

Malá katalytická lampa ROSE QUARTZ Ashleigh & Burwood

Popis: Tato krásná lampa vyzařující půvab a spravedlnost je ručně skládaná za použití jemně růžových a červených kousků mozaiky. Odraz světla z této mozaiky odkazuje na jemnost a ženskost, která je podtržená dekorativní stříbrnou korunkou.Produkt: malá katalytická lampa Název lampy: Rose Quartz Velikost: 12x6,5cm Barva: růžová, červená Materiál: skleněná mozaika

Malá katalytická lampa TECTONIC Ashleigh & Burwood

Popis: Tato lampa vypadá jako by byla vytesána přímo ze země. Hnědá, zlatá a okrově červená kopírují barvy zemské kůry. Pevné skály a vrstvy půdy poskládané podle Matky Země značí punc kvality, tedy přesně to, co od Ashleigh & Burwood očekáváte. Produkt: malá katalytická lampa Název lampy: Tectonic Velikost: 11x8cm Barva: červená, z

Malá katalytická lampa GOLDEN CHESTNUT Ashleigh & Burwood

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Golden Chestnut, Velikost: 12x6,5cm, Barva: žlutá, zlatá, hnědá, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Nádherná lampa tvarem i barvou připomíná plody kaštanu. Hluboce zlatá se záblesky dalších podzimních barev vás nenechá zapomenout na končící léto, období sklizně a nadcházející podzim. Skliďte si pro sebe tuto lampu a uchovejte si tento požitek napořád.

Malá katalytická lampa MAGENTA CRUSH Ashleigh & Burwood

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Magenta Crush, Velikost: 11x8cm, Barva: fialová, růžová, zlatá, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Zahalená do mystických barev v sobě skrývá celou škálou barev hlubokého vesmíru. Lampa, zakončena zlatou ozdobnou korunkou, v sobě skrývá syté růžovofialové tóny vřesů a zároveň tmavé barvy pozdního večera či časného rána.

Malá katalytická lampa DARK VAPOUR Ashleigh & Burwood

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Dark Vapour, Velikost: 12x6,5cm, Barva: černá, zlatá, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Nejpozoruhodnější kontrast bude mít lampa s tmavým pozadím. Barva lampy evokuje vznášející se tmavou páru, která se touží dostat ven spolu s krásnou vůni.

Velká katalytická lampa MIDNIGHT ROSE Ashleigh & Burwood

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Černá růže je krásná a vzácná květina. Půlnoční růže je ještě vzácnější a tato lampa jednoznačně evokuje její krásu. Vypadá, jakoby měsíční paprsky zářily na temných listech vzácné a tajemné půlnoční růže., Materiál: Sklo, Velikost: 16 cm x 12 cm

Malá katalytická lampa ENCHANTED FOREST Ashleigh & Burwood

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Tak jako hluboký les má své kouzlo i tato lampa a její barevní provedení. Její temně červená barva a zlatavé odstíny kombinované s nebeskou modří vytvářejí dojem zakletého lesa, ve kterém se skrývají tajemství přírody, která na Vás dýchnou právě při pohledu na tuto lampu. Jejímu kouzlu zaručeně podlehnete., Název lampy: Enchanted Forest, Velikost: 11 cm x 8 cm, :

Velká katalytická lampa BLUE LAGOON Ashleigh & Burwood

Název lampy: Blue Lagoon Barva: Fialová, zlatá Materiál: skleněná mozaika Velikost: 18 x 9 cm Popis lampy: Ručně vyrobená katalytická lampa Blue Lagoon ze skleněné mozaiky od anglického výrobce Ashleigh & Burwood. Třpití se v barvách fialové, modré,zelené a růžové v kombinaci klasického tvaru a snaží se tak vytvořit inspirativní efekt fialové duhy. Na

Velká katalytická lampa OBSIDIAN RED Ashleigh & Burwood

Popis lampy: Červeně zbarvená velká katalytická lampa Two Tone od společnosti Ashleigh & Burwood. Kombinace čirého skla s přechody do světlejších až průhledných odstínů červené představuje opravdu moderní doplněk Vašeho interiéru. Název lampy: Two Tone Kolekce: Barva: červená/čirá Materiál: sklo Velikost: 16 cm x 8 cm

Velká katalytická lampa OBSIDIAN PURPLE Ashleigh & Burwood

Popis lampy: Fialově zbarvená velká katalytická lampa Two Tone od společnosti Ashleigh & Burwood. Kombinace čirého skla s přechody do světlejších až průhledných odstínů fialové představuje opravdu moderní doplněk Vašeho interiéru. Název lampy: Two Tone Barva: fialová/čirá Materiál: sklo Velikost: 16 cm x 8 cm

Velká katalytická lampa OBSIDIAN AMBER Ashleigh & Burwood

Popis produktu: Větší katalytická lampa Two Tone od společnosti Ashleigh & Burwood v zelené barvě. Kombinace čirého skla s přechody do světlejších až průhledných odstínů jantarové představuje opravdu moderní doplněk Vašeho interiéru. Název lampy: Two Tone, Barva: jantarová/čirá Materiál: sklo Velikost: 16 cm x 8 cm

Velká katalytická lampa OBSIDIAN BLACK Ashleigh & Burwood

Pppis lampy: Katalytická lampa Two Tone v kombinaci čirého skla s přechody do světlejších až průhledných odstínů černé představuje opravdu moderní a užitečný bytový doplněk Vašeho domova.Název lampy: Two ToneBarva: černá/čirá Materiál: sklo Velikost: 16 cm x 8 cm

Malá katalytická lampa VERMICULITE Ashleigh & Burwood

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Na této lampě se nádherně prolíná nebeská modř se zlatavou barvou písku, právě tyto dva elementy vytváří dokonale harmonické spojení a vnitřní klid. S touto lampou, která je zdobena tou nejkvalitnější skleněnou mozaikou v modrém odstínu, se rázem ocitnete v ráji. Zakončuje ji bronzová korunka.: , Materiál: Sklo, Velikost: 11 cm x 8 cm, :

Malá katalytická lampa STORM SURFER Ashleigh & Burwood

Produkt: Katalytická lampa, Popis lampy: Jako byste slyšeli burácení oceánu pod šedou oblohou skryté do této malé lampy, a spatřili samotného Poseidona a jeho podmořské království plné vřavy, zatímco něžné odstíny modré pak celý tento dojem zklidňují. Lampu zakončuje zlatá korunka s patinou., Materiál: Sklo, Velikost: 11 cm x 8 cm, :

Malá katalytická lampa NEPTUNE Ashleigh & Burwood

Produkt: malá katalytická lampa, Název lampy: Neptune, Velikost: 11x8cm, Barva: modrá, zlatá, Materiál: skleněná mozaika, Popis: Hluboká modř v mozaice této lampy vám připomene hlubiny oceánů, kde žije sám velký Neptun. Různé odstíny pro různé nálady vás skrze odlesky této lampy odnesou do vzálených břehů nebo až do Neptunova paláce.

Velká katalytická lampa PENDANT AMBER Ashleigh & Burwood

Název lampy: Pendant Amber Barva: jantarová Materiál: sklo Velikost: 15 x 8 cm Popis lampy: Velká katalytická lampa Pendant Amber vám dokonale pročistí a zároveň nádherně provoní interiér na dlouhou dobu. Jantarová barva ve spodní části se postupně ztrácí v čistém transparentním skle a vytváří moderní design této ručně foukané lampy ve tvaru kapky.

Velká katalytická lampa PENDANT BLUE Ashleigh & Burwood

Název lampy: Pendant Blue Barva: modrá Materiál: sklo Velikost: 15 x 8 cm Popis lampy: Katalytická lampa Pendant Blue vám dokonale pročistí a zároveň nádherně provoní interiér na dlouhou dobu. Modrá barva ve spodní části se postupně ztrácí v čistém transparentním skle a vytváří moderní design této ručně foukané lampy ve tvaru kapky.

Malá katalytická lampa COSY KNIT Ashleigh & Burwood

Název lampy: Cosy Knit Barva: bílá Materiál: keramika Velikost: 11 x 8 cm Popis lampy: Katalytická lampa Cosy Knit v jemné pastelové barvě krásně provoní a dokonale vyčistí vaši domácnost. Moderní vzor ratanového proutí na šedé keramice je nerušivou, svěží volbou do každého interiéru. Pro čisté a voňavé prostředí:

Malá katalytická lampa RAINSTORM Ashleigh & Burwood

Název lampy: Rainstorm Barva: tmavě modrá Materiál: keramika Velikost: 11 x 8 cm Popis lampy: Katalytická lampa RAINSTORM velmi rychle provoní a zároveň krásně vyčistí váš interiér. Kolekce SIMPLY CERAMIC skvěle kombinuje pastelové tóny přírodních barev a moderní složitější detaily s jednoduchostí leštěného povrchu, který lampě dodává na rafinovanosti.

Lampe Berger katalytická lampa Bonbon ledově modrá

Katalytická lampa plná svěží energie pro horké letní dny. Pastelová barva, která doslova rozzáří váš interiér. Barevné lakování základny lampy připomíná šťávu na dně sklenky.    skleněná lakovaná katalytická lampa  provedení ledově modrá  objem lampy 310 ml  výška lampy 16 cm  kovová krytka  součástí balení je kahan a plnící trychtýř        O katalytických lampách:  Katalytické lampy mají dvě základní funkce ...

Lampe Berger katalytická lampa Bonbon malinová

Katalytická lampa plná svěží energie pro horké letní dny. Pastelová barva, která doslova rozzáří váš interiér. Barevné lakování základny lampy připomíná šťávu na dně sklenky.    skleněná lakovaná katalytická lampa  provedení malinová  objem lampy 310 ml  výška lampy 16 cm  kovová krytka  součástí balení je kahan a plnící trychtýř        O katalytických lampách:  Katalytické lampy mají dvě základní funkce – pr...

Lampe Berger katalytická lampa Heritage zelená

Retro styl této lampy v sobě ladně spojuje bohatou historii společnosti Lampe Berger s přítomností, moderními technologiemi a know-how. Skleněná lampa v tradičním provedení v zelené barvě ozvláštněná kovovou krytkou ve tvaru královské koruny.    skleněná katalytická lampa  objem lampy 360 ml  výška lampy 18,5 cm  zaoblená kovová krytka  součástí balení je kahan a plnící trychtýř        O katalytických lampách:  Kataly...

Lampe Berger katalytická lampa Penta červená

Skleněná lampa, jejíž decentní červené stínované zbarvení směrem od spodu vzhůru podtrhuje geometrický tvar lampy. Základna lampy ve tvaru válce ze silného skla postupně přechází v pětiúhelník.    skleněná katalytická lampa  objem lampy 260 ml  výška lampy 13,5 cm  kovová krytka  součástí balení je kahan a plnící trychtýř        O katalytických lampách:  Katalytické lampy mají dvě základní funkce – pročistit vzduch a ...

Lampe Berger katalytická lampa Penta kouřová

Skleněná lampa, jejíž decentní kouřové zbarvení směrem od spodu vzhůru podtrhuje geometrický tvar lampy. Základna lampy ve tvaru válce ze silného skla postupně přechází v pětiúhelník.    skleněná katalytická lampa  objem lampy 260 ml  výška lampy 13,5 cm  kovová krytka  součástí balení je kahan a plnící trychtýř        O katalytických lampách:  Katalytické lampy mají dvě základní funkce – pročistit vzduch a zároveň zk...

Katalytická lampa Green bamboo (červená lampa)

Těžko bychom našli lepší způsob, jak vytvořit harmonické a relaxační prostředí a zároveň ochránili své nejbližší před škodlivinami a nežádoucími bakteriemi.