Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Imperial assault

Nalezeno:    64 produktů

Lego Star Wars Imperial Assault Carrier

všeobecný: Doporučený věk: 9 - 14 let Série: Star Wars Neobvyklá sada: ne

Více informací
od 3 781 Kč
Koupit nejlevněji

Star Wars: Imperial Assault

Star Wars: Imperial Assault je strategická stolní hra, ve které budete svádět taktické boje s miniaturami a plnit různé mise ve světě Hvězdných válek. Imperial Assault vás zavede přímo do víru galaktické občanské války mezi povstaleckou Aliancí a Císařstvím, do doby po zničení Hvězdy smrti u Yavinu 4. Tato hra nabízí 2 samostatné herní varianty. První je Velká kampaň, ve které skupina odvážných elitních povstaleckých agentů stojí proti přesile neomezených zdrojů a jednotek Císařství. Jeden z hr...

Star Wars: Imperial Assault Dice Pack

Sada Star Wars: Imperial Assault Dice Pack obsahuje 11 kostek, identických, jaké najdete v základní sadě deskové hry Star Wars: Imperial Assault.

Star Wars: Imperial Assault - The Bespin Gambit

Star Wars: Imperial Assault - The Bespin Gambit je rozšíření pro hru Star Wars: Imperial Assault, které nabízí nový obsah jak pro herní kampaň, tak pro skirmish hru. Toto rozšíření vás zavede do přepychových hotelů a průmyslového prostředí Oblačného města. Setkáte se rovněž se známými postavami, jako jsou Bossk či Lando Calrissian. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Greedo Villain Pack

Greedo Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku lovce odměn Greeda. V balení dále naleznete 2 nové Skirmish mise a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Maul Villain Pack

Maul Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává známého příslušníka řádu Sithů - Darth Maula. V balení naleznete vše potřebné pro zapojení této postavy do hry. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Twin Shadows

Twin Shadows je rozšíření pro hru Star Wars: Imperial Assault, které nabízí nový obsah jak pro herní kampaň, tak pro skirmish hru. V balení naleznete 10 nových plastových figurek, 12 oboustranných mapových dílů a více jak 60 nových karet. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Stormtroopers Villain Pack

Stormtroopers Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přináší nové smrtící taktiky a schopnosti pro tyto věrné služebníky Impéria. Tato sada přidává 3 plastové figurky Stormtroopers, novou misi a příslušné příkazové karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Return to Hoth

Return to Hoth je rozšíření pro hru Star Wars: Imperial Assault, které nabízí nový obsah jak pro herní kampaň, tak pro skirmish hru. V balení naleznete 16 nových plastových figurek, 37 oboustranných dílů terénu a spoustu nových karet pro obě kampaně. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Dengar Villain Pack

Dengar Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku Dengar a nahrazuje tak žeton v rozšíření Return to Hoth. V balení dále naleznete 3 nové karty Agenda, 2 mise pro herní variantu Skirmish a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Bossk Villain Pack

Bossk Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku nebezpečného trandoshanského lovce odměn Bosska. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars Armada: Imperial Assault Carriers

Imperial Assault Carriers je rozšiřující sada pro hru Star Wars Armada, která přidává 2 předbarvené miniatury křižníku třídy Gozanti. Balení dále obsahuje všechny potřebné žetony, ovládací volby, 2 karty plavidel, 8 karet vylepšení a 1 kartu s pravidly. Rozšíření je v angličtině, k hraní je zapotřebí vlastnit základní sadu.

Star Wars: Imperial Assault - Jabba's Realm

Jabba s Realm je rozšíření pro hru Star Wars: Imperial Assault, které nabízí nový obsah jak pro herní kampaň, tak pro skirmish hru. V balení naleznete 16 nových plastových figurek, 18 oboustranných dílů terénu a spoustu nových karet pro obě kampaně. Rozšíření je v angličtině.

Pěnový insert Feldherr pro Star Wars: Imperial Assault

Pěnový insert Feldherr pro hru Star Wars: Imperial Assault. Obsah balení: 1x 50 mm, pěna, 36 slotů pro Star Wars: Imperial Assault 1x 85 mm, pěna, 10 slotů pro Star Wars: Imperial Assault 1x 10 mm extra deska - víko, pěna

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - ISB Headquarters

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - ISB Headquarters je skirmish mapa pro hru Star Wars: Imperial Assault. Mapa je rozvržena tak, aby úvodní herní rozestavení netrvalo déle než několik málo vteřin. Rozměry: 66 x 66 cm.

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Anchorhead Cantina

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Anchorhead Cantina je skirmish mapa pro hru Star Wars: Imperial Assault. Mapa je rozvržena tak, aby úvodní herní rozestavení netrvalo déle než několik málo vteřin. Rozměry: 66 x 66 cm.

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Jabba’s Palace

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Jabba’s Palace je skirmish mapa pro hru Star Wars: Imperial Assault. Mapa je rozvržena tak, aby úvodní herní rozestavení netrvalo déle než několik málo vteřin. Rozměry: 66 x 66 cm.

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Nal Hutta Swamps

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Nal Hutta Swamps je skirmish mapa pro hru Star Wars: Imperial Assault. Mapa je rozvržena tak, aby úvodní herní rozestavení netrvalo déle než několik málo vteřin. Rozměry: 66 x 66 cm.

LEGO Star Wars 75106 Imperial Assault Carrier

všeobecný: Doporučený věk: 9 - 14 let Série: Star Wars™ Neobvyklá sada: ne Počet dílů: 1216 Doporučený věk: 0-2 roky: ne 3-4 roky: ne 5-6 roků: ne 7-8 roků: ne 9-11 roků: ano od 12 roků: ano

LEGO Star Wars 75152 Imperial Assault Hovertank

Pomoz Chirrutovi v boji se Stormtroopery, kteří hlídkují v ulicí ve svém útočném vznášejícím se tanku Impéria. S dvojitými pružinovými vystřelovači, zvedajícími se postranními zbraněmi, otevíracími nákladními dveřmi, otevíracím kokpitem pro minifigurku a průhlednými koly pro vzbuzení dojmu, že se vůz vznáší, je útočný vznášející se tank Impéria tím nejúžasnějším hlídkovým vozidlem do města. Obsahuje 3 minifigurky.

LEGO Star Wars 75106 Imperial Assault Carrier

všeobecný: Doporučený věk: 9 - 14 let Série: Star Wars™ Neobvyklá sada: ne Počet dílů: 1216 Doporučený věk: 0-2 roky: ne 3-4 roky: ne 5-6 roků: ne 7-8 roků: ne 9-11 roků: ano od 12 roků: ano

LEGO Star Wars 75152 Imperial Assault Hovertank

Pomoz Chirrutovi v boji se Stormtroopery, kteří hlídkují v ulicí ve svém útočném vznášejícím se tanku Impéria. S dvojitými pružinovými vystřelovači, zvedajícími se postranními zbraněmi, otevíracími nákladními dveřmi, otevíracím kokpitem pro minifigurku a průhlednými koly pro vzbuzení dojmu, že se vůz vznáší, je útočný vznášející se tank Impéria tím nejúžasnějším hlídkovým vozidlem do města. Obsahuje 3 minifigurky.

Star Wars: Imperial Assault - Wookiee Warriors Ally Pack

Wookiee Warriors Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky Wookiee Warriors, novou misi Brute Force a příslušné příkazové karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Hired Guns Villain Pack

Hired Guns Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky Hired Guns, novou misi a příslušné příkazové karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Alliance Smuggler Ally Pack

Alliance Smuggler Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku pašeráka. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Pěnový pořadač Feldherr pro Star Wars Imperial Assault 85 mm

Pěnový pořadač Feldherr pro Star Wars Imperial Assault 85 mm. Rozměry: 275 mm x 172 mm x 85 mm (1 slot 166 mm x 166 mm x 75 mm a 1 slot 80 mm x 152 mm x 75 mm).

Star Wars: Imperial Assault: Jawa Scavenger Villain Pack

Jawa Scavenger Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku Jawa Scavenger, nové mise a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Ahsoka Tano Ally Pack

Ahsoka Tano Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která obohacuje povstalecké řady o Ahsoku Tano a její pár světelných mečů. V balení naleznete vše potřebné pro zapojení této postavy do hry. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Emperor Palpatine Villain Pack

Emperor Palpatine Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává obávaného lorda Sithů - císaře Palpatina. V balení naleznete vše potřebné pro zapojení této postavy do hry. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Rebel Saboteurs Ally Pack

Rebel Saboteurs Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, které přidává 2 plastové figurky Rebel Saboteurs a nahrazuje jimi žetony v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - General Weiss Villain Pack

General Weiss Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku sestavitelnou buď jako standartní AT-ST nebo jako General Weiss (těžce vyzbrojeného útočného chodce) - obojím lze nahradit žeton v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - IG-88 Villain Pack

IG-88 Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku droida zabijáka IG-88 a nahrazuje tak žeton v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Echo Base Troopers Ally Pack

Echo Base Troopers Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky Echo Base Troopers a nahrazuje tak žetony v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: X-Wing Miniatures Game - Imperial Assault Carrier

Imperial Assault Carrier je rozšířením válečné hry Star Wars: X-Wing Miniatures Game. Tento křižník třídy Gozanti, doprovázený 2 stíhačkami TIE, je určen pro herní formáty Cinematic Play a Epic Play. Sada obsahuje 1 předbarvenou miniaturu křižníku třídy Gozanti a 2 stíhaček TIE, 11 karet plavidla, 26 karet vylepšení, 4 nové mise, manévrovací volby a všechny potřebné žetony. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - General Sorin Villain Pack

General Sorin Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku General Sorin. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Leia Organa Ally Pack

Leia Organa Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku Leiy Organy a nahrazuje tak žeton v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Bantha Rider Villain Pack

Bantha Rider Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku Bantha Rider. V balení dále naleznete 3 nové karty Agenda, 2 mise pro herní variantu Skirmish a další důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Lando Calrissian Ally Pack

Lando Calrissian Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku Landa Calrissiana. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Agent Blaise Villain Pack

Agent Blaise Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku imperiálního vojáka Agent Blaise. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - ISB Infiltrators Villain Pack

ISB Infiltrators Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky ISB Infiltrators. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - The Grand Inquisitor Villain Pack

The Grand Inquisitor Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku Grand Inquisitor. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.