Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kabelka doca

Nalezeno:    66 produktů

Kabelka Doca

Značková řecká kabelka Doca 11087 z kolekce jaro / léto 2016

Kabelka Doca

Značková řecká kabelka Doca 11109 z kolekce jaro / léto 2016

Kabelka Doca

Značková řecká kabelka Doca 11158 z kolekce jaro / léto 2016

Kabelka Doca

Značková řecká kabelka Doca 10991 z kolekce jaro / léto 2016

Kabelka DOCA 10537

Značková řecká kabelka DOCA z kolekce podzim / zima 2015

Doca Elegantní kabelka 11256

Doca Elegantní kabelka 11256. Unikátní dámská kabelka od značky Doca, upoutá kombinací bílé, modré a tyrkysové barvy, oživena květovaným motivem, kabelka se dá utáhnout, praktické delší ucho uchyceno kovovými kroužky, nastavitelný odepínatelný ramenní popruh, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 11255

Doca Elegantní kabelka 11255. Jedinečná dámská kabelka od značky Doca, moderní kombinace bílé, šedé a černé barvy, kabelka se dá utáhnout, praktické delší ucho uchyceno kovovými kroužky, ramenní popruh lze nastavit nebo odejmout, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 10160

Doca Elegantní kabelka 10160. Originální dámská kabelka od Doca, nepřehlédnutelný pudrový odstín, oživena zvířecím vzorem, na přední straně velká značka výrobce a kovové logo, zapínání pomocí dvoucestného zipu, ukrývá malou zipovou kapsičku a další dvě na drobnosti, vybavena odepínatelným nastavitelným ramenním popruhem.

Doca Elegantní kabelka 10335

Doca Elegantní kabelka 10335. Stylová kabelka pro ženy od značky Doca, upoutá světle hnědým provedením, elegantní tvar, oživena klopou se zapínáním na otočný uzávěr, na přední straně kovové logo výrobce, součástí odepínatelný nastavitelný ramenní popruh.

Doca Elegantní kabelka 10782

Doca Elegantní kabelka 10782. Trendy dámská kabelka od značky Doca, zaujme moderní šedou barvou, oživena květovaným vzorem, zapíná se zipem, přední stranu zdobí kovový název značky, pohodlná delší ucha a odnímatelný crossbody popruh.

Doca Elegantní kabelka 10924

Doca Elegantní kabelka 10924. Elegantní dámská kabelka od značky Doca, moderní kombinace bílé a hnědé barvy, klopa se zapínáním na magnet, přední strana s kovovým názvem značky, odepínatelný ramenní popruh, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 11350

Doca Elegantní kabelka 11350. Jedinečná dámská kabelka od značky Doca, provedena v elegantní černé barvě, zapíná se pomocí zipu, součástí nastavitelné, odepínatelné ramenní popruhy, možné nosit jako batoh, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 11353

Doca Elegantní kabelka 11353. Unikátní dámská kabelka od značky Doca, provedena v elegantní černé barvě, spodní část obohacena originálním vzorem, zapíná se pomocí zipu, pohodlné delší ucho pro nošení v ruce i přes rameno, ucho uchyceno kovovými kroužky, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 11352

Doca Elegantní kabelka 11352. Unikátní dámská kabelka od značky Doca, provedena v elegantní kombinaci hnědé a béžové barvy, zapínána zipem, součástí nastavitelné, odepínatelné ramenní popruhy, možné nosit jako batoh, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 11078

Doca Elegantní kabelka 11078. Unikátní kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v elegantním tvaru, moderní černá barva, zapíná se zipem, zdobena odepínatelným řetízkem, oceníte její velikost, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 10926

Doca Elegantní kabelka 10926. Stylová dámská kabelka od značky Doca, moderní kombinace bílé a hnědé barvy, uzavíratelná zipem, přední strana oživena kovovým názvem značky, součástí nastavitelný odepínatelný crossbody popruh, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 11288

Doca Elegantní kabelka 11288. Stylová dámská kabelka od značky Doca, v kombinaci modré a šedé barvy, hlavní prostor se dá utáhnout, nechybí kovový název značky na přední straně, delší ucha pro pohodlné nošení v ruce i přes rameno, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 11080

Doca Elegantní kabelka 11080. Jedinečná kabelka pro ženy od značky Doca, upoutá elegantním tvarem, krásná hnědá barva, uzavíratelná pomocí zipu, zdobena odepínatelným řetízkem, oceníte její prostornost, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 10899

Doca Elegantní kabelka 10899. Unikátní dámská kabelka od značky Doca, provedena v jemné béžové barvě, klopa se zapínáním na magnet, odepínatelný ramenní popruh, přední strana zdobena logem značky, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 11245

Doca Elegantní kabelka 11245. Elegantní dámská kabelka od značky Doca, provedena v odstínu hnědé barvy, klopa s otočným uzávěrem, obohacena kovovým názvem značky na přední straně, opatřena odnímatelným ramenním popruhem, otírat vlhkým hadříkem.

Doca Elegantní kabelka 10158

Doca Elegantní kabelka 10158. Elegantní kabelka pro ženy od značky Doca, tredny lesklá černá barva, doplněna zvířecím vzorem, na přední straně nechybí značka výrobce, zapínána dvoucestným zipem, vnitřní malá zipová kapsička a další dvě na drobnosti, součástí odepínatelný nastavitelný ramenní popruhem.

Doca Elegantní kabelka 11550

Doca Elegantní kabelka 11550.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v černé barvě, se zajímavým vzorem po bocích kabelky, moderní tvar, na přední straně vytlačené logo značky, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, nechybí nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh, kabelka, kt...

Doca Elegantní kabelka 11560

Doca Elegantní kabelka 11560.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v hnědé barvě, doplněna elegantní černou barvou, se zajímavým vzorem, moderní tvar, na přední straně kovové logo značky, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, kabelka, která skvěle doplní váš outfit.

Doca Elegantní kabelka 11561

Doca Elegantní kabelka 11561.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena ve fialové barvě, doplněna elegantní černou barvou, se zajímavým vzorem, moderní tvar, na přední straně kovové logo značky, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, kabelka, která skvěle doplní váš outfit. ...

Doca Elegantní kabelka 11589

Doca Elegantní kabelka 11589.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v černé barvě, se zajímavým vzorem, moderní tvar, na přední straně kovové logo značky, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, nechybí ani nastavitelný a odnímatelný popruh, kabelka, která skvěle doplní váš out...

Doca Elegantní kabelka 11590

Doca Elegantní kabelka 11590.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v hnědé barvě, s černým lemováním, se zajímavým vzorem, moderní tvar, na přední straně kovové logo značky, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, nechybí ani nastavitelný a odnímatelný popruh, kabelka...

Doca Elegantní kabelka 11591

Doca Elegantní kabelka 11591.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v červené barvě, s černým lemováním, se zajímavým vzorem, moderní tvar, na přední straně kovové logo značky, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, nechybí ani nastavitelný a odnímatelný popruh, kabel...

Doca Elegantní kabelka 11639

Doca Elegantní kabelka 11639.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v černé barvě, s černým prošíváním po bocích kabelky, moderní tvar, na přední straně kovové logo značky, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, nechybí ani nastavitelný a odnímatelný popruh, kabelka, která skv...

Doca Elegantní kabelka 11693

Doca Elegantní kabelka 11693.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v kombinaci tmavě zelené a černé barvy, moderní tvar, na přední straně logo značky ve zlaté barvě, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, nechybí nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh, kabelka, která skvěle doplní ...

Doca Elegantní kabelka 11927

Doca Elegantní kabelka 11927.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v červené barvě, moderní tvar, na přední straně kovové logo značky, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, kabelka, která skvěle doplní váš outfit.

Doca Elegantní kabelka 11465

Doca Elegantní kabelka 11465.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, upoutá na první pohled svým zajímavým vzhledem, provedena v černé barvě, krásný bílý lem, moderní tvar, na přední straně logo značky ve stříbrné barvě, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, kabelka, která skvěle doplní...

Doca Elegantní kabelka 11502

Doca Elegantní kabelka 11502.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, kombinace hnědé a šedé barvy, upoutá svým zajímavým vzorem, moderní tvar, na přední straně logo značky ve stříbrné barvě, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, nechybí nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh, kabelka...

Doca Elegantní kabelka 11505

Doca Elegantní kabelka 11505.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní kabelka pro ženy od značky Doca, kombinace hnědé a šedé barvy, upoutá svým zajímavým tvarem, moderní tvar, na přední straně logo značky ve střírbné barvě, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, nechybí nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh, kabelka, která s...

Doca Elegantní kabelka 11509

Doca Elegantní kabelka 11509.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v černé barvě, se stříbrnými doplňky, moderní tvar, na přední straně logo značky ve stříbrné barvě, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, nechybí nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh, kabelka, která skvě...

Doca Elegantní kabelka 11510

Doca Elegantní kabelka 11510.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v růžové barvě, doplněna šedou barvou, moderní tvar, na přední straně logo značky ve zlaté barvě, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, nechybí nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh, kabelka, která skvěl...

Doca Elegantní kabelka 11926

Doca Elegantní kabelka 11926.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní business kabelka pro ženy od značky Doca, provedena v hnědé barvě, moderní tvar, na přední straně kovové logo značky, pohodlná ucha pro nošení v ruce i přes rameno, kabelka, která skvěle doplní váš outfit.

Doca Elegantní kabelka 11478

Doca Elegantní kabelka 11478.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní psaníčko od značky Doca, provedeno v zelené barvě, doplněno béžovou a světle hnědou barvou, zajímavý vzor, moderní tvar, na přední straně logo značky ve zlaté barvě, nechybí nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh, psaníčko, které skvěle doplní váš outfit. ...

Doca Elegantní kabelka 11461

Doca Elegantní kabelka 11461.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní psaníčko od značky Doca, provedeno v černé barvě, krásný bílý lem, moderní tvar, na přední straně logo značky ve stříbrné barvě, nechybí nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh, psaníčko, které skvěle doplní váš outfit. ...

Doca Elegantní kabelka 11484

Doca Elegantní kabelka 11484.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní psaníčko od značky Doca, provedeno v hnědé barvě, doplněno vícebarevným vzorem, moderní tvar, na přední straně logo značky ve zlaté barvě, nechybí nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh, psaníčko, které skvěle doplní váš outfit. ...

Doca Elegantní kabelka 11601

Doca Elegantní kabelka 11601.Ošetřování a praní: Otřít vlhkým hadříkem. Elegantní psaníčko od značky Doca, provedeno v šedozelené barvě, upoutá zajímavým vzorem, moderní tvar, na přední straně logo značky, nechybí nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh, psaníčko, které skvěle doplní váš outfit.