Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jack 3 5 mm kabel

Nalezeno:    295 produktů

Crono E14

Stylová sluchátka jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hlasitosti: - Ne

Více informací
od 87 Kč
Koupit nejlevněji

Crono E13

Stylová sluchátka Crono jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hlasitosti: - Ne

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

Crono E-11

Stylová sluchátka Crono E-11W jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hlasitosti: - Ne

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Propojovací AV kabel Jack 3.5mm ST - Jack 3.5mm ST 1.5m

Propojovací AV kabel Jack 3.5mm ST - Jack 3.5mm ST 1.5m

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY s mikrofonem, 3,5mm jack, flat kabel

Stylová stereo sluchátka značky CELLY BSIDE v modré barvě, jsou v atraktivním designu, s mikrofonem a jsou určeny pro většinu přístrojů s konektorem 3,5 mm jack.

Více informací
od 144 Kč
Koupit nejlevněji

Yongnuo PC Sync 2,5mm jack

Synchronizační kabel PC Sync - 2,5mm jack, Yongnuo Synchronizační kabel vhodný pro propojení radiových odpalovačů a externích systémových blesků se synchronizačním konektorem. Jedna strana PC sync a druhá strana synchronizační konektor. Délka kabelu 20cm. Kompatibilní se zařízeními: Blesky se synchronizačním konektorem a radiové odpalovače vybavené synchronizačním konektorem. Radiové odpalovače blesků Yongnuo RF-603 II C / RF-603 II N , 4studio PE-16NE, 4studio PT-04NE … ...

Více informací
od 41 Kč
Koupit nejlevněji

Cressi Castoro Jacket 3,5mm

Popis Krátky 3,5 milimetrový neoprén s kuklou Castoro Jacket slúži ako perfektná tepelná ochrana v studených vodách. Ľahké obliekanie a vyzliekanie umožňuje zips, ktorý sa tiahne od pása a končí na bočnej strane kukly. V tvárovej časti kukly je hladké neoprénové tesnenie pre dokonalý komfort pri skúmaní podmorského dna. Objednajte si 3,5 mm Castoro Jacket ešte dnes a my Vám ho pošleme domov ZADARMO.

Více informací
od 3 775 Kč
Koupit nejlevněji

Nabíjecí Jack pro Notebooky C5

IBM Thinkpad 350,Thinkpad 350C,PS/Note 425 series NEC Versa LX,Versa SX series, Versa 3000 Rozměry výrobku: * Hmotnost (kg): * Výška (cm): * Šířka (cm): * Hloubka (cm): Rozměry balení: * Hmotnost (kg): 0.300 * Výška (cm): 2.00 * Šířka (cm): 5.00 * Hloubka (cm): 20.00 * EAN: 8591849014546 Záruční doba: 24 měsíců

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

Genius HS-400A Single Jack

Hráči počítačových her si jistě chtějí užívat své herní vrcholy s největším nasazením. Ke hře je potřeba mít kvalitní herní stroj a zvolit si špičkové příslušenství - rychlou myš, pohodlnou klávesnici a nesmí chybět ani dokonalý zvuk, kterého dosáhnete použitím nejmodernějších sluchátek. Sluchátka Genius HS-400A jsou pro toto využití ideálním kandidátem. Nabídnou špičkový zvuk s hlubokými basy, díky kterému si vychutnáte naprosto každý detail hry. Zvýšené pohodlí poskytují rozměrné náušníky ...

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Genius HS-400A Dual Jack

Hráči počítačových her si jistě chtějí užívat své herní vrcholy s největším nasazením. Ke hře je potřeba mít kvalitní herní stroj a zvolit si špičkové příslušenství - rychlou myš, pohodlnou klávesnici a nesmí chybět ani dokonalý zvuk, kterého dosáhnete použitím nejmodernějších sluchátek. Sluchátka Genius HS-400A jsou pro toto využití ideálním kandidátem. Nabídnou špičkový zvuk s hlubokými basy, díky kterému si vychutnáte naprosto každý detail hry. Zvýšené pohodlí poskytují rozměrné náušníky ...

Více informací
od 207 Kč
Koupit nejlevněji

Genius HS-200C Dual Jack

Headset Genius HS-200C od firmy Genius se hodí např. pro online chatování při hrách nebo pro povídání si s přáteli. Jedná se o sluchátka kombinovaná s mikrofonem. Sluchátka jsou klasického provedení a mají frekvenční rozsah 20Hz až 20kHz (nehodí se tedy příliš na poslech hudby apod.). Mikrofon je samozřejmě snadno polohovatelný. Citlivost sluchátek činní 105 dB a mikrofon má citlivost -38dB. 1.8 metru dlouhý kabel je ukončen dvojicí standardních 3.5mm stereo jacků. Základní parametry ...

Více informací
od 82 Kč
Koupit nejlevněji

Audio-Technica ATH-330COM

Vlastnosti Frekvenční rozsah (Hz): 20-20.000 Citlivost (dB): 101 Impedance (Ohm): 16 Značka Značka: Audio Technica Model Model: 330 Řada Řada: ATH AUDIO-TECHNICA ATH-330COM AUDIO-TECHNICA ATH-330COM - Audio-Technica (Japonsko), která slaví 45 let celosvětového působení na trhu, je předním inovátorem v oblasti technologie elektromagnetických měničů. Její mikrofony, bezdrátové mikrofony a systémy, In-Ear Monitor systémy, sluchátka, mixery a elektronika pro audio průmy...

Více informací
od 950 Kč
Koupit nejlevněji

Nabíjecí Jack pro Notebooky C7

Alpha 550 Series, Alpha 550LC, Alpha 550LV, Alpha 550XV, Alpha 551, Alpha 551VX Aspire 1200 Series, Aspire 1200X, Aspire 1200XV, Aspire 1202, Aspire 1202X, Aspire 1203X, Aspire 1203XC, Aspire 1203XV, Aspire 1350, Aspire 1360, Aspire 1410, Aspire 1680, Aspire 1690, Aspire 2000, Aspire 2010, Aspire 2020, Aspire 3000, Aspire 3010, Aspire 3020, Aspire 3030, Aspire 3500, Aspire 3600, Aspire 3610, Aspire 5000, Aspire 5010, Aspire 5020, Aspire 5030, Aspire 3628AWXCi, Aspire 5500, Aspire 6920G, Aspire ...

Více informací
od 48 Kč
Koupit nejlevněji

Celly BSIDE

Univerzální špuntová sluchátka CELLY BSIDE s plochým kabelem, odolným proti zamotání. Univerzální konektor jack 3,5 mm vhodný pro chytré telefony MP3 či MP4 přehrávače a adaptér pro zařízení Nokia. Sluchátka mají tlačítko pro příjímání hovorů a vestavěný mikrofon s technologií redukce okolního hluku. Rovněž mají dálkové ovládání hudby: 1 kliknutí: play / pause, 2 kliknutí: následující skladba, 3 kliknutí: návrat k předchozí skladbě. Poslouchejte rádio a vaší oblíbenou muziku, nezmeškejte žádný ...

Více informací
od 178 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY BSIDE35

Stylová stereo sluchátka značky CELLY, jsou v atraktivním designu, s mikrofonem a jsou určeny pro většinu přístrojů s konektorem 3,5 mm jack. Sluchátka mají klasický konektor, takže k poslechu hudby nepotřebujete žádnou redukci. Sluchátka jsou velmi kvalitní, takže zážitek z hudby bude stát vážně za to. také mají šikovný mikrofon, takže při sportování nebo jiné aktivitě si můžete vyřídit důležitý hovor bez vypojení sluchátek z mobilního telefonu. Sluchátka CELLY v zajímavém provedení jsou mob...

Více informací
od 301 Kč
Koupit nejlevněji

Audio-Technica ATH-SJ55

Audio-Technica (Japonsko), která slaví 45 let celosvětového působení na trhu, je předním inovátorem v oblasti technologie elektromagnetických měničů. Její mikrofony, bezdrátové mikrofony a systémy, In-Ear Monitor systémy, sluchátka, mixery a elektronika pro audio průmysl, jsou po celém světě vyhlášené pro svůj jedinečný design a špičkové dílenské zpracování. Mezi uživatele mikrofonů a sluchátek Audio-Technica mimo jiné patří Katherine Jenkins, Metallica, Gwen Stefani, Linkin Park, The Pigeon De...

Více informací
od 1 411 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 3 zásuvky 1,5m

- 3 zásuvky bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 1.5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 66 Kč
Koupit nejlevněji

Canyon CNR-FHS04

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 108 Impedance [Ohm]: 32 Váha [g]: 101 Mikrofon: Ano Klasická stereo sluchátka a mikrofon, ideální pro komunikaci online, pohodlí při používání, frekvence 20 - 20000 Hz, citlivost 103 dB, impedance 32 Ohmů, 1,8m kabel.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Voděodolné pouzdro Fontastic s držákem a výstupem 3,5mm jack

Toto univerzální pouzdro SPLASH poskytuje vynikající ochranu pro váš smartphone před prachem a vlhkostí. Se stupněm voděodolnosti IP67 umožňuje používání smarphonů při outdoorových aktivitách. Ať už je to plavání, potápění, rafting nebo poslech hudby na písečné pláži, váš smartphone bude vždy k dispozici pro pořizování fotografií či telefonování a bude přitom dokonale chráněný. Pouzdro SPLASH má přístup pro 3,5 mm jack konektor, jehož prostřednictvím můžete připojit k telefonu sluchátka. Zadní ...

Více informací
od 438 Kč
Koupit nejlevněji

MODECOM MC-141

MODECOM MC-141 Sluchátka MODECOM MC-141 byly navrženy za účelem poslouchat hudbu, ať jste kdekoli. Dobrá kvalita zvuku a speciální design pro pohodlné používání, jsou hlavní přednosti MC-141. Sluchátka MODECOM MC-141 jsou ideálním produktem pro lidi, kteří cestují všude se smartphonem, MP3 přehrávačem nebo tabletem. Nízká hmotnost a vestavěný mikrofon jsou perfektní vlastnosti pro vytváření hovorů během joggingu, sportování nebo cestování. MOBILITA A POHODLÍ Sluchátka MODECOM MC-141 ...

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 5 zásuvek 1,5m

- 5 zásuvek bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 1.5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 84 Kč
Koupit nejlevněji

CellularLine MANTIS PRO

Sluchátka Cellularline MANTIS PRO v atraktivním designu s mikrofonem jsou určena pro mobilní telefony a zařízení s konektorem 3,5 mm jack. Sluchátka In-ear MANTIS PRO mají plochý kabel a klasický konektor 3,5 mm, takže k poslechu hudby nepotřebujete žádnou redukci. Sluchátka In-ear Cellularline MANTIS PRO disponují mikrofonem a univerzálním ovládáním, dobře drží v uchu a při sportování nebo jiné aktivitě si můžete nerušeně vyřídit hovor bez vypojení sluchátek z mobilního telefonu. Inovativní tv...

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

BELKIN Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m

Specifikace Kabel BELKIN audio zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m -Blue (AV20604qp07) BelkinAV kabel zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m Kabel pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV: propojovací prvky pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV řady Blue Series tvoří přechod z jednoho 3.5mm na dva RCA konektory a umožňují připojení přenosného přehrávače CD, MP3 nebo DVD k přenosným reproduktorům nebo AV přij...

Více informací
od 295 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 202 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel - spojka 3m

~250V / 10A max. - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 264 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 3 zásuvky 5m

- 3 zásuvky s vypínačem ~250V / 10A max. - délka kabelu 5m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 70 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel 3 zásuvky 2m

- 3 zásuvky bez vypínače ~250V / 10A max. - délka kabelu 2m - barva bílá - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 1 389 Kč
Koupit nejlevněji

MODECOM MC-101

MODECOM MC-101 Kvalitní sluchátka od společnosti MODECOM typu pecky.

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Více informací
od 393 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Více informací
od 183 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel - spojka 5m

~ 250V / 10A max. - prodejní obal: 1ks, závěs

Více informací
od 106 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Více informací
od 212 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Prodlužovací kabel s vypínačem 5 zásuvek 3m

Prodlužovací kabel černý s vypínačem 5 zásuvek 3m - 5x zásuvka - délka: 3 m - ~250 V/10 A max. - vodič: H05VV-F3G 1 mm² - trendová černá barva - prodejní obal: 1 ks, závěs

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

HITACHI HAA115

Hitachi propojovací kabel DIGICOAX 1RCA na 1RCA s délkou 1,5m sloužící k vzájemnému propojení komponentů domácího kina nebo libovolných audio-video přístrojů. Označení RCA pochází z názvu firmy Radio Corporation of America, která ho uvedla počátkem čtyřicátých let pro účely propojení gramofonu a rádia. Výhodou oproti jacku je, že lze zvukové kanály libovolně zaměnit, nevýhodou je větší množství kabelů a horší orientace mezi nimi.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Jays t-Jays One

Dynamická pecková sluchátka Jays t-Jays One se skvělými proklesenými detaily a hlubokými basovými tóny pro vylepšení vaší hudby a pozdvižení do jiné dimenze. * Vlastnosti: 10 mm měnič * potlačení okolního hluku * rovný zlacený konektor 3,5 mm * Součástí balení: sluchátka, 5 párů silikonových nástavců, prodlužovací kabel 70 cm

Více informací
od 892 Kč
Koupit nejlevněji

Crono HM-53

Multimediální sluchátka s mikrofonem Crono HM-53B jsou vhodná jak pro kvalitní poslech hudby, tak pro účely výuky, nebo komunikace. Díky pohodlnému polstrování a kvalitním reproduktorům se postarají o Váš komfort a požitek z reprodukce. Typ sluchátek: - sluchátka s mikrofonem Konektor: - 2x 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 100dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 230 cm +/-5cm Regulace hlasitosti: - Ano (na kabe...

Více informací
od 178 Kč
Koupit nejlevněji