Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Juki mo 735

Nalezeno:    12 produktů

Juki MO - 735 Overlock - coverlock

Overlock - coverlock Juki MO - 735 Overlock - coverlock Juki MO - 735 je vysoce kvalitní 2, 3, 4 a 5-nitná kombinace overlocku a coverlocku pro domácí šití s velmi silným ořezovým systémem. Juki je nejznámější značkou vyrábějící proslulé průmyslové šicí stroje a přichází i s řadou overlocků pro domácnost. C/overlock je vybaven 15 druhy stehů vč. 5-nitného overlockového stehu. U coverlockových (spodem krycích) stehů lze používat 2 - 4 nitě a 2 nebo 3 jehly. Šít můžete i řetízkovým stehem. Prác...

Více informací
od 18 990 Kč
Koupit nejlevněji

Juki MO - 735 Overlock - coverlock

Overlock - coverlock Juki MO - 735 je velmi kvalitní 2, 3, 4 a 5-nitná kombinace overlocku a coverlocku pro domácnost s 15 druhy stehů, diferenciálním podáváním látky, navlékačem smyčkovače a velmi silným ořezovým systémem.

Vodítko pro lemování prádlovým stehem - overlocky Juki MO - 735

Vodítko pro lemování prádlovým stehem - overlocky Juki MO - 735 je dokoupitelné příslušenství určené k šití na overlocích Jiki MO - 735. Vodítko slouží pro vedení látky při lemování prádlovým stehem.

Overlock a coverlock JUKI Lock MO-735 + DÁREK

Šijte moderně, trendy a pružnou sportovní módu, moderní dětské věci a mnoho dalšího! Koupí stroje Juki MO-735 obdržíte kombinaci overlocku a coverlocku. To znamená, že stroj umí materiály sešít a začistit v jediném kroku a navíc budete moci lemovat cover/prádlovým stehem s možnosti nastavení šířky rozpichu jehel 2,5 mm nebo 5 mm, ale také sešívat materiály 5–nitmi stehy, kdy stroj současně materiál začistí obnitkovacím stehem a vedle tohoto bude ještě šít řetízkový - zabezpečovací steh. Mimo ...

Patka pro slepý steh - univerzální - overlocky Juki

Patka pro slepý steh - univerzální pro overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství k overlockům Juki MO - 735 a MO - 654 DE. Pro pravou a levou jehlu.

Patka pro všívání gumy - overlocky Juki

Patka pro všívání gumy - overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství vhodné pro ovelrocky značky Juki MO-735 a MO654DE. Patka se používá pro našívání prádlové gumy na pružné materiály.

Nůž horní pro overlock Juki MO 654 DE, MO 735

Nůž horní pro overlock Juki MO 654 DE, MO 735 je originální náhradní díl pro overlock Juki MO 654 DE, MO 735. Slouží jako náhrada v případě poškození nebo ztupení horního ořezového nože standardně umístěného na stroji.

Nůž spodní pro overlock Juki MO 654 DE, MO 735

Nůž spodní pro overlock Juki MO 654 DE, MO 735 je originální náhradní díl pro overlock Juki MO 654 DE, MO 735. Slouží jako náhrada v případě poškození nebo ztupení spodního ořezového nože standardně umístěného na stroji.

Patka pro všívání perel - obrubovací - overlocky Juki

Patka pro všívání perel - obrubovací - overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství vhodné pro overlocky značky Juki MO - 735 a MO - 654 DE. Patka slouží ke všívání perel, flitrů a pásků ke kraji látky.

Patka pro všívání perel - do oblouku - overlocky Juki

Patka pro všívání perel - do oblouku - overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství vhodné pro ovelrock značky Juki MO - 735 a MO - 654 DE. Patka slouží ke všívání perel, flitrů a pásků ke kraji látky.

Patka pro všívání vlasce - kordovací - overlocky Juki

Patka pro všívání vlasce kordovací patka, patka pro všívání sartuny) je dokoupitelné příslušenství vhodné pro overlocky značky Juki MO-735 a MO654DE. Patka slouží pro všívání nylonového vlasce ke kraji látky.

Řasící patka - overlocky Juki

Řasící patka - overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství určené k šití na overlocích Jiki MO - 735 a MO - 654 DE. Patka slouží pro řasení a šití s diferenciálním podáváním.

Patka pro slepý steh - pravá jehla - overlocky Juki

Patka pro slepý steh (pravá jehla) - overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství určené k šití na overlocích Jiki MO-735 a MO654DE. Patka je vybavena vodičem a umožňuje šití slepého stehu.