Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kancelarske zidle ema sef

Nalezeno:    12 produktů

Alba Kancelářská židle Ema Šéf

Provedení: Čalouněná kancelářská židle Ema Šéf má ergonomicky tvarovaný opěrák a moderní design. Tato židle se dodává s mechanikou synchro. Tato mechanika umožňuje závislé naklápění opěráku a sedáku a zajištění v pěti polohách. Područky a podhlavník nejsou součástí standardní výbavy. Tuto židli posíláme v demontu. Nabízíme i možnost smontování.

Kancelářská židle ALBA EMA šéf s vysokým opěrákem

Moderní židle do kanceláře ve velmi elegantním provedení s výbornou ergonomií sezení. Vysoký opěrák je výškově stavitelný systémem UP-DOWN. Čalouněný pohodlný sedák. Tato série se dodává se synchronní mechanikou s blokací ve zvolené pozici a nastavením tuhosti dle váhy uživatele. Krycí plasty jsou černé, kvalitní plynový píst, nylonový kříž a kolečka prům. 50 mm na koberce jsou součástí židle v základním provedení. V případě užívání židle na tvrdém povrchu doporučujeme zvolit z parametrů položk...

Kancelářské křeslo ALBA PALERMO šéf plastové područe

Křeslo do kanceláře s vysokou pohodlnou opěrkou zad, celočalouněné s výbornou ergonomií sezení. K dispozici jsou dvě mechaniky, a to mechanika "základní" s blokací v základní poloze, nebo mechanika "assistblock" s blokací ve zvolené pozici. Základní součástí jsou pevné plastové područky P12 bez čalounění, nylonový černý kříž, plastová kolečka na kobercové podlahy, plynový píst, mechanika houpací, vysoký opěrák, včetně integrovaných plastových loketních opěrek. Pokud máte zájem o područky čaloun...

Kancelářské křeslo ALBA PALERMO šéf dřevěné područe

Křeslo do kanceláře v jednoduchém ale elegantním vzhledu s vysokým prošívaným opěrákem, celočalouněné s výbornou ergonomií sezení. K dispozici jsou na výběr z parametrů dvě mechaniky a to mechanika "základní" s blokací v základní poloze, nebo mechanika "assistblock" s blokací ve zvolené pozici. Základní součástí jsou pevné dřevěné područky, plynový píst se zdvihem 10 cm a kvalitní nylonový kříž s kolečky prům. 50 mm na koberce. Toto ergonomické kancelářské křeslo je vhodné pro vícehodinové seze...

Kancelářské křeslo ALBA JASPIS šéf celočalouněné

Celočalouněné křeslo v elegantním minimalistickém designu. Je osazeno čalouněnými chromovými opěrkami rukou, nebo má zákazník na výběr stavitelné područky s horním madlem z měkčeného polyuretanu P68. Cena je uvedena včetně čalouněných područek, s Trend hliníkovým leštěným křížem (stříška), Trend chromovým pístem a Trend kolečky prům. 65 mm na koberce. Budete-li chtít křeslo používat v místech s tvrdou podlahou jako je lino, PVC nebo plovoucí podlaha doporučujeme z parametrů položky zvolit varia...

Podhlavník pro židli ALBA YORK šéf

Opěrka hlavy pevná pro kancelářské židle YORK šéf. Čalounění záhlavníku je ždy buď to v barvě sedáku, je-li barva sedáku odlišná od barvy zadové opěrky. Je-li křeslo v celobarvě, je barva hlavové opěrky stejná.

Podhlavník pro křeslo ALBA Vision šéf a Vision prokur

Podhlavník pouze pro kancelářské židle VISION šéf a konferenční křesla VISION prokur. Čalounění záhlavníku je vždy buďto v barvě sedáku, je-li barva sedáku odlišná od barvy zádové opěrky. Je-li křeslo v celobarvě, je barva hlavové opěrky stejná.

Područe ALBA výškově stavitelné P43

Výškově stavitelné plastové područe. Materiál: PP Typ: P43 Vhodné například pro kancelářské židle: SPARTA LARA VIP LARA MATRIX YORK šéf DONA BRUNO DIANA REFLEX šéf síť EMA, EMA prokur Cena za pár.

Područe plastové ALBA P33

Plastové područky výškově stavitelné. Typ: P33 Vhodné pro kancelářské židle: EMA Cena za pár.

Područe ALBA ke kancelářským židlím P93

Plastové područky stavitelné 3D. Typ: P93 3D Určené pro kancelářské židle: VISION šéf Cena za pár.

Područe ALBA P24 plastové

Pevné plastové područe určené pro kancelářské židle. Typ: P24 Určené například pro kancelářské židle: YORK šéf DONA TARA SPARTA BRUNO DIANA LARA REFLEX MATRIX Cena za pár.

Područe ALBA ke kancelářským židlím P95

Polyuretanové područky stavitelné. Ve 3D provedení. Typ: P95 3D Vhodné například pro kancelářské židle a křesla: YORK BRUNO DIANA LARA VIP LARA MATRIX REFLEX šéf síť Cena za pár.