Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ibalgin gel

Nalezeno:    14 produktů

Zentiva Ibalgin gel (100g)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0155051 Výrobce Zentiva, k. s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu nebo 5 g ve 100 g gelu (tj. 5%) gelový základ: Hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumení zánětu a bolesti) Charakteristika Ibalgin gel obsahuje léčivou látku Ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatick...

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Ibalgin Gel 50g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Ibalgin Gel 100g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Ibalgin gel 50g

Ibalgin gel 50g Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Používání gelu je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu. Ibalgin gel mohou používat dospělí a mladiství od 12 let k místní léčbě zánětů kloubních pouzder, zánětů šlach a svalových úponů, k místní léčb...

Ibalgin gel 100g

Ibalgin gel 100g Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Používání gelu je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu. Ibalgin gel mohou používat dospělí a mladiství od 12 let k místní léčbě zánětů kloubních pouzder, zánětů šlach a svalových úponů, k místní léč...

Ibalgin gel 50g

Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumení zánětu a bolesti) Charakteristika Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Používání gelu je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu. Složení Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu nebo 5 g ve 100 g gelu (tj. 5%...

Ibalgin gel 100g

Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumení zánětu a bolesti) Charakteristika Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Používání gelu je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu. Složení Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu nebo 5 g ve 100 g gelu (tj. 5%...

IBALGIN Gel 100 g

Pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g /pharmdata?ident=koyu7ua4kfq&width=683&sirka=683

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.