Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jednoduchy zlaty retizek

Nalezeno:    7 produktů

Zlatý přívěsek s topasem IZ11021AP

Jednoduchý a jemný design šperku vhodný pro každodenní nošení. Přívěsek je vyroben ze 14karátového bílého zlata ve tvaru slzy obklopené po celém obvodu zirkony. Průměr očka na řetízek je 1 mm, vhodný pro užší typ řetízku. Délka přívěsku je 21 mm, šířka přívěsku je 8 mm a šířka topasu je 5,5 mm. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova za bezkonkurenční ceny.

Zlatý přívěsek plotýnka 10 mm IZ7339

Jednoduchý přívěsek plotýnka na gravírování je vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata. Přívěsek je určen stejně mužům i ženám, či dětem, bez ohledu věku. Povrchová úprava plotýnky je s vysokým leskem, a její druhá část je dekorována matováním a jemným gravírem z bílého zlata. Výška přívěsku is očkem na řetízek je 20 mm a jeho šířka je 10 mm. Průměr očka přívěsku je 3 mm, ale v případě potřeby vám ho naši zlatníci přizpůsobí na vaši řetízek....

Zlatý přívěsek plotýnka 10 mm white IZ7339A

Jednoduchý přívěsek plotýnka na gravírování je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Přívěsek je určen stejně mužům i ženám, či dětem, bez ohledu věku. Povrchová úprava plotýnky je s vysokým leskem, a její druhá část je dekorována matováním. Výška přívěsku is očkem na řetízek je 20 mm a jeho šířka je 10 mm. Průměr očka přívěsku je 3 mm, ale v případě potřeby vám ho naši zlatníci přizpůsobí na vaši řetízek.

Zlatý přívěsek plotýnka 15 mm IZ7277

Jednoduchý přívěsek plotýnka na gravírování je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Přívěsek je určen stejně mužům i ženám, či dětem, bez ohledu věku. Povrchová úprava plotýnky je s vysokým leskem, a její druhá část je dekorována matováním. Výška přívěsku is očkem na řetízek je 25 mm a jeho šířka je 15 mm. Průměr očka přívěsku je 4 mm, ale v případě potřeby vám ho naši zlatníci přizpůsobí na vaši řetízek.

Zlatý dámský přívěsek s citrínem Brigitte IZ6266

Jednoduchý a něžný design šperku vhodný na každodenní nošení. Přívěsek Brigitte vyroben ze 14 karátového žlutého zlata ukrývá ve svém jemném romantickém tvaru krásný broušený drahokam citrín slzovitého tvaru. Výška přívěsku i s očkem na řetízek je 26 mm, šířka citrínu je 12 mm a průměr očka je 7 mm. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova za bezkonkurenční ceny od výrobce společnosti iZlato factory.

Zlatý náhrdelník se čtvercovým zirkonovým přívěskem IZ12108

Šperk tak jednoduchý a klasický, že jeho krása Vás bude elegantně zdobit každý den. Čirý třpytivý zirkon v tomto náhrdelníku je zasazen do jednoduchého čtvercového ohraničení ze žlutého zlata, zavěšený na ladící řetízek vzoru Anker. Použité zapínání je na pérový kroužek.

Zlatý přívěsek s diamantem 0,080 ct Always KU0077AP

Svůdná krása, jednoduchý design a impozantní záře diamantu, která si Vás podmaní. Briliantový přívěsek je vyroben ze 14 karátového bílého zlata dekorovaný diamantem 1 x 2,80 mm o celkové hmotnosti 0,080 ct s velmi dobrou kvalitou čirosti a barvy Si GH. Přívěsek má tvar mořské hvězdice, jejíž střed je dekorován čtyřnásobně uchyceným round single cut briliantem. Délka přívěsku spolu s očkem na řetízek je 13 mm a průměr očka je 4 mm. Přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantů. Nakup...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: