Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jednoduchy zlaty retizek

Nalezeno:    8 produktů

Zlatý dlouhý přívěsek 870

Zlatý dlouhý elegantní přívěsek v kombinaci bílého a žlutého 14ti karátového zlata ryzosti 585/1000 o rozměru 35x4.5mm, hmotnost 1.40g. Přívěsek je v kombinaci lesk a mat. K tomuto přívěsku doporučujeme jednoduchý řetízek např. typu lanko.

Zlatý přívěsek s topasem IZ11021P

Jednoduchý a jemný design šperku vhodný pro každodenní nošení. Přívěsek je vyroben ze 14karátového žlutého zlata ve tvaru slzy obklopené po celém obvodu zirkony. Průměr očka na řetízek je 1 mm, vhodný pro užší typ řetízku. Délka přívěsku je 21 mm, šířka přívěsku je 8 mm a šířka topasu je 5,5 mm. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova za bezkonkurenční ceny od výrobce společnosti iZlato factory.

Zlatý přívěsek s topasem IZ11021AP

Jednoduchý a jemný design šperku vhodný pro každodenní nošení. Přívěsek je vyroben ze 14karátového bílého zlata ve tvaru slzy obklopené po celém obvodu zirkony. Průměr očka na řetízek je 1 mm, vhodný pro užší typ řetízku. Délka přívěsku je 21 mm, šířka přívěsku je 8 mm a šířka topasu je 5,5 mm. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova za bezkonkurenční ceny od výrobce společnosti iZlato factory.

Zlatý přívěsek plotýnka 10 mm white IZ7275

Jednoduchý přívěsek plotýnka na gravírování je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Přívěsek je určen stejně mužům i ženám, či dětem, bez ohledu věku. Povrchová úprava plotýnky je s vysokým leskem, a její druhá část je dekorována matováním. Výška přívěsku is očkem na řetízek je 20 mm a jeho šířka je 10 mm. Průměr očka přívěsku je 3 mm, ale v případě potřeby vám ho naši zlatníci přizpůsobí na vaši řetízek.

Zlatý přívěsek plotýnka 15 mm IZ7277

Jednoduchý přívěsek plotýnka na gravírování je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Přívěsek je určen stejně mužům i ženám, či dětem, bez ohledu věku. Povrchová úprava plotýnky je s vysokým leskem, a její druhá část je dekorována matováním. Výška přívěsku is očkem na řetízek je 25 mm a jeho šířka je 15 mm. Průměr očka přívěsku je 4 mm, ale v případě potřeby vám ho naši zlatníci přizpůsobí na vaši řetízek.

Zlatý dámský přívěsek s citrínem Brigitte IZ6266

Jednoduchý a něžný design šperku vhodný na každodenní nošení. Přívěsek Brigitte vyroben ze 14 karátového žlutého zlata ukrývá ve svém jemném romantickém tvaru krásný broušený drahokam citrín slzovitého tvaru. Výška přívěsku i s očkem na řetízek je 26 mm, šířka citrínu je 12 mm a průměr očka je 7 mm. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova za bezkonkurenční ceny od výrobce společnosti iZlato factory.

Zlatý dámský přívěsek se záhnědou Brigitte IZ6267

Jednoduchý a něžný design šperku vhodný na každodenní nošení. Přívěsek Brigitte vyroben ze 14 karátového žlutého zlata ukrývá ve svém jemném romantickém tvaru krásný broušený drahokam záhnědou slzovitého tvaru. Výška přívěsku i s očkem na řetízek je 26 mm, šířka záhnědy je 12 mm a průměr očka je 7 mm. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova za bezkonkurenční ceny od výrobce společnosti iZlato factory.

Zlatý dámský přívěsek se zeleným ametystem Brigitte IZ6268

Jednoduchý a něžný design šperku vhodný na každodenní nošení. Přívěsek Brigitte vyroben ze 14 karátového růžového zlata ukrývá ve svém jemném romantickém tvaru krásný broušený drahokam ametyst zelené barvy a slzovitého tvaru. Výška přívěsku i s očkem na řetízek je 26 mm, šířka ametystu je 12 mm a průměr očka je 7 mm. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova za bezkonkurenční ceny od výrobce společnosti iZlato factory.