Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Just cavalli

Nalezeno:    259 produktů

Just Cavalli Just Tiger CAHG01

Dámský náhrdelník Just Cavalli z kolekce Just Tiger. Náhrdelník je vyroben z kvalitní chirurgické oceli ve zlatém provedení s ozdobou ve tvaru hlavy tygra. Vyroben z pozlacené chirurgické oceli technologií PVD Yellow Gold. Opatřeno pevnou ocelovou karabinou. Náhrdelník lze zapnout v rozmezí 40-45 cm. Osázeno krystaly. Šperk je dodáván v dárkové krabičce Just Cavalli.

Více informací
od 1 945 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Drop CAGC01

Dámský luxusní náhrdelník značky Just Cavalli z kolekce Just Drop je vyroben z ušlechtilé pozlacené chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s Yellow Gold PVD povlakem. Náhrdelník je opatřen zapínáním na karabinu a lze jej nastavit dle potřeby. Náhrdelník je osázen krystalem modré barvy. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 495 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Drop CAGC02

Dámský luxusní náhrdelník značky Just Cavalli z kolekce Just Drop je vyroben z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě v bílém provedení. Náhrdelník je opatřen zapínáním na karabinu a lze jej nastavit dle potřeby. Náhrdelník je osázen krystalem. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 345 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Pin CAHF01

Dámský náhrdelník Just Cavalli z kolekce Just Pin. Vyroben z pozlacené chirurgické oceli. Náhrdelník lze zapnout v rozmezí 70-75 cm. Osázeno krystaly Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli.

Více informací
od 1 795 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Skin CAGD01

Dámský luxusní náhrdelník značky Just Cavalli z kolekce Just Skin je vyroben z ušlechtilé pozlacené chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s Yellow Gold PVD povlakem. Náhrdelník je opatřen zapínáním na karabinu a lze jej nastavit dle potřeby. Náhrdelník je osázen krystaly bílé barvy. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 2 095 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Drop CAGC06

Dámský luxusní navlékací náramek značky Just Cavalli z kolekce Just Drop je vyroben z ušlechtilé pozlacené chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s Yellow Gold PVD povlakem. Náramek je osázen velkým zirkonem modré barvy. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 795 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Drop CAGC09

Dámský luxusní a zároveň stylový náramek značky Just Cavalli z kolekce Just Drop je vyroben z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě v bílém provedení. Náramek je opatřen zapínáním na karabinu a lze jej nastavit dle potřeby. Náramek je osázen zirkonem. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 195 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Pure CAGE05

Dámský luxusní navlékací náramek značky Just Cavalli z kolekce Just Pure je vyroben z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě v bílém provedení. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 345 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Skin CAGD07

Dámský luxusní a zároveň stylový navlékací náramek značky Just Cavalli z kolekce Just Skin je vyroben z pozlacené ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s Yellow Gold PVD povlakem. Náramek je ozdoben krystaly bílé barvy. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 495 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Hipnose CADU04

Dámský luxusní a zároveň stylový náramek značky Just Cavalli z kolekce Just Hipnose je vyroben z pozlacené ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s Yellow Gold PVD povlakem. Náramek je opatřen zapínáním na karabinu a lze jej nastavit dle potřeby. Náramek je ozdoben tanzanitem modré barvy. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 495 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Medusa CACC01

Dámský luxusní náhrdelník značky Just Cavalli z kolekce Just Medusa je vyroben z ušlechtilé pozlacené chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s Yellow Gold PVD povlakem. Náhrdelník je opatřen zapínáním na karabinu a lze jej nastavit dle potřeby. Náhrdelník je osázen krystaly bílé barvy. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 495 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Medusa CACC09

Dámský luxusní prsten Just Cavalli z kolekce Just Medusa je vyroben z ušlechtilé pozlacené chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s Yellow Gold PVD povlakem. Prsten je osazen zirkony bílé barvy. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 045 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Hipnose CADU01

Dámský luxusní a zároveň stylový náhrdelník značky Just Cavalli z kolekce Just Hipnose je vyroben z pozlacené ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s Yellow Gold PVD povlakem. Náhrdelník je opatřen zapínáním na karabinu a lze jej nastavit dle potřeby. Náhrdelník je ozdoben krystaly bílé barvy a tanzanitem barvy modré. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 945 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Hipnose CADU02

Dámský luxusní a zároveň stylový náhrdelník značky Just Cavalli z kolekce Just Hipnose je vyroben z pozlacené ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s Yellow Gold PVD povlakem. Náhrdelník je opatřen zapínáním na karabinu a lze jej nastavit dle potřeby. Náhrdelník je ozdoben tanzanitem modré barvy. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 945 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Pin CAHF02

Dámský náhrdelník Just Cavalli z kolekce Just Pin. Náhrdelník je vyroben z kvalitní chirurgické oceli ve zlatém provedení. Vyroben z pozlacené chirurgické oceli technologií PVD Yellow Gold. Opatřeno pevnou ocelovou karabinou. Náhrdelník lze zapnout v rozmezí 45-50 cm. Osázeno krystaly Šperk je dodáván v dárkové krabičce Just Cavalli.

Více informací
od 1 945 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Pin CAHF05

Dámský navlékací náramek Just Cavalli z kolekce Just Pin. Náramek je vyroben z kvalitní chirurgické oceli ve zlatém provedení. Vyroben z pozlacené chirurgické oceli technologií PVD Yellow Gold. Osázeno krystaly čiré barvy. Navlékací provedení. Šperk je dodáván v dárkové krabičce Just Cavalli.

Více informací
od 1 795 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Pin CAHF06

Dámský náramek Just Cavalli z kolekce Just Pin. Náramek je vyroben z kvalitní chirurgické oceli ve zlatém provedení. Vyroben z pozlacené chirurgické oceli technologií PVD Yellow Gold. Lze zapnout v rozmezí 17-20 cm. Opatřeno pevnou ocelovou karabinou. Šperk je dodáván v dárkové krabičce Just Cavalli.

Více informací
od 1 345 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Medusa CACC15

Dámský luxusní prsten Just Cavalli z kolekce Just Medusa je vyroben z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě. Prsten je osazen zirkony bílé barvy. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 895 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Hipnose CADU05

Dámský luxusní prsten Just Cavalli z kolekce Just Hipnose je vyroben z pozlacené ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s Yellow Gold PVD povlakem. Prsten je osazen tanzanitem modré barvy. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 1 045 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Passion CAAC01

Dámský náhrdelník Just Cavalli z kolekce Just Passion. Náhrdelník je vyroben z kvalitní chirurgické oceli ve zlatém provedení. Vyroben z pozlacené chirurgické oceli technologií PVD Yellow Gold. Opatřeno pevnou ocelovou karabinou. Náhrdelník lze zapnout v rozmezí 40-45 cm. Osázeno krystaly Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli.

Více informací
od 2 095 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli Just Infinity CHX23

Dámský luxusní prsten Just Cavalli z kolekce Just Infinity je vyroben z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě s prvky Yellow Gold a Broown PVD. Prsten je ozdoben přívěskem ve tvaru loga Just Cavalli. Šperk je dodáván v elegantní dárkové krabičce Just Cavalli. Podrobná specifikace produktu viz. níže.

Více informací
od 895 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli B684- černá

 Materiál 95%bavlna,5%elastenZáruka 24

Více informací
od 1 741 Kč
Koupit nejlevněji

Just Cavalli R7253169015

Specifikace Barva řemínku: Zlatá Barva ciferníku: Stříbrná Materiál pouzdra: Nerez Typ strojku: Quarz bateriový šířka pouzdra: 40 tloušťka pouzdra: 10 Sklo: Minerální sklo vodotěsnost: 30 m Zapínání řemínku: Skládací spona s bočním stiskem Obsah balení Ochranný obal Záruční list Návod k použití O značce Just Cavalli: Hodinky Just Cavalli nesou stejně tak jako celá módní značka punc kvality. Tvůrcem je módní návrhář Roberto Cavalli, který je dnes považován za módní...

Více informací
od 7 238 Kč
Koupit nejlevněji
od 4 074 Kč
Koupit nejlevněji
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji