Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jezis privesek

Nalezeno:    37 produktů

Čistín stříbrný přívěšek Madonka 8 P 158 J-1

Medailonek Madonka je vyroben z kvalitního porcelánu. Rámeček je vyroben ze stříbra 925/1000. Rozměr i s očkem je 32 mm. Orientační váha je 3,75 g.

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

Čistín stříbrný přívěšek 2

Stříbrný přívěšek. Velikost přívěšku je 20 mm.Materiál je stříbro 925/1000.

Více informací
od 501 Kč
Koupit nejlevněji

Zlatý přívěsek "Ježíš Kristus" / 7798

Přívěsek ze žlutého a bílého zlata ryzosti 14 karátů kulatého tvaru s obrázkem Ježíše Krista.

Zlatý přívěsek Ježíš Kristus IZ7616

Pánský přívěsek vyrobený ze 14 karátového žlutého zlata. Vyobrazená je hlava Ježíše Krista s trnovou korunou. Výška přívěsku společně s očkem na řetízek je 50 mm a jeho šířka je 25 mm. Průměr očka přívěsku je 6 mm. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory.

Zlatý přívěsek Ježíš Kristus IZ10644

Propracovaný a elegantní přívěsek v náboženském motivu vyrobený ze 14karátového žlutého zlata. Má tvar oválného medailonu, kde střed přívěsku zdobí detailní vyobrazení Ježíše Krista obklopené zlatými paprsky. Šířka přívěsku je 19 mm, průměr očka na řetízek je 6 mm a výška přívěsku i s očkem je 32,5 mm. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Doporučujeme i jako dárek.

Zlatý přívěsek Ježíš Kristus IZ6754

Přívěsek je vyrobený ze 14 karátového žlutého zlata. Vyobrazena je hlava Ježíše Krista s trnovou korunou. Výška přívěsku společně s očkem na řetízek je 20 mm a jeho šířka je 8 mm. Průměr očka přívěsku je 3 mm. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory. Doručíme zdarma do 2 pracovních dnů po obdržení objednávky.

Zlatý přívěsek Ježíš Kristus IZ8580

Zlatý přívěsek je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Má obdélníkový tvar po celém obvodu dekorovaný lesklým okrajem s antickým vzorem. Uprostřed přívěsku je trojrozměrná podoba Ježíše Krista s jemným matováním. Výška přívěsku s očkem na řetízek je 25 mm, jeho šířka je 15 mm a průměr očka je 4 mm.

Zlatý přívěsek Ježíš na kříži IZ3007

Zlatý přívěsek Ježíš na kříži, vyrobený ze 14 karátového žlutého zlata. Vzor přívěsku tvoří plotýnka s náboženským motivem Ježíš na kříži. Z opačné strany je plotýnka ze žlutého zlata. Rozměry přívěsku jsou výška 31 mm, šířka 11 mm a tloušťka 2,5 mm. Průměr očka na řetízek je 6 mm. V případě potřeby Vám rádi doporučíme vhodný řetízek.

Zlatý kombinovaný přívěsek Ježíš na kříži IZ10640

Zlatý přívěsek ve tvaru kříže s vyobrazením Ježíše Krista vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Dominantou přívěsku je trojrozměrné zobrazení Ježíše z bílého zlata, které vynikne na křížku ze žlutého zlata s vysoce lesklým povrchem. Šířka kříže je 23 mm, průměr očka na řetízek je 6 mm a výška přívěsku i s očkem je 42 mm.

Zlatý kombinovaný přívěsek Ježíš na kříži IZ10497

Zlatý přívěsek ve tvaru kříže s vyobrazením Ježíše Krista vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Dominantou přívěsku je trojrozměrné zobrazení Ježíše z bílého zlata, které vynikne na křížku ze žlutého zlata. Šířka křížku je 18 mm, průměr očka na řetízek je 4 mm a výška přívěsku i s očkem je 35 mm. Očko přívěsku má průměr 4 mm.

Zlatý kombinovaný přívěsek Ježíš na kříži IZ7936M

Zlatý přívěsek ve tvaru kříže s vyobrazením Ježíše Krista vyrobený z kombinovaného 14karátového zlata. Dominantou přívěsku je trojrozměrné zobrazení Ježíše z bílého zlata, které vynikne na křížku ze žlutého zlata s hranatým průřezem a vysoce lesklým povrchem. Šířka kříže je 30 mm, průměr očka na řetízek je 6 mm a výška přívěsku i s očkem je 58 mm.

Zlatý přívěsek Ježíš Kristus white IZ6754A

Přívěsek vyrobený ze 14 karátového bílého zlata. Vyobrazená je hlava Ježíše Krista s trnovou korunou. Výška přívěsku spolu i s očkem na řetízek je 25 mm a jeho šířka je 11 mm. Průměr očka přívěsku je 3 mm. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory.

Zlatý přívěsek Ježíš na kříži IZ10136

Zlatý přívěsek křížek vyrobený ze žlutého 14karátového zlata, kde dominantou přívěsku je trojrozměrné zobrazení Ježíše Krista. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Šířka křížku je 16,5 mm, průměr očka na řetízek je 5 mm a výška přívěsku i s očkem je 34 mm.

Zlatý přívěsek Ježíš na kříži IZ10136A

Zlatý přívěsek křížek vyrobený z bílého 14karátového zlata, kde dominantou přívěsku je trojrozměrné zobrazení Ježíše Krista. Povrchová úprava zlata je s vysokým leskem. Šířka křížku je 13 mm, průměr očka na řetízek je 5 mm a výška přívěsku i s očkem je 28 mm.

Ježíš Kristus - ocelový přívěsek ve zlaté barvě

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk.

Zlatý přívěsek Ježíš na kříži s gravírováním IZ10039

Zlatý přívěsek vyrobený ze žlutého 14karátového zlata. Je tvořen oválnou destičkou s trojrozměrným vyobrazením Ježíše Krista na kříži. Povrchová úprava přívěsku je s vysokým leskem s precizním gravírováním po celém obvodu. Šířka přívěsku je 15 mm, průměr očka na řetízek je 5 mm a výška přívěsku i s očkem je 25 mm.

Ježíš Kristus na kříži - ocelový přívěsek

Ocelový přívěsek znázorňující Ježíše Krista na kříží, v pozadí je modrá obloha. Délka: 43mm. Šířka: 23mm

Ježíš Kristus vyobrazen na destičce - ocelový přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk.

S0957 Řetízek s přívěskem JEŽÍŠ

Řetízek s přívěskem JEŽÍŠ Řetízek: délka 49cm, šířka 0,2cm Přívěsek: výška 2,9cm, šířka 1,6cm, tl. 0,5cm Dárková krabička zdarma :-)

Zlatý medailon Ježíš Kristus IZ7611

Krásný zlatý medailon je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Přívěsek má obdélníkový tvar s jemným matováním a gravírováním, uprostřed něhož je vyobrazena podobizna Ježíše. Šířka přívěsku je 11 mm a jeho výška i s očkem na řetízek je 23 mm, průměr očka přívěsku je 3 mm. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny pohodlně přímo z domova.

Zlatý přívěsek panna MÁRIA a JEŽÍŠ KRISTUS IZ5213

Krásný zlatý přívěsek Panna Maria a Ježíš Kristus je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata. Přívěsek má kruhový tvar po celém obvodu dekorovaný ozdobným gravírováním, kde uprostřed přívěsku je vyobrazena nádherná podobizna Panny Marie s Ježíškem v náručí z jedné strany, ze strany druhé je podobizna Ježíše Krista. Přívěsek je možné tedy nosit oboustranně. Krásná vypracovanost vytváří šperk, který je vhodný jako příležitostný dárek. Šířka kruhu přívěsku je 16 mm a jeho výška i s očkem na řetízek...

Ovál a na něm Ježíš Kristus - varianta 2 - ocelový přívěsek

Ocelový šperk vysoké kvality. Nekoroduje, nemění barvu, nezpůsobuje alergie, udržuje lesk.

Stříbrný přívěšek Madonka, porcelánová Madonka, Panna Marie, Ježíš, 7 P 158 (M-2)

Medailonek Madonka je vyroben z kvalitního porcelánu. Rámeček je vyroben ze stříbra 925/1000. Rozměr i s očkem je 32 mm. Orientační váha je 3,75 g. Panna Maria a Ježíš.

Stříbrný přívěšek Madonka, Ježíš, porcelánová Madonka 8 P 158 (J-1)

Medailonek Madonka je vyroben z kvalitního porcelánu. Nejsvětější srdce Ježíšovo. Rámeček je vyroben ze stříbra 925/1000. Rozměr i s očkem je 32 mm. Orientační váha je 3,75 g.

Přívěsek křížek s Ježíšem IZ8474

Zajímavý křížek, uprostřed kterého je vyobrazen trojrozměrný Ježíš Kristus. Přívěsek ve tvaru kříže je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Křížek má hladký a lesklý povrch. Průměr očka přívěsku je 5 mm, šířka kříže je 22 mm a jeho výška je 40 mm.

Zlatý přívěsek s Ježíšem IZ8653

Oblíbený ochranný přívěsek Ježíš je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Přívěsek má tvar obdélníkové destičky s gravírováním, uprostřed je vyobrazena podobizna Ježíše. Šířka přívěsku je 14 mm, výška i s očkem na řetízek je 27 mm a průměr očka přívěsku je 5 mm.

Zlatý oboustranný přívěsek IZ8430

Elegantní přívěsek s náboženským motivem je vyroben ze žlutého 14karátového zlata. Je oboustranný a má zajímavý tvar, na přední straně je vyobrazen Ježíš a na zadní straně je panna Marie s děťátkem. Šířka přívěsku je 13 mm, výška i s očkem na řetízek je 21 mm a průměr očka přívěsku je 5 mm.

Zlatý přívěsek s Ježíšem Kristem IZ6271

Krásný přívěsek Ježíš Kristus vyrobený z vysoce lesklého kombinovaného 14 karátového zlata se skládá ze dvou obdélníků ve žlutém zlatě uprostřed zdobených precizně vyobrazeným Ježíšem Kristem v bílém zlatě. Krásná vypracovanost vytváří šperk, který je vhodný jako příležitostný dárek. Šířka přívěšku je 16 mm a jeho výška i s očkem na řetízek je 26 mm. Průměr očka na zavěšení je 6 mm, ale v případě potřeby Vám ho naši zlatníci přizpůsobí na Váš řetízek, respektive k řetízku, který si k němu z naš...

Zlatý přívěsek Jesus Christ IZ3005

Zlatý přívěsek Jesus Christ, vyrobený ze 14 karátového žlutého zlata. Přívěsek je ve tvaru medajlónu s emailem s náboženskou tématikou umučený Ježíš na kříži. Z druhé strany je medailon celý ze žlutého zlata. Rozměry přívěsku jsou výška 25 mm, šířka 15 mm a tloušťka 2,5 mm. Průměr očka na přívěsek je 6 mm.V případě potřeby Vám rádi doporučíme vhodný řetízek, kontaktujte nás ...

Zlatý přívěsek křížek s umučením IZ7608

Zlatý přívěsek je vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata. Přívěsek má tvar kříže ze žlutého zlata s jemným gravírem v jehož středu je vyozbrazený trojrozměrný Ježíš Kristus z bílého zlata. Šířka přívěsku je 21 mm a jeho výška i s očkem na řetízek je 38 mm, průměr očka přívěsku je 3 mm. Nakupujte pohodlně z Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory.

Přívěsek kříž s Ježíšem Kristem IZ7936

Zlatý přívěsek kříž je vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata. Dominantní ozdobou je dekorovaný Ježíš z bílého zlata. Výška přívěsku společně s očkem na řetízek je 60 mm, šířka je 32 mm a průměr očka je 4 mm. Tento šperk je vhodný pro pány i dámy. Nakupujte u nás iZlato nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost.

Zlatý přívěsek křížek s Ježíšem IZ7604

Zajímavý přívěsek ve tvaru křížku je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Kříž je zdoben vyřezávaným vzorem uprostřed něhož je vyobrazen Ježíš Kristus. Průměr očka přívěsku je 3 mm, šířka kříže je 13 mm a jeho výška je 31 mm. Nakupujte přímo od výrobce iZlato factory z pohodlí Vašeho domova za nejlepší ceny.

Zlatý přívěsek křížek s ukřižováním IZ2641

Zlatý přívěsek vyroben ze 14 karátové kombinace žlutého a bílého zlata v motivu křížek s ukřižováním. Povrch zlata je lesklý. Křížek je vyroben ze žlutého zlata, na kterém je zobrazen Ježíš Kristus který je převeden v bílém zlatě. Rozměry šperku jsou 35 mm délka, šířka 20 mm a tloušťka 4 mm a průměr očka na řetízek je 5 mm, ale v případě potřeby vám ho naši zlatníci přizpůsobí na vaši řetízek, respektive k řetízku, kterou si k němu vyberete. Doporučujeme jako dárek. Využijte možnost nakoupit za...

Zlatý přívěsek křížek dvoubarevný s Ježíšem Kristem KOPE174

Elegantní přívěsek má tvar kříže, je vyroben ze žlutého zlata, uprostřed kříže je Ježíš Kristus, který je vyroben z bílého zlata. Délka tohoto přívěsku je 25 mm, šířka 16 mm, průměr očka na řetízek 7 mm. Zlatý přívěsek doporučujeme jako dárek k mnoha příležitostem a rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné řetízku.

Zlatý přívěsek křížek s Ježíšem Kristem bílý KOPE519

Velmi pěkný přívěsek kříž je vyroben z bílého 14 karátového zlata, jeho povrch je lesklý a uprostřed je detailně zpracovaný Ježíš Kristus. Délka tohoto přívěsku je 35 mm, šířka 18 mm. Průměr očka na řetízek je 5 mm ale v případě potřeby Vám ho naši zlatníci přizpůsobí na Vaši řetízek respektive k řetízku, kterou si u nás k němu vyberete. Využijte možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo od výrobce společnosti iZlato factory a staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem....

Zlatý křížek s Ježíšem IZ7607

Zlatý přívěsek je vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata. Přívěsek má tvar kříže ze žlutého zlata v jehož středu je vyozbrazený trojrozměrný Ježíš Kristus z bílého zlata. Šířka přívěsku je 19 mm a jeho výška i s očkem na řetízek je 34 mm, průměr očka přívěsku je 4 mm. Nakupujte pohodlně z Vašeho domova přímo od výrobce iZlato factory.

Zlatá destička s Ježíšem IZ8492

Oblíbená destička zdobená náboženským motivem je vyrobena ze 14karátového žlutého zlata. Přívěsek má obdélníkový tvar, jeho povrch je matovaný a uprostřed je znázorněn Ježíš, jehož povrch je lesklý. Výška přívěsku i s očkem je 27 mm, jeho šířka je 15 mm a průměr očka přívěsku je 5 mm.

Zlatý medailon Ježíše IZ8491

Výjimečný medailon s náboženským motivem je vyroben ze 14karátového žlutého zlata. Přívěsek má oválný tvar, jeho povrch je detailně pískovaný a uprostřed je vyobrazen Ježíš. Výška přívěsku i s očkem je 25 mm, jeho šířka je 10 mm a průměr očka přívěsku je 5 mm.