Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kadernicky set pro ucne

Nalezeno:    5 produktů

Klein Barbie kadeřnický set

Základem každého kadeřnického salonu je mít spoustu doplňků pro tvorbu nejrůznějších účesů. Barbie kadeřnický set obsahuje hřebínek, zrcátko Barbie, sponky a skřipečky.

Dětský kadeřnický set, růžová

Dětský kadeřnický set pro všechny holčičky, které rádi češou své panenky, nebo sní o tom, že jednou budou sami opravdovými kadeřnicemi. Tato kadeřnická dětská sada jim může jejich sen splnit! Obsahuje nejrůznější vlasové doplňky, které nesmí v žádném správném kadeřnickém salonu chybět a to vše navíc v krásném růžovém provedení.Obsah balení: fén (napájen 1 AA baterií, není součástí balení) nůžky 2 hřebeny nádoba na tužidlo rtěnka

Barbie kadeřnický set

Zrcátko, hřebínek a sponky pro malé parádnice. S motivem Barbie. Vhodné pro děti od 3 let.

Barbie kadeřnický set

Zrcátko, hřebínek a sponky pro malé parádnice. S motivem Barbie. Vhodné pro děti od 3 let.

LPS Hrací set Kadeřnický salón

Kolekce nejroztomilejších zvířátek Littlest Pet Shop . Rozšiřte svoji sbírku o 2 sladké mazlíčky v různé velikosti, kteří mají pohyblivou hlavu. Součástí balení jsou: - v klasické velikosti: * pejsek Fancie Pekingpup #1-117 - v malé velikosti: * kočička Sada Scottsfield #1-101 V balení jsou i doplňky z kadeřnického salónu. Sbírejte zvířátka LPS a vytvořte si svůj malý svět. Vhodné pro děti od 4 let.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: