Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Invicta reserve

Nalezeno:    87 produktů

Invicta 22138 Reserve

Invicta 22138 Reserve + 3 roky záruka + 365 dní na výměnu zboží + sleva při registraci. INVICTA RESERVE Pouzdro je z ušlechtilé oceli s PVD povrchem. Pásek je silikonový. Sklíčko mají Flame Fusion - antireflexní minerální sklo se safírovou vrstvou odolnou proti oděru. Hodinky mají vodotěsnost 500M - jsou vhodné k potápění. Ukazují čas a datum. Mají stopky, tachymetr, šroubovací korunku a trinite luminiscenční ručky a indexy.

Více informací
od 31 607 Kč
Koupit nejlevněji

Invicta Dakar Limited Edition Black 18951

Invicta Dakar Limited Edition Black 18951.

Více informací
od 11 834 Kč
Koupit nejlevněji

Invicta Reserve 10589

funkce: čas, datum, chronograf (stopky), Zakupte produkt Invicta Reserve 10589 z kategorie Švýcarské hodinky | Pánské | Invicta za cenu 16217.0000

Invicta Reserve 15780

Pánské quartzové hodinky Invicta Reserve jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z pryže. Tento model ukazuje klasický čas, datum, den v týdnu, je 200 m vodotěsný a má chronograf. Pouzdro má rozměr 50 mm a je pozlaceno 18ti karátovým růžovým zlatem, pevná luneta je ozdobena modrým ocelovým lankem. Číselník barvy růžového zlata je doplněn modrými prvky. Řemínek z pryže se zapíná klasickou přezkou.

Invicta Reserve Excursion 11002

Pánské hodinky Invicta Reserve Excursion 11002 jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky mají stříbrný ciferník a žlutě zlacené kruhy chronografu, šroubovací korunku, jednosměrnou otočnou lunetu. Hodinky mají antireflexní minerální sklo se safírovou vrstou proti oděru. Tah hodinek je kovový s překlapávací sponou. Hodinky jsou 200 m vodotěsné.

Invicta Reserve Excursion 1879

Pánské extravagantní hodinky Invicta Reserve Excursion model 1879. Hodinky opravdu velkého rozměru 52 mm jsou nepřehlédnutelným doplňkem. Sportovní design doplňuje velmi módní růžové zlacení na lunetě, která je jednosměrně otočná a také v číselníku. Tah - náramek hodinek je opatřen bezpečnostní překlapávací sponou s pojistkou.

Invicta Reserve Excursion 1881

Pánské hodinky Invicta Reserve Excursion 1881 jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky mají stříbrný ciferník, šroubovací korunku, jednosměrnou otočnou lunetu. Hodinky mají antireflexní minerální sklo se safírovou vrstou proti oděru. Tah hodinek je kovový s překlapávací sponou. Hodinky jsou 200 m vodotěsné.

Invicta Reserve Venom 5735

Pánské extravagantní hodinky Invicta Reserve Venom 5735. Jsou z nerez oceli s černým ionizovaným povrchem. Mají čvýcarský quartzový strojek, otočnou lunetu, chronograf, korunka i chronograf jsou šroubovací. Sklíčkou je antireflexní minerální se safírovým povrchem odolným proti poškrábaní. Sytě oranžový číselník disponuje ukazatelem data, luminiscenčními ručičkami a indexy. Pásek je černý polyuretanový s černou sponou.

Invicta Reserve Venom 5736

Pánské extravagantní hodinky Invicta Reserve Venom, 5736. Jsou vyrobeny z nerez oceli oceli s černým ionizovaným povrchem. Mají švýcarský quartzový strojek, otočnou lunetu, chronograf, korunka i chronograf jsou šroubovací. Sklíčko je antirexlexní minerální se safírovou vrstvou odolnou proti oděru. Výrazně kovově žlutý číselník disponuje ukazatelem data, luminiscenčními ručičkami a indexy. Pásek je černý polyuretanový s černou sponou.

Invicta Reserve 22138

Pánské hodinky Invicta z řady Reserve, quartzový strojek, ušlechtilá ocel, černá barva. Průměr pouzdra je 52 mm. Vodotěsnost 500 m, černý silikonový řemínek s klasickou sponou.

Invicta Reserve Bolt 15777

Pánské extravagantní hodinky Invicta Reserve Bolt 15777. Hodinky mají švýcarský quartzový strojek s chronografem. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli o velikosti 50 mm. Luneta je pevná, s 18kt růžovým zlacením, zdobená po obvodu černým ocelovým lankem. Korunka i tlačítka jsou šroubovací. Sklíčko je minerální se safírovým povrchem odolným proti oděru. Číselník je černé barvy s luminiscenčními ručičkami a indexy. Disponuje ukazatelem data. Pásek je černý silikonový, spona je zlacená s logem In...

Invicta Reserve 19927

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady Reserve mají pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli s černým ionizovaným povrchem, řemínek z pryže. Tento model ukazuje klasický čas, datum, den v týdnu, má samostatnou vteřinovou ručku, chronograf a je 100 m vodotěsný.

Invicta Reserve Bolt 15774

Pánské hodinky Invicta z kolekce Reserve Bolt. Vlajkovou lodí značky Invicta je právě kolekce Reserve. Zcela originální design, jako ocelové lanko kolem lunety u linie Bolt, doplňují modely vodotěsné do 1000 metrů u modelů Venom. Tento model je velmi pěkný a extravagantní.

Invicta Reserve 14612

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady Reserve jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže. Tento model ukazuje klasický čas, datum, má samostatnou vteřinovou ručku, chronograf, je 200 m vodotěsný a má šroubovací korunku. Pevnou lunetu zdobí zlaté ocelové lanko. Kožený řemínek se zapíná na klasickou přezku.

Invicta Reserve 20141

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady Reserve jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli a jsou zlaceny 18ti karátovým žlutým zlatem v kombinaci s černým ioniovaným povrchem. Tento model ukazuje klasický čas, datum, má samostatnou vteřinovou ručku, chronograf, jsou 200 m vodotěsné a má šroubovací korunku. Luneta je pevná, zapínání na bezpečnostní překlapávací sponu.

Invicta Reserve Bolt 16106

Dámské hodinky Invicta z řady Reserve Bolt z ušlechtilé oceli 316L v barvě růžového zlata, stroj quartz - baterie, chronograf, datum. Ručky potaženy Superluminiscenční vrstvou. Velikost pouzdra - průměr 40 mm,výška 12 mm. Pásek černý silikon s ocelovou sponou v barvě růžového zlata s logem.

Invicta Reserve Venom 16802

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady Reserve Venom jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky ukazují klasický čas, datum, den v týdnu, měsíc, mají samostatnou vteřinovou ručku, tachymetr a chronograf. Velikost pouzdra je 52 mm, jednosměrně otočná luneta, zapínání - bezpečnostní překlapávací spona.

Invicta Reserve Bolt 11041

Velmi extravagantní pánské hodinky Invicta z kolekce Reserve Bolt. Hodinky mají švýcarský quartzový strojek s chronografem. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli o průměru 50 mm. Luneta je pevná, zdobená zajímavým ocelovým lankem s růžovým zlacením. Sklíčko je minerální se safírovou úpravou, takže je velmi odolné proti poškrábání. Číselník je černý, opatřený luminiscenčními ručičkami a indexy. Pásek je černý kožený, lesklý, opatřený sponou z ušlechtilé oceli s nápisem Reserve....

Invicta Reserve Venon 5727

Pánské extravagantní, velmi velké hodinky Invicta z kolekce Reserve Venon. Hodinky mají švýcarský quartzový strojek s chronografem. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli o průměru 54 mm. Korunka je šroubovací se šroubovacími tlačítky. Luneta je jednosměrně otočná s černým ionizovaným povrchem. Hodinky mají minerální sklíčko se safírovou vrstvou, takže jsou velmi odolné proti poškrábání. Číselník má luminiscenční ručičky a ukazatele data. Pásek je tvořen ocelovým řemínkem v kombinaci s černým i...

Invicta Reserve 21605

Pánské hodinky Invicta, švýcarský quartzový strojek, průměr pouzdra 52 mm. Modrý číselník, zlacení na pouzdře, číselníku i ocelovém tahu. Vodotěsnost 500 m.

Invicta Reserve Excursion 1877

Hodinky Invicta z řady Excursion, vyrobeny z ušlechtilé oceli. Luneta, korunka a tlačítka chronografu jsou v barvě žlutého zlata. Funkce: Stopky, datum, tachymetr, šroubovací korunka, klasický čas.

Invicta Reserve 11174

Pánské hodinky Invicta z kolekce Arsenal pouzdro: 48 mm z ušlechtilé oceli zlaceno růžovým zlacením sklo: Flame fusion (patent Invicta) safírový povrch funkce: čas, datum, chronograf (stopky), luminiscenční ručky a indexy pohon: quartz - baterie, švýcarský strojek Eta G10.211N1 ciferník: hnědý vodotěsnost: 100m řemínek: hnědá pryž, zlacené doplňky

Invicta Reserve Bolt 24218

Hodinky značky Invicta jsou opravdu luxusním kouskem. Jejich černý ciferník vás na první pohled upoutá výraznými luminiscenčními ručičkami, indexy a číslicemi, potěší i dva chronografy s funkcí stopek a nezbytná datumovka.

Invicta Reserve Excursion 15327

Pánské hodinky Invicta Excursion se švýcarským quartzovým strojkem, calibr 8172/220. Pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli ve zlaté barvě, ptůměr pouzdra 49,5 mm, výška pouzdra 18 mm. Pevná luneta, šroubovací korunka, číselník v barvě zlaté, na indexech a ručkách luminiscenční vrstva. Sklíčko Flame fusion. Tah z ušlechtilé oceli, zlacené s potápěčskou bezpečnostní sponou. Vodotěsnost 200 m. Funkce - čas, datum, den v týdnu, stopky.

Invicta Reserve Excursion 24278

Invicta – to je synonymum pro nejvyšší kvalitu, masívní provedení a luxusní design. Hýčkejte se i vy pokladem mezi hodinkami a připněte si na zápěstí opravdový klenot. Výrazné ocelové pouzdro s černým PVD povlakem je vyrobené z ušlechtilé oceli v té nejvyšší kvalitě.

Invicta Reserve Bolt 11600

Extravagantní pánské hodinky z kolekce Reserve Bolt. Hodinky mají švýcarský quartzový strojek s chronografem. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli o průměru 50 mm. Luneta je otočná s 18kt růžovým zlacením, zdobená po obvodu ocelovým lankem. Korunka i tlačítka jsou šroubovací. Sklíčko je minerální se safírovou úpravou, takže je velmi odolné proti poškrábání. Číselník je černé barvy, s luminiscenčními ručičkami a indexy. Hodinky mají ocelový řemínek a také potápěčskou sponu s pojistkou....

Invicta Reserve 16099

Stroj quartz-baterie, pouzdro hodinek je vyrobeno z oceli s 18kz žlutám zlacením a pevnou lunetou. Hodinky mají minerální sklo, šroubovací korunku a tlačítka. Číselník má superluminiscenční ručičky a indexy, datum a indikace dne, číselník z pravé perleti. Pásek je bílý kožený se zlatou sponou s logem. Vodotěsnost: 200 metrů

Invicta Reserve 11170

Funkce: čas, datum, chronograf (stopky), luminiscenční ručky a indexy,

Invicta Reserve Bolt 5628

Funkce: čas, datum, chronograf (stopky), šroubovací korunka, luminiscenční ručky a indexy

Invicta Reserve Excursion 1409

Funkce: čas, datum, chronograf (stopky), luminiscenční ručky, šroubovací korunka

Invicta Reserve Venom 1404

Funkce: čas, datum, chronograf (stopky), luminiscenční ručky, šroubovací korunka i stopovací tlačítka.

Invicta Reserve Venom 1521

Funkce: čas, datum, chronograf (stopky), luminiscenční ručky, šroubovací korunka

Invicta Reserve Venom II 1519

Pánské hodinky Invicta Reserve Venom II 1519, jsou velké sportovní hodinky výrazné hlavně pro svou neobvyklou výšku. Výška pouzdra je cca 2 cm, což je způsobeno jednak masivní lunetou a zapuštěným ciferníkem ale také výrazným zpracováním spodního výčka - dýnka. Hodinky jsou vodotěsné 200 m, což zaručuje plné využití také při vodních sportech. Tlačítka stopek i korunka jsou právě pro dokonalou vodotěsnost šroubovací. Funkce: čas, datum, chronograf (stopky), šroubovací korunka, luminiscenční ručk...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: