Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kabel opticky 1 5 m

Nalezeno:    450 produktů

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 163 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Více informací
od 177 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 291 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 165 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 210 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 192 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Více informací
od 242 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Více informací
od 272 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 191 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Více informací
od 417 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 128 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 7,5m (CC-OPT-7.5M)

Produkt Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m (CC-OPT-7.5M) za nejnižší cenu na trhu.

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 10m (CC-OPT-10M)

Gembird Kabel optický TosLink, 10m Toslink optical cable Perfect link between a DVD/Blu-ray player and your audio equipment

Více informací
od 272 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 5 m

Venkovní kabel UTP nestíněný Cat5e černý, chráněn proti UV záření, proti extrémním teplotám: -40 až + 70 °C Balen v praktické krabici

Více informací
od 382 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2 m

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 1 m

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 1 m

Více informací
od 258 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,1m

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,1m

Více informací
od 277 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 1 m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 1 m

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m

Více informací
od 268 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 3 m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m

Více informací
od 267 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m

Více informací
od 280 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 3 m

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 3 m

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 2m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 2m

Více informací
od 302 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m

Více informací
od 382 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m

Více informací
od 309 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m

Více informací
od 300 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m

Více informací
od 325 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 5m

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 5m

Více informací
od 472 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m

Více informací
od 409 Kč
Koupit nejlevněji

OEM VF kabel 5m

Nízkoútlumový stíněný koaxiální kabel RLA - 10l o délce 5m. Je určen pro připojení WiFi antén k aktivním prvkům sítě( pro připojení k bezdrátové síťové kartě či k přístupovému budu je obvykle třeba kabelová redukce pro reversní SMA konektor), zaručuje přenos vysokofrekvenčních signálů kolem 2,4 GHz. Kabel je osazen šroubovacími konektory typu N- Male/ N- Female. Odolný plášť a gumové utěsnění nerezových konektorů zajišťuje vhodnost kabelu pro vnější použití a vystavení atmosférickým vlivům. Vžd...

Více informací
od 298 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 5 zásuvek 1,5m

- 5 zásuvek bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 1.5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel - spojka 5m

~ 250V / 10A max. - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 68 Kč
Koupit nejlevněji

Datový kabel Nokia CA-101

Datový kabel Nokia CA-101 nabízí vysokorychlostní přenos dat pomocí USB 2.0. Díky datovému kabelu Nokia CA-101 můžete též svůj mobilní telefon bezproblému nabíjet, samozřejmě pokud mobilní telefon tuto funkci podporuje.

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 5 zásuvek 5m

- 5 zásuvek s vypínačem ~250V / 10A max. - délka kabelu 5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 103 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 3 zásuvky 1,5m

- 3 zásuvky bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 1.5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 4 zásuvky 5m

- 4 zásuvky bez vypínače - ~250 V/10 A max. - délka kabelu 5 m - barva černá

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel - spojka 1,5m

~250V / 10A max. - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 44 Kč
Koupit nejlevněji

Síťový UTP kabel cat.5 10m

Propojovací kabel pro počítačovou síť. Kabel: 8žil - lanko, nestíněný, 24AWG, izolace HDPE, vnější obal PVC Konektory: 2x RJ45M Impedance: 100 Šířka pásma: kategorie 5e - 100MHz Délka: 10m Barva: šedá světlá Použití pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač

Více informací
od 110 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 4 zásuvky 1,5m

- 4 zásuvky bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 1.5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 58 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel - spojka 3m

~250V / 10A max. - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Eth Patch kabel c5e UTP 5m - (PP12-5M)

GEMBIRD Eth Patch kabel c5e UTP 5m - červený Patch cord cat. 5E molded strain relief50u" plugs,Patch cord with moulded strain relief, 50u"8P8Cplugs, 2xRJ45

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - (PP12-5M)

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - černý Patch cord cat. 5E molded strain relief50u" plugs,Patch cord with moulded strain relief, 50u"8P8Cplugs, 2xRJ45

Více informací
od 13 Kč
Koupit nejlevněji

OEM CB 100 F Kabel koaxiální

Kvalitní koaxiální kabel. Vnitřní vodič: 1,0 mm Cu Dielektrikum: 4,6 FPE Stínění: fólie - 1x Al vodiče - CuSn 48x0,12 pokrytí - 38% Vnější plast: 6,5mm (+-0,2) Materiál: PVC Barva: bílá

Více informací
od 10 Kč
Koupit nejlevněji

NetX Kabel Patch UTP c5e 15m šedá

NetX Kabel Patch UTP c5e 15m šedá Propojovací kabel UTP délky 15 m, kat. 5e, šedý. Vhodný pro 10/100/1000Base-T Ethernet.

Více informací
od 73 Kč
Koupit nejlevněji

Belkin Kabel Patch CAT5E, 15m

Délka kabelu (m): 15 Typ kabelu: UTP kabel Použití kabelu: herní konzole; PC; satelit; televizor; tiskárna * snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru. • Perfektní v kombinaci s 10 a 100 Base-T, a dokonce i 1000 Base-T sítí. • 50 micron pozlacené konektory pro einsure čistý a jasný přenos. • Premium Aretovací typu lití na ochranu připojení. • Předčí výkonu požadavek kategorie 5e. Technické detaily * Délka kabelu 15 m * Propojovací port PC RJ-45 * ...

Více informací
od 237 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Scart - 6x Cinch Kabel 1,5m

Kabel Scart - 6x Cinch ( Audio - Video / In - Out ) 1,5 m

Více informací
od 58 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 5 zásuvek 3m

Prodlužovací kabel černý s vypínačem 5 zásuvek 3m - 5x zásuvka - délka: 3 m - ~250 V/10 A max. - vodič: H05VV-F3G 1 mm² - trendová černá barva - prodejní obal: 1 ks, závěs

Více informací
od 93 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 5 zásuvek 10m

- 5 zásuvek bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 10m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 81 Kč
Koupit nejlevněji

OEM CB 500 Kabel koaxiální 100m

Kabel s pěnovým dielektrikem a dvojitým stíněním. Vnější průměr 5,0 mm. Použití: účastnické přívody kabelových rozvodů sekundární rozvody KTV prodejní obal: 100 m, cívk&

Více informací
od 15 Kč
Koupit nejlevněji

Ehmann, 8 zásuvek 1,5m kabel

Kvalitní zásuvková lišta s odolnou hliníkovou konstrukcí je ideální pro profesionální použití. Velké rozestupy (64 mm) a uspořádání zásuvek v úhlu 90° jsou vhodné zejména pro úhlové zástrčky, spínací hodiny a velké síťové adaptéry. Plastové krytky na všech stranách umožňují jednoduché připevnění na stěnu nebo podlahu. Technické parametry* Délka kabelu: 1.5 m * Barva: Hliník * Rozměr, výška: 39 mm * Rozměr, délka: 586 * Rozměr, šířka: 65 mm * Ochrana dětí: Ano * Typ zásuvky (kateg...

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Ehmann, 6 zásuvek 1,5m kabel

Kvalitní zásuvková lišta s odolnou hliníkovou konstrukcí je ideální pro profesionální použití. Velké rozestupy (64 mm) a uspořádání zásuvek v úhlu 90° jsou vhodné zejména pro úhlové zástrčky, spínací hodiny a velké síťové adaptéry. Plastové krytky na všech stranách umožňují jednoduché připevnění na stěnu nebo podlahu. Technické parametry* Délka kabelu: 1.5 m * Barva: Hliník * Rozměr, výška: 39 mm * Rozměr, délka: 458 * Rozměr, šířka: 65 mm * Ochrana dětí: Ano * Typ zásuvky (kateg...

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Ehmann, 12 zásuvek 1,5m kabel

Kvalitní zásuvková lišta s odolnou hliníkovou konstrukcí je ideální pro profesionální použití. Velké rozestupy (64 mm) a uspořádání zásuvek v úhlu 90° jsou vhodné zejména pro úhlové zástrčky, spínací hodiny a velké síťové adaptéry. Plastové krytky na všech stranách umožňují jednoduché připevnění na stěnu nebo podlahu. Technické parametry* Délka kabelu: 1.5 m * Barva: Hliník * Rozměr, výška: 39 mm * Rozměr, délka: 842 * Rozměr, šířka: 65 mm * Ochrana dětí: Ano * Typ zásuvky (kateg...

Více informací
od 1 606 Kč
Koupit nejlevněji

Kabel s vypínačem a konektory 5,5 x 2,1mm, 2x 15cm

Prodlužovací kabel s vypínačem a konektorem, vidlice 5,5 x 2,1 mm (jack 30 cm) je vhodný např. pro napájení LED pásků.Technické parametry: Pracovní napětí: max. 24 V DC Proudové zatížení: max. 5 A Konektor: 5,5 x 2,1 mmDVZPASKY12V

Více informací
od 45 Kč
Koupit nejlevněji

HAGEN Kabelka DS Love Me (104-5728)

Přepravní kabelka se zajímavým designem. Velikost: 41 x 20 x 31 cm. Kabelka DS Love Me černá (104-5728) * Typ výrobku: tašky

Více informací
od 405 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 3 zásuvky 5m

- 3 zásuvky s vypínačem ~250V / 10A max. - délka kabelu 5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 67 Kč
Koupit nejlevněji

Eth Patch kabel CAT6 15m - PP6-15M

CAT6 AWG24 lanko patch kabel s bočním napětím 50u "8P8C plugs, 15m

Více informací
od 120 Kč
Koupit nejlevněji

Eth Patch kabel CAT6 10m - PP6-10M

CAT6 AWG24 lanko patch kabel s bočním napětím 50u "8P8C plugs, 10m

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 5 zásuvek 2m

- 5 zásuvek s vypínačem ~250V / 10A max. - délka kabelu 2m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - PP12-5M (PP12-5M)

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - PP12-5M Eth Patch kabel c5e UTP 5m - PP12-5M

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

ATEN sdružený kabel k CS-1732,34,58, USB, 3m (2L-5303U)

ATEN sdružený kabel k CS-1732,34,58, USB, 3m Sdružený kabel pro KVM ATEN CS-1732A, CS-1734A, CS-1754, CS-1758 - USB provedení - s audiem - délka 3m - pro přepínače CS-1732A, CS-1734A, CS-1754, CS-1758

Více informací
od 333 Kč
Koupit nejlevněji

PM TECHNOLOGY Kabel 4OM, 10m, 4x1.5mm2

Originální kabel k motorů 4OM v délce 10m

Více informací
od 680 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 6 zásuvek 5m

- 6 zásuvek s vypínačem ~250V / 10A max. - délka kabelu 5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 110 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 3 zásuvky 2m

- 3 zásuvky bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 2m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 477 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 4 zásuvky 5m

- 4 zásuvky s vypínačem ~250V / 10A max. - délka kabelu 5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 111 Kč
Koupit nejlevněji

OEM CB 120 Kabel koaxiální

vnější průměr 6,8 mm účastnické přívody kabelových rozvodů ekonomická varianta kabelu CB 100F útlum 860 MHz - 21,01 dB útlum 2000 MHz 32,06 dB prodejní obal: 100 m, cívk&

Více informací
od 15 Kč
Koupit nejlevněji

Sinus Live KS 16

* Napájecí část Sinus Live KS 16: průřez napájecího kabelu: * délka napájecího kabelu: 5 m * délka kostřícího kabelu: 1 m * Další specifikace Sinus Live KS 16: délka signálového kabelu: * pojistka: 60 A (mini ANL) * 5 m napájecí kabel o průřezu 16 mm² - červený, s očkem na jedné a vidličkou na druhé straně 60 A MINI-ANL pojistka v pojistkovém pouzdře SH 150 0,8 m zemnící kabel o průřezu 16 mm² - modrý, s očkem na jedné a vidličkou na druhé straně 0,5 m kabel pro ukostření baterie o průřezu 16 m...

Více informací
od 1 390 Kč
Koupit nejlevněji