Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jack 3 5 mm kabel

Nalezeno:    286 produktů

Crono E14

Stylová sluchátka jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hlasitosti: - Ne

Více informací
od 84 Kč
Koupit nejlevněji

Crono E13

Stylová sluchátka Crono jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hlasitosti: - Ne

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Propojovací AV kabel Jack 3.5mm ST - Jack 3.5mm ST 1.5m

Propojovací AV kabel Jack 3.5mm ST - Jack 3.5mm ST 1.5m

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY s mikrofonem, 3,5mm jack, flat kabel

Stylová stereo sluchátka značky CELLY BSIDE v modré barvě, jsou v atraktivním designu, s mikrofonem a jsou určeny pro většinu přístrojů s konektorem 3,5 mm jack.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Crono E-11

Stylová sluchátka Crono E-11W jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hlasitosti: - Ne

Více informací
od 48 Kč
Koupit nejlevněji

Yongnuo PC Sync 2,5mm jack

Synchronizační kabel PC Sync - 2,5mm jack, Yongnuo Synchronizační kabel vhodný pro propojení radiových odpalovačů a externích systémových blesků se synchronizačním konektorem. Jedna strana PC sync a druhá strana synchronizační konektor. Délka kabelu 20cm. Kompatibilní se zařízeními: Blesky se synchronizačním konektorem a radiové odpalovače vybavené synchronizačním konektorem. Radiové odpalovače blesků Yongnuo RF-603 II C / RF-603 II N , 4studio PE-16NE, 4studio PT-04NE … ...

Více informací
od 41 Kč
Koupit nejlevněji

TEMIUM 1192612

Propojovací kabel, který je na jednom konci ukončen konektorem 3,5mm jack a na druhém dvěma konektory typu CINCH. Tyto kabely se nejčastěji používají pro propojení komponent domácího kina. Kabel má délku 1,5 a je tedy vhodný na propojení přístrojů, které nejsou od sebe příliš vzdálené.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

HITACHI HAA115

Hitachi propojovací kabel DIGICOAX 1RCA na 1RCA s délkou 1,5m sloužící k vzájemnému propojení komponentů domácího kina nebo libovolných audio-video přístrojů. Označení RCA pochází z názvu firmy Radio Corporation of America, která ho uvedla počátkem čtyřicátých let pro účely propojení gramofonu a rádia. Výhodou oproti jacku je, že lze zvukové kanály libovolně zaměnit, nevýhodou je větší množství kabelů a horší orientace mezi nimi.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Genius HS-200C Dual Jack

Headset Genius HS-200C od firmy Genius se hodí např. pro online chatování při hrách nebo pro povídání si s přáteli. Jedná se o sluchátka kombinovaná s mikrofonem. Sluchátka jsou klasického provedení a mají frekvenční rozsah 20Hz až 20kHz (nehodí se tedy příliš na poslech hudby apod.). Mikrofon je samozřejmě snadno polohovatelný. Citlivost sluchátek činní 105 dB a mikrofon má citlivost -38dB. 1.8 metru dlouhý kabel je ukončen dvojicí standardních 3.5mm stereo jacků. Základní parametry ...

Více informací
od 87 Kč
Koupit nejlevněji

Audio-Technica ATH-330COM

Vlastnosti Frekvenční rozsah (Hz): 20-20.000 Citlivost (dB): 101 Impedance (Ohm): 16 Značka Značka: Audio Technica Model Model: 330 Řada Řada: ATH AUDIO-TECHNICA ATH-330COM AUDIO-TECHNICA ATH-330COM - Audio-Technica (Japonsko), která slaví 45 let celosvětového působení na trhu, je předním inovátorem v oblasti technologie elektromagnetických měničů. Její mikrofony, bezdrátové mikrofony a systémy, In-Ear Monitor systémy, sluchátka, mixery a elektronika pro audio průmy...

Více informací
od 950 Kč
Koupit nejlevněji

Genius HS-400A Dual Jack

Hráči počítačových her si jistě chtějí užívat své herní vrcholy s největším nasazením. Ke hře je potřeba mít kvalitní herní stroj a zvolit si špičkové příslušenství - rychlou myš, pohodlnou klávesnici a nesmí chybět ani dokonalý zvuk, kterého dosáhnete použitím nejmodernějších sluchátek. Sluchátka Genius HS-400A jsou pro toto využití ideálním kandidátem. Nabídnou špičkový zvuk s hlubokými basy, díky kterému si vychutnáte naprosto každý detail hry. Zvýšené pohodlí poskytují rozměrné náušníky ...

Více informací
od 213 Kč
Koupit nejlevněji

Nabíjecí Jack pro Notebooky C5

IBM Thinkpad 350,Thinkpad 350C,PS/Note 425 series NEC Versa LX,Versa SX series, Versa 3000 Rozměry výrobku: * Hmotnost (kg): * Výška (cm): * Šířka (cm): * Hloubka (cm): Rozměry balení: * Hmotnost (kg): 0.300 * Výška (cm): 2.00 * Šířka (cm): 5.00 * Hloubka (cm): 20.00 * EAN: 8591849014546 Záruční doba: 24 měsíců

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 3 zásuvky 1,5m

- 3 zásuvky bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 1.5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Crono HM-52

"Univerzální kompaktní náhlavní sada. Doporučeno pro videokonference, internetová volání, výborná pomůcka pro jazykové učebny, využití při jazykových rozborech a diktátech. Typ sluchátek: - sluchátka s mikrofonem Konektor: - 2x 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 95dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 18Hz - 22kHz Délka přívodní šňůry: - 180 cm +/-5cm "

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

BELKIN Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m

Specifikace Kabel BELKIN audio zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m -Blue (AV20604qp07) BelkinAV kabel zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m Kabel pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV: propojovací prvky pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV řady Blue Series tvoří přechod z jednoho 3.5mm na dva RCA konektory a umožňují připojení přenosného přehrávače CD, MP3 nebo DVD k přenosným reproduktorům nebo AV přij...

Více informací
od 295 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel - spojka 3m

~250V / 10A max. - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 5 zásuvek 1,5m

- 5 zásuvek bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 1.5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 93 Kč
Koupit nejlevněji

Voděodolné pouzdro Fontastic s držákem a výstupem 3,5mm jack

Toto univerzální pouzdro SPLASH poskytuje vynikající ochranu pro váš smartphone před prachem a vlhkostí. Se stupněm voděodolnosti IP67 umožňuje používání smarphonů při outdoorových aktivitách. Ať už je to plavání, potápění, rafting nebo poslech hudby na písečné pláži, váš smartphone bude vždy k dispozici pro pořizování fotografií či telefonování a bude přitom dokonale chráněný. Pouzdro SPLASH má přístup pro 3,5 mm jack konektor, jehož prostřednictvím můžete připojit k telefonu sluchátka. Zadní ...

Více informací
od 438 Kč
Koupit nejlevněji

SENCOR Prodlužovací kabel na bubnu KF-FBGY-24 50m

Prodlužovací kabel na bubnu s navijákem v černo-oranžovém provedení. Kabel má jednu zásuvku. Prodlužovací kabel má délku 50 m, průřez 1,5 mm2. Prodlužovací kabel má PVC izolaci. * venbub*

Více informací
od 1 599 Kč
Koupit nejlevněji

Modecom MC-816

Výrobce: MODECOM; Třída produktu: Sluchátka; Typ sluchátek: Uzavřená; Bezdrátová sluchátka: Ne; Mikrofon: Ano; Typ konektoru: 2 x mini-jack 3.5mm (sluchátka + mikrofon); Délka kabelu: 1.8 m; Ovládání hlasitosti: Ne; Frekvenční odezva (sluchátka): 20-20000 Hz; Impedance sluchátek: 32 Ohm; Citlivost sluchátek: 105 dB/MW; Operační rozsah: Podle délky kabelu; Doplňující informace: http://www.modecom.cz; Další informace: http://www.modecom.cz

Více informací
od 238 Kč
Koupit nejlevněji

Modecom MC-140

Výrobce: MODECOM; Třída produktu: Sluchátka; Typ sluchátek: Špunty; Bezdrátová sluchátka: Ne; Mikrofon: Ano; Typ konektoru: 1 x mini-jack 3.5mm (sluchátka + mikrofon); Délka kabelu: 1.2 m; Ovládání hlasitosti: Ano; Frekvenční odezva (sluchátka): 20-20000 Hz; Impedance sluchátek: 16 Ohm; Další informace: www.modecom.cz

Více informací
od 386 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 3 zásuvky 2m

- 3 zásuvky bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 2m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 785 Kč
Koupit nejlevněji

KitSound Ribbons

Stylová stereo sluchátka značky KitSound Ribbons, jsou v atraktivním designu, s mikrofonem a jsou určeny pro většinu přístrojů s konektorem 3,5 mm jack. Sluchátka mají klasický konektor, takže k poslechu hudby nepotřebujete žádnou redukci. Sluchátka jsou velmi kvalitní, takže zážitek z hudby bude stát vážně za to. Jsou dobře tvarované a mají 3 různé velikosti špuntů, takže skvěle drží v uších, také mají šikovný mikrofon, takže při sportování nebo jiné aktivitě si můžete vyřídit důležitý hovo...

Více informací
od 334 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 5 zásuvek 10m

- 5 zásuvek bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 10m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 84 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 212 Kč
Koupit nejlevněji

Jays v-Jays

Ryzí hudba - ryzí zábava. Sluchátka v-JAYS jsou vyrobena tak, aby Vás co nejvíce bavila. Měniče jsou navrženy tak, Vám poskytly skvělé basy, aniž by překrývaly zbývající kmitočtová pásma. Poskytují Vám veškeré detaily, o které jste často ochuzeni u jiných sluchátek. Skládací a pohodlná. v-JAYS mají dva klouby, které je umožňují složit na malý objem a bez problémů je přenášet např. v kapse saka. Korpusy měničů jsou připojeny k mostu pomocí kulových kloubů, pohyblivých v rozsahu až 40°, čímž...

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Více informací
od 398 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 3 zásuvky 5m

- 3 zásuvky s vypínačem ~250V / 10A max. - délka kabelu 5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 105 Kč
Koupit nejlevněji

Crono HM-53

Multimediální sluchátka s mikrofonem Crono HM-53B jsou vhodná jak pro kvalitní poslech hudby, tak pro účely výuky, nebo komunikace. Díky pohodlnému polstrování a kvalitním reproduktorům se postarají o Váš komfort a požitek z reprodukce. Typ sluchátek: - sluchátka s mikrofonem Konektor: - 2x 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 100dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 230 cm +/-5cm Regulace hlasitosti: - Ano (na kabe...

Více informací
od 178 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Canyon CNR-FHS04

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 108 Impedance [Ohm]: 32 Váha [g]: 101 Mikrofon: Ano Klasická stereo sluchátka a mikrofon, ideální pro komunikaci online, pohodlí při používání, frekvence 20 - 20000 Hz, citlivost 103 dB, impedance 32 Ohmů, 1,8m kabel.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 5 zásuvek 5m

- 5 zásuvek s vypínačem ~250V / 10A max. - délka kabelu 5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 140 Kč
Koupit nejlevněji

Genius HS-G550

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 102 Impedance [Ohm]: 32 Váha [g]: 360 Herní: Ano Mikrofon: Ano Zajímavý herní headset s kvalitními sluchátky a mikrofonem, frekvenční rozsah 20Hz až 20kHz, citlivost 102dB ± 3dB, všesměrový mikrofon, pozlacený 3,5mm jack konektor, 2,5m dlouhý kabel, ovládání na kabelu.

Více informací
od 590 Kč
Koupit nejlevněji

CellularLine MANTIS PRO

Sluchátka Cellularline MANTIS PRO v atraktivním designu s mikrofonem jsou určena pro mobilní telefony a zařízení s konektorem 3,5 mm jack. Sluchátka In-ear MANTIS PRO mají plochý kabel a klasický konektor 3,5 mm, takže k poslechu hudby nepotřebujete žádnou redukci. Sluchátka In-ear Cellularline MANTIS PRO disponují mikrofonem a univerzálním ovládáním, dobře drží v uchu a při sportování nebo jiné aktivitě si můžete nerušeně vyřídit hovor bez vypojení sluchátek z mobilního telefonu. Inovativní tv...

Více informací
od 433 Kč
Koupit nejlevněji

Energoprom group kabely H07 RN-F pro ponorná čerpadla

Flexibilní měděné jádro jemně laněné tř. 5, žíly vinuty ve vrstvách s optimální délkou zkrutu, barevné značení žil, vnější plášť barva černá.

Více informací
od 27 Kč
Koupit nejlevněji

Zalman ZM-HPS200

Moderní sluchátka s mikrofonem, které ocení především hráči počítačových her, ale i milovníci videotelefonie a multimédií. Nabízejí obrovský uživatelský komfort a vynikající reprodukci zvuku za každých okolností - s plnými výškami a bouřlivými basy. Sluchátka jsou vybavena 40 milimetrovou řídící jednotkou a citlivým mikrofonem, jenž lze nastavit přesně dle vašich představ díky flexibilnímu adaptéru. Integrované ovládání hlasitosti je další požadavek každého hráče. Do děje vaší oblíbené hry v...

Více informací
od 206 Kč
Koupit nejlevněji

DATACOM FTP Cat5e PVC kabel 305m (licna)

DATACOM FTP Cat5e PVC kabel 305m (licna) šedý FTP Cat5e PVC kabel - návin 305m licna (lanko) Instalační kabel Datacom určený především pro výrobů patchcordů - 4 x 2 x (7 x 0,18) z plné mědi - typ vodiče: lanko - cat.5e - 24 AWG - PVC plášť - 305 m BOX - stíněné provedení - rozměry: 36 x 21 x 36 cm - barva šedá- značení metráže: ano

Více informací
od 2 456 Kč
Koupit nejlevněji