Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kancelarske zidle ema sef

Nalezeno:    8 produktů

Kancelářské křeslo ALBA PALERMO šéf plastové područe

Křeslo do kanceláře s vysokou pohodlnou opěrkou zad celočalouněné s výbornou ergonomií sezení k dispozici na výběr ze dvou mechanik, a to mechanika "základní" s blokací v základní poloze, nebo mechanika "assistblock" s blokací ve zvolené pozici základní součástí jsou pevné plastové područky P12 bez čalounění, nylonový černý kříž, plastová kolečka na kobercové podlahy, plynový píst, mechanika houpací, vysoký opěrák, včetně integrovaných plastových loketních opěrek pokud...

Kancelářské křeslo ALBA PALERMO šéf dřevěné područe

Křeslo do kanceláře v jednoduchém ale elegantním vzhledu s vysokým prošívaným opěrákem retro styl celočalouněné s výbornou ergonomií sezení k dispozici na výběr z parametrů dvě mechaniky a to mechanika "základní" s blokací v základní poloze, nebo mechanika "assistblock" s blokací ve zvolené pozici základní součástí jsou pevné dřevěné područky, plynový píst se zdvihem 10 cm a kvalitní nylonový kříž s kolečky prům. 50 mm na koberce toto ergonomické kancelářské ...

Podhlavník pro židli ALBA YORK šéf

Opěrka hlavy pevná pro kancelářské židle YORK šéf. Čalounění záhlavníku je ždy buď to v barvě sedáku, je-li barva sedáku odlišná od barvy zadové opěrky. Je-li křeslo v celobarvě, je barva hlavové opěrky stejná.

Područe ALBA P24 plastové

Pevné plastové područe určené pro kancelářské židle. Typ: P24 Určené například pro kancelářské židle: YORK šéf TARA DIANA LARA REFLEX MATRIX GAME šéf VIP Cena za pár.

Područe ke kancelářským židlím ALBA, P44

Područky stavitelné Typ: P44 Materiál: PU - polyuretan Určené pro kancelářské židle: KENT exclusive KENT síť KENT šéf ERGO "24" Game šéf VIP Cena za pár područí.

Područe ke kancelářským židlím ALBA, P41

Plastové područky stavitelné. Typ: P41 Materiál: PP Určené pro kancelářské židle: KENT exclusive KENT síť KENT šéf Game šéf VIP Cena za pár područí.

Područe ALBA ke kancelářským židlím P95 provedení 3D

Polyuretanové područky stavitelné. Ve 3D provedení. Typ: P95 3D Vhodné například pro kancelářské židle a křesla: YORK BRUNO DIANA LARA VIP LARA MATRIX REFLEX šéf síť KENT exclusive Cena za pár.

Područe ke kancelářským židlím ALBA, P98 4D

Plastové područky stavitelné - vertikálně, horizontálně top područky, rotace vrchní části područky, posuv celé područky horizontálně od sedáku. br /> Typ: P98 4D Materiál: PU - polyuretan Určené pro kancelářské židle: KENT exclusive KENT síť Game šéf VIP Game šéf Cena za pár područí.