Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Juki mo 735

Nalezeno:    10 produktů

Juki MO - 735 Overlock - coverlock

Overlock - coverlock Juki MO - 735 Overlock - coverlock Juki MO - 735 je vysoce kvalitní 2, 3, 4 a 5-nitná kombinace overlocku a coverlocku pro domácí šití s velmi silným ořezovým systémem. Juki je nejznámější značkou vyrábějící proslulé průmyslové šicí stroje a přichází i s řadou overlocků pro domácnost. C/overlock je vybaven 15 druhy stehů vč. 5-nitného overlockového stehu. U coverlockových (spodem krycích) stehů lze používat 2 - 4 nitě a 2 nebo 3 jehly. Šít můžete i řetízkovým stehem. Prác...

Více informací
od 18 990 Kč
Koupit nejlevněji

Juki MO - 735 Overlock - coverlock

Overlock - coverlock Juki MO - 735 je velmi kvalitní 2, 3, 4 a 5-nitná kombinace overlocku a coverlocku pro domácnost s 15 druhy stehů, diferenciálním podáváním látky, navlékačem smyčkovače a velmi silným ořezovým systémem.

Vodítko pro lemování prádlovým stehem - overlocky Juki MO - 735

Vodítko pro lemování prádlovým stehem - overlocky Juki MO - 735 je dokoupitelné příslušenství určené k šití na overlocích Jiki MO - 735. Vodítko slouží pro vedení látky při lemování prádlovým stehem.

Overlock a coverlock JUKI Lock MO-735 + DÁREK

Šijte moderně, trendy a pružnou sportovní módu, moderní dětské věci a mnoho dalšího! Koupí stroje Juki MO-735 obdržíte kombinaci overlocku a coverlocku. To znamená, že stroj umí materiály sešít a začistit v jediném kroku a navíc budete moci lemovat cover/prádlovým stehem s možnosti nastavení šířky rozpichu jehel 2,5 mm nebo 5 mm, ale také sešívat materiály 5–nitmi stehy, kdy stroj současně materiál začistí obnitkovacím stehem a vedle tohoto bude ještě šít řetízkový - zabezpečovací steh. Mimo ...

Patka pro slepý steh - univerzální - overlocky Juki

Patka pro slepý steh - univerzální pro overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství k overlockům Juki MO - 735 a MO - 654 DE. Pro pravou a levou jehlu.

Patka pro všívání gumy - overlocky Juki

Patka pro všívání gumy - overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství vhodné pro ovelrocky značky Juki MO-735 a MO654DE. Patka se používá pro našívání prádlové gumy na pružné materiály.

Patka pro všívání perel - obrubovací - overlocky Juki

Patka pro všívání perel - obrubovací - overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství vhodné pro overlocky značky Juki MO - 735 a MO - 654 DE. Patka slouží ke všívání perel, flitrů a pásků ke kraji látky.

Patka pro všívání vlasce - kordovací - overlocky Juki

Patka pro všívání vlasce kordovací patka, patka pro všívání sartuny) je dokoupitelné příslušenství vhodné pro overlocky značky Juki MO-735 a MO654DE. Patka slouží pro všívání nylonového vlasce ke kraji látky.

Patka pro všívání perel - do oblouku - overlocky Juki

Patka pro všívání perel - do oblouku - overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství vhodné pro ovelrock značky Juki MO - 735 a MO - 654 DE. Patka slouží ke všívání perel, flitrů a pásků ke kraji látky.

Řasící patka - overlocky Juki

Řasící patka - overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství určené k šití na overlocích Jiki MO - 735 a MO - 654 DE. Patka slouží pro řasení a šití s diferenciálním podáváním.

Patka pro slepý steh - pravá jehla - overlocky Juki

Patka pro slepý steh (pravá jehla) - overlocky Juki je dokoupitelné příslušenství určené k šití na overlocích Jiki MO-735 a MO654DE. Patka je vybavena vodičem a umožňuje šití slepého stehu.