Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Inteligentni plastelina zlata

Nalezeno:    6 produktů

Inteligentní plastelína - Oslnivá zlatá

Inteligentní plastelína - Oslnivá zlatá Inteligentní plastelína

Inteligentní plastelína - elektrická - zlatá

Inteligentní plastelína - elektrická - zlatá, Inteligentní plastelína je zábavná hmota, kterou je radost žmoulat v ruce, natahovat, koulet, válet, trhat nebo roztahovat. Až Vás někdo naštve, nemusíte mlátit do stolu a řvát, ale pouze si stačí vzít do ruky tuto šikovnou věcičku, která slouží jako velmi účinná antistresová pomůčka. Tuto hmotu, vy

Inteligentní plastelína - Oslnivá zlatá

Inteligentní metalická plastelína Oslnivě zlatá, je nejilepší antistres. Tato inteligentní plastelína se třpytí a světélkuje ve světle. Každá plechovka obsahuje 80g plastelíny - tak akorát do ruky dospělého člověka. Inteligentní plastelína může být bláznivou hračkou do kanceláře i domácnosti, a nebo ideální netradiční dárek k narozeninám a k vánocům.

Inteligentní plastelína - elektrická - zlatá

Inteligentní plastelína je zábavná hmota, kterou je radost žmoulat v ruce, natahovat, koulet, válet, trhat nebo roztahovat. Až Vás někdo naštve, nemusíte mlátit do stolu a řvát, ale pouze si stačí vzít do ruky tuto šikovnou věcičku, která slouží jako velmi účinná antistresová pomůčka. Tuto hmotu, vyrobenou na silikonovém základě, odlišuje několik překvapujících fyzikálních vlastností. Inteligentní plastelína je díky svojí konzistenci velmi podmanivá a nedovoluje člověku nechat ji v klidu. Každá...

Inteligentní plastelína - elektrická - zlatá

Vyzkoušejte Inteligentní plastelínu a poznejte, proč lidé po celém světě bez ní neumí žít. Natahuje se jako žvýkačka, skáče jako míč, přicucává se k magnetu, trhá se jako papír, mění barvy a svítí.

Metalická plastelína Oslnivá zlatá - AL00880

Inteligentní plastelína s unikátními vlastnostmi vhodná k uvolnění napětí nebo jako bláznivá hračka do kanceláře i domácnosti.