Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Igracek hasic

Nalezeno:    10 produktů

Efko Igráček 20021 - Hasič + doplňky

Hasič + doplňky- IGRÁČEK 20021 3+ Spěchej, bojuj, rozviň hadice a has. Odvážný hasič si ví vždy rady. Igráček<b> hasič a bohaté příslušenství. Vyrobeno v ČR.

Více informací
od 66 Kč
Koupit nejlevněji

Efko Igráček 22118 - Hasič s požární stanicí a doplňky

Hasič s požární stanicí a doplňky - IGRÁČEK 22118 3+   Na stanici panuje pohoda, když tu najednou - HOŘÍ! Igráček<b> hasič s jedinečným rozložitelným kufříkem - požární stanicí a bohatými doplňky. Velikost rozloženého interiéru 31 x 11,8 x 11,5 cm. Vyrobeno v ČR.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

IGRÁČEK Hasič s požární stanicí a doplňky

Na stanici panuje pohoda, když tu najednou - HOŘÍ! Igráček hasič s jedinečným rozložitelným kufříkem - požární stanicí a bohatými doplňky.

IGRÁČEK Hasič s požární stanicí a doplňky

IGRÁČEK Hasič s požární stanicí adoplňkyPopis:Na stanici panuje pohoda, když tu najednou – HOŘÍ! Igráček hasičs jedinečným rozložitelným kufříkem – požární stanicí a bohatýmidoplňky. Velikost rozloženého interiéru 31 × 11,8 × 1­1,5 cm.Vyrobeno v ČR.Rozměr balení a specifikace:Věk: 3+Rozměr výrobku š/v/d (mm): 325×223×80Hmotnost (g): 498

EFKO Igráček Hasič s hasičským autem a doplňky

Pozor hoří! ; ; Auto s otevíracími zadními dveřmi. Do kufru auta se vejde vše potřebné pro hasičský zásah. Součástí balení je figurka IGRÁČEK Hasič, auto a bohaté příslušenství .; ; Rozměry auta: 11 x 11 x 19 cm. ; Velikost figurky Igráčka: 7,5 cm;

IGRÁČEK HANDY - Požární stanice s hasičem

Na stanici panuje pohoda, když tu najednou - HOŘÍ! Igráček hasič s jedinečným rozložitelným kufříkem - požární stanicí a bohatými doplňky.

Igráček IGRÁČEK HANDY - Požární stanice s hasičem

Igráček hasič je připraven vyrazit k zásahu, hned co se v požární stanici sputí alarm a požár ukáže na mapě města. IGRÁČEK HANDY jsou praktická skládací herní prostředí, která si můžeš vzít všude s sebou. Originální provedení bez tradiční střechy nabízí dítěti nový úhel pohledu a přirozeně rozvíjí prostovou představivost. Vyrobeno v České republice.

EFKO IGRÁČEK - Hasičské auto s hasičem

Výborné auto pro rychlý zásah. Igráček hasič a bohaté příslušenství součástí balení. Každá postavička Igráčka vystihuje s doplňky určitou profesi . Igráček je plastová figurka s pohyblivými částmi, výška 75 mm, která odpovídá normě EN-71. Rozměr autíčka: 11 x 11 x 19 cm.

IGRÁČEK TRIO Zachraňujeme

Prima trojice Igráčků - Hasič, záchranář a policista.

EFKO IGRÁČEK TRIO - Zachraňujeme

Záchranář, hasič a policistka. Když se někde stane havárie, tahle trojice u toho nesmí chybět. Napínavá záchranná akce u tebe doma! Tři Igráčci s příslušenstvím v jednom balení.Legendární postavička od roku 1976. Vyrobeno v České republice.Tři Igráčci s příslušenstvím v jednom balení. Igráček je plastová figurka s pohyblivými částmi, výška 76 mm, která odpovídá normě EN-71. Nevhodné pro děti ...