Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jahodovy kompot

Nalezeno:    5 produktů

Jahodový kompot 425ml Giana

Zpracované, sterilované ovoce, kompot jednodruhový s nálevem.

Sekt - Cabernet Sauvignon rosé, 2013, Brut, Tanzberg, 0,75l

Barva koroptvího oka s měděnými odlesky. Ve vůni dominuje drobné lesní ovoce s jemným tónem smetany. V chuti se objevuje jahodový kompot, který se v závěru mění na tóny zavařených meruněk. Perlení je jemné, středně dlouhé a velmi bohaté.

Merlot rosé, 2015, výběr z hroznů, polosladké, Vajbar, 0,75l

Barva je výrazně růžová s meruňkovými odlesky. Vůně je svěží a dynamická, citrusově pikantní, s červeným grepem a červeným pomerančem. Na pozadí najdeme velmi působivou stopu linecké rybízové marmelády. Chuť je baculatá, výrazně nasládlá. Najdeme jahody, třešně, pečená červená jablíčka, jahodový kompot a smetanovou ovocnou zmrzlinu v dlouhém svěžím závěru.

Frankovka rosé, 2014, bag in box, polosuché, Vajbar, 3l

Barva vína připomíná šťávu z jahodového kompotu. Vůně je plná, příjemně nasládlá. Najdeme v ní zralé jahody i jahodový kompot, v druhé vlně jemné tóny šlehačky. Chuť je mohutná a široká. Zralé jahody se snoubí s lesními, s malinami a marmeládou ze zahradního ovoce. Středně dlouhý závěr vysušuje svěží kyselina. Doporučujeme ke specialitám z kuřecího masa.

QLB vines LTD Shiraz rosé 2013, 0,75 l

AKCE: Přestože se soustředíme na moravská vína, tady jsme museli udělat vyjímku. Poměr cena/kvalita je u tohoto vína vyjímečný. Víno jsme ochutnali a víme, že je velmi dobré. V Austrálii je odrůda Shiraz doma. Celkový dojem: Osvěžující a výrazné rosé s delší perzistencí.Vůně: Intenzivní, lehce nazrálá. Aroma připomíná jahodový kompot.Chuť: Sladěná a svěže ovocná chuť, které dominují jahody a třešně.Ochutnali jsme: V říjnu 2016.