Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kalendar promeny

Nalezeno:    6 produktů

Kalendář Proměny 2017

Kalendář Proměny 2017 vzniká pro podporu projektů Nadace Archa Chantal. Letošní kalendář je již osmým pokračováním a tentokrát se známé osobnosti české kulturní a sportovní scény převtělí do světových hvězd z filmových plakátů.

Kalendář Proměny 2016

Film a české hvězdy v nečekaných fotografiích. Série portrétů slavných filmových postav vznikla jako vždy pro Nadaci Archa Chantal a výtěžek pomůže projektům, které nadace každoročně realizuje v českých nemocnicích.

Kalendář 2018 - Proměny - Kurečka Petr, Škarpa Marek,

I letos budete mít možnost podpořit projekty Nadace Archa Chantal zakoupením charitativního KALENDÁŘE PROMĚNY 2018.

Kalendář 2018 - Beskydy proměny a nálady - nástěnný - Stoklasa Radovan

Nástěnný kalendář Beskydy • Proměny a nálady zachycuje rozmanitou a turisticky atraktivní krajinu východní Moravy, zejména region Valašska a Moravskoslezských Beskyd, ve čtyřech ročních obdobích.

Kalendář 2018 - Beskydy proměny a nálady - stolní - Stoklasa Radovan

Stolní kalendář Beskydy • Proměny a nálady zachycuje rozmanitou a turisticky atraktivní krajinu východní Moravy, zejména region Valašska a Moravskoslezských Beskyd, ve čtyřech ročních obdobích. Kalendárium je doplněno také o méně používaná jména, která ve většině kalendářů nenajdete.

KuliFerdo 1.2.3,4,5,6,7,8

Kalendář Proměny 2013 je originální charitativní projekt s velkým mediálním ohlasemJedinečný fotografický kalendář plný československých hvězd. Kalendář ve znamení filmových postav v podání českých os

Podobné fráze:Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:kalendar promeny    •