Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Iriver eb05

Nalezeno:    4 produkty

iRIVER Cover Story EB05 Titan Silver Case

Ochranný obal stříbrný Perfektní barevný kryt pro elektronickou čtečku knih iRIVER Cover Story EB05. Vzhledem k tomu, že se jedná o originální příslušenství, tak čtečce dokonale padne a nádherně jí barevně doplní. Dodává se v několika barevných variacích, které Vám umožní volit jednotlivé z nich podle nálady či aktuálního šatníku.Parametry a specifikace:Kompatibilita:iRIVER Cover Story EB05Barva:Titanově stříbrná (Titan Silver)

iRIVER Cover Story EB05 Baby Pink Case

Pouzdro na čtečku knih růžový Perfektní barevný kryt pro elektronickou čtečku knih iRIVER Cover Story EB05. Vzhledem k tomu, že se jedná o originální příslušenství, tak čtečce dokonale padne a nádherně jí barevně doplní. Dodává se v několika barevných variacích, které Vám umožní volit jednotlivé z nich podle nálady či aktuálního šatníku.Parametry a specifikace:Kompatibilita:iRIVER Cover Story EB05Barva:Dětská růžová (Baby Pink)

Ochranný obal iRIVER Cover Story EB05 Titan Silver Case

Perfektní barevný kryt pro elektronickou čtečku knih iRIVER Cover Story EB05. Vzhledem k tomu, že se jedná o originální příslušenství, tak čtečce dokonale padne a nádherně jí barevně doplní. Dodává se v několika barevných variacích, které Vám umožní volit jednotlivé z nich podle nálady či aktuálního šatníku. Parametry a specifikace: Kompatibilita: iRIVER Cover Story EB05 Barva: Titanově stříbrná (Titan Silver)

Pouzdro na čtečku knih iRIVER Cover Story EB05 Baby Pink Case

Perfektní barevný kryt pro elektronickou čtečku knih iRIVER Cover Story EB05. Vzhledem k tomu, že se jedná o originální příslušenství, tak čtečce dokonale padne a nádherně jí barevně doplní. Dodává se v několika barevných variacích, které Vám umožní volit jednotlivé z nich podle nálady či aktuálního šatníku. Parametry a specifikace: Kompatibilita: iRIVER Cover Story EB05 Barva: Dětská růžová (Baby Pink)