Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jak vycvicit drak

Nalezeno:    16 produktů

Jak vycvičit draka DVD

Víte Jak vycvičit draka? Když se vikinský mladík Škyťák spřátelí se strašlivým drakem Bezzubkou – tedy s jedním z nejzavilejších nepřátel svého kmene - poruší tím vlastně dávnou rodovou tradici. Oba nevšední hrdinové se pak společně vrhají do boje za záchranu svých světů… a výsledkem je „úžasně zábavná podívaná“

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Jak vycvičit draka Blu-ray

Jediný, kdo není drsný ani trochu, je hlavní hrdina Škyťák. Vikinský teenager nějak nemůže zapadnout mezi ostatní obyvatele rodného ostrova Blpu, protože na rozdíl od nich spíš než svaly , používá hlavu. Asi by se to dalo přejít, kdyby Škyťák nebyl synem náčelníka vesnice, Kliďase Velikána. Taťka má syna rád, ale bohužel si uvědomuje jeho „nedostatečnost“. Zvlášť když se blíží Škyťákovo iniciační uvedení mezi dospělé Vikingy, které lze úspěšně absolvovat jediným způsobem – zabitím draka v soubo...

Více informací
od 629 Kč
Koupit nejlevněji

DreamWorks: Jak vycvičit draka

V tomto sešitě na motivy animovaného filmu najdete spousty hádanek a také samolepek, s jejichž pomocí si můžete vytvořit svou vlastní fantastickou dračí scénu. Brožovaná bez přebalu lesklá Česky

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Cressida Cowell: Jak vycvičit draka

Kniha: Cressida Cowell: Jak vycvičit draka Seznam se s opravdu výjimečným vikinským hrdinou Škyťákem Strašným Treskou III. Z dochovaných spisů známý válečnický náčelník kmene Chlupatých chuligánů, obávaný bojovník a amatérský přírodovědec, vzpomíná na strastiplnou cestu na vikinský trůn. Prvním krokem na této cestě je úkol chytit a vycvičit draka. Škyťák se ale vrací s tím nejmenším a ještě k tomu bezzubým dráčkem...

Více informací
od 155 Kč
Koupit nejlevněji

Soubor her 4v1 Jak vycvičit draka 2 (puzzle karty pexeso domino)

Herní sada 4v1 Jak vycvičit draka 2 - soubor her (puzzle s 60 dílky, dětské hrací karty, hry pexeso a domino), Alexander

Více informací
od 207 Kč
Koupit nejlevněji

Tom a Jerry - Honička

Puzzle 160 dílů Rozměry: 410x275 mm Krabice: 285x189x39 mm

Více informací
od 155 Kč
Koupit nejlevněji

Jak vycvičit draka - Drak Bezzubka, různé druhy

Každý drak má jinou funkci, každá Bezzubka umí jiné kousky! Druhy: .

Jak vycvičit draka - Velká figurka Bezzubka, Alfa drak, 60 cm

Poté, co Škyťák s Bezzubkou navštívili zemi draků, našla v sobě Bezzubka nečekané schopnosti. Na hřbětě jí narostly dva pruhy os.

Jak vycvičit draka - Valka a Mrakošlap

Figurka matky vikinga Škyťáka, která se jmenuje Valka spolu s velkým drakem, který má čtyři křídla se jménem Mrakošlap. Drak z t.

Jak vycvičit draka - Zippleback vs. Zipplecatcher

Aktivní figrka draka Zippleback vs. Zipplecatcher z pohádky " Jak vycvičit draka ". Drak má některé části svého těla pohyblivé a je v balení s příslušenstvím.

Jak vycvičit draka - Monstrous Nightmare vs. Snuffer

Aktivní figrka draka Monstrous Nightmare vs. Snuffer z pohádky " Jak vycvičit draka ". Drak má některé části svého těla pohyblivé a je v balení s příslušenstvím.

Jak vycvičit draka - Toothless vs. Drago War Machine

Aktivní figrka draka Toothless vs. Dragon Catcher z pohádky " Jak vycvičit draka ". Drak má některé části svého těla pohyblivé a je v balení s příslušenstvím.

Jak Vycvičit Draka Funkční figurky draků

Hračka pro děti od 4 letU těchto draků nelze vybrat druh! Každý drak má jinou funkci, jeden používá křídla ke střílení disků, další střílí ocasem, další má superohebné krky … Vyberte si svého oblíbeného draka! Balení "zkus to".

Jak vycvičit draka 1+2 (2xBLU-RAY)

Jak vycvičit drakaFilm Jak vycvičit draka získal skvělý ohlas u diválů i kritiků svým originálním a chytlavým příběhem. Nyní se i vy můžete přesvědčit,... Jak vycvičit drakaFilm Jak vycvičit draka získal skvělý ohlas u diválů i kritiků svým originálním a chytlavým příběhem. Nyní...

Spim Master Dragons, Aktivní střílející drak Toothless

Aktivní figrka draka Bezzubka z pohádky " Jak vycvičit draka " má pohyblivé některé části svého těla, včetně křídel a vychytávkou je střílení náboje z hlavy draka.

Spin Master Dragons, Aktivní drak Seashocker

Aktivní figurka dvouhlavého draka Seashocker z pohádky " Jak vycvičit draka ", která má některé části svého těla pohyblivé, a to i včetně křídel.

Spin Master Dragons, Valka a Mrakošlap

Aktivní střílející figrka draka a jezdce z pohádky " Jak vycvičit draka ". Drak a figurka mají některé části svého těla pohyblivé.

Spin Master Dragons, Snotlout a Hookfang

Aktivní figrka draka Snotlout z pohádky " Jak vycvičit draka " a jezdce Hookfang. Drak má některé části svého těla pohyblivé, a to včetně křídel. Další vychytávko této figurky draka je, že střílí.

Spin Master Dragons Valka, Baby Gronckle a Scuttleclaw

Aktivní figrky draků z pohádky " Jak vycvičit draka " a jezdce. Drak má některé části svého těla pohyblivé, a to včetně křídel. Další vychytávkou jedné figurky draka je, že střílí.

Spin Master Dragons, Astrid a Stormfly

Aktivní figrka draka Stormfly z pohádky " Jak vycvičit draka " a jezdce Astrid. Drak má některé části svého těla pohyblivé, a to včetně křídel. Další vychytávko této figurky draka je, že střílí.

Spin Master Dragons, JVD Deluxe Elektronický Bezzubka

Funkční elektronická figurka Bezzubka z pohádky " Jak vycvičit draka", která má délku cca. 40 cm. Tato elektronická verze draka s pohyblivými částmi má následující funkce: když ho zataháte za ocas jednou, uvidíte, jak vypouští oheň a rozsvítí se mu hřbet když ho zataháte za ocas dvakrát, Bezzubka otevře tlamu a zařve když ho zataháte za ocas třikrát, vypustí střelu Drak je napájen 3ks baterií AG13/LR44 (vloženy)....