Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Johnston joan

Nalezeno:    2 produkty

Joan Johnston: Plamen lásky

Joan Johnston: Plamen lásky Bay unesli Komančové, protože věří, že dívkaovládá mocné kouzlo, které má kmen ochránit.Poloviční indián Dlouhý klid, který Bayuž dlouho miluje, se ji pokusí zachránit,jenže při lovu dojde k nehodě a vina padneprávě na Bay. Dlouhý klid musí neodkladnějednat, neboť Komančové usilují o její život. Parametry produktu 19.10.2010 Plánované dodání Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk Johnston<b> Joan Autor Klokan Edice 2010 Rok vydání 1. vydání Pořadí vydání 135 x 205 x 0 mm F...

Více informací
od 281 Kč
Koupit nejlevněji

Jiskra naděje - Joan Johnston

Texas se zmítá v bojích s Mexičany, a tak není divu, že mladá farmářská dívka Creighton umí střílet jako pravý muž. Když na usedlost přijede ranger Jarett, aby pomohl ochránit území proti nepříteli, Creighton ho svým chlapeckým chováním neoklame. Ví, že pod hrubými šaty i výrazy se skrývá žádoucí žena.

Plamen lásky - Joan Johnston

Bay unesli Komančové, protože věří, že dívka ovládá mocné kouzlo, které má kmen ochránit. Poloviční indián Dlouhý klid, který Bay už dlouho miluje, se ji pokusí zachránit, jenže při lovu dojde k nehodě a vina padne právě na Bay. Dlouhý klid musí neodkladně jednat, neboť Komančové usilují o její život.