Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ibalgin gel drm gel 1x50gm

Nalezeno:    12 produktů

Zentiva Ibalgin gel (100g)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0155051 Výrobce Zentiva, k. s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu nebo 5 g ve 100 g gelu (tj. 5%) gelový základ: Hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumení zánětu a bolesti) Charakteristika Ibalgin gel obsahuje léčivou látku Ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatick...

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Dolgit gel (50g) Gel

Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! DOLGIT Gel (Ibuprofenum) gel Držitel rozhodnutí o registraci Dolorgiet Pharmaceuticals, St. Augustin/Bonn, Německo Výhradní distributor pro ČR PRO.MED.CS Praha a.s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 5 g ve 100 g gelu Isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, isopropylidenglycerol, poloxamer, čištěná voda, levandulová silice, silice květů citroníku hořkého Indikační skupina Nesteroidní antiflogistikum Charakteris...

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Almiral gel (50g) Gel

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ALMIRAL GEL (Diclofenacum diethylaminum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ALMIRAL GEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky ...

Více informací
od 80 Kč
Koupit nejlevněji

Dolgit gel (150g) Gel

Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! DOLGIT Gel (Ibuprofenum) gel Držitel rozhodnutí o registraci Dolorgiet Pharmaceuticals, St. Augustin/Bonn, Německo Výhradní distributor pro ČR PRO.MED.CS Praha a.s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 5 g ve 100 g gelu Isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, isopropylidenglycerol, poloxamer, čištěná voda, levandulová silice, silice květů citroníku hořkého Indikační skupina Nesteroidní antiflogistikum Charakteris...

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Mobilat (50g) Gel

1/2 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls2083/2006 Příbalová informace -VP INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ ! Mobilat gel Držitel rozhodnutí o registraci STADA Arzneimittel AG, Bad Vilbel, Německo Výrobce STADA Arzneimittel AG, Bad Vilbel, Německo Mobilat Produktions GmbH, Luitpoldstrasse 1, 85276 Pfaffenhofen, Německo Složení Léčivé látky: Glycosaminoglycani polysulfas 0,2 g, Acidum salicylicum 2,0 g Extractum suprarenale 1,0 g ve 100 g gelu Pomocné látky: isoprop...

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Flector EP gel (60g) Gel

Informace pro použití, čtěte pozorně ! FLECTOR EP GEL gel Diclofenacum epolaminum Výrobce/Dovozce: IBI, spol. s r.o., Praha, Česká republika Vyrobeno ve spolupráci: IBSA Institut Biochimique SA, CH-6903 Lugano, Švýcarsko Držitel rozhodnutí o registraci: IBSA Slovakia s.r.o., Bratislava, Slovenská republika Složení: Léčivá látka: Diclofenacum epolaminum 1,292 g odpovídá Diclofenacum natricum 1,00 g ve 100 g gelu. Pomocné látky: makrogol-400-monostearát, makrogol 300, cetylstearyl-ethylhexanoát, ...

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Olfen (50g) Gel

1/2 Příloha č. 1 ke sdělení sp. zn.sukls179950/2011 Informace pro použití, čtěte pozorně! Olfen, gel (Diclofenacum natricum) Gel Držitel registračního rozhodnutí Mepha Lda., Lagoas Park, Porto Salvo, Portugalsko Výrobce: 1. Medimport, spol. s r.o., Praha, Česká republika 2. Mercklé GmbH, Ulm, Německo (výrobní prostory) sídlo firmy na adrese Mercklé GmbH, Blaubeuren-Weiler, Německo 3. Mepha Pharma GmbH, Lőrrach, Německo Složení Účinná látka: Diclofenacum natricum (diklofenak) 10 mg v 1 g gelu. G...

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

MERZ PHARMACEUTICALS GmbH CONTRACTUBEX

Co obsahuje Váš lék? Alii cepae extractum fluidum (tekutý výtažek z cibule) 10 g ve 100 g gelu, Heparinum natricum 40 mg ve 100 g gelu, Allantoinum 1 g ve 100 g gelu. Další látky obsažené v léku Xantanová klovatina, makrogol 200, kyselina sorbová, perfém Fragrance 231616, metylparaben, čištěná voda. Indikační skupina Dermatologikum. Charakteristika Contractubex gel příznivě ovlivňuje hojení ran. Výtažek z cibule působí protizánětlivě a brzdí růst buněk, které podporují vznik nevzhledných jizev....

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Kvalitní Ibalgin gel drm.gel 1x50g za 91 Kč.

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g

Kvalitní Ibalgin Gel drm.gel 1x100g za 144 Kč.

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g

Léčivý přípravek Ibalgin gel potlačuje bolest, snižuje otok a tlumí zánět u bolestivých poúrazových stavů, místních projevů zánětlivých a degenerativních onemocnění pohybového aparátu a bolestivého zánětu žil. Mohou jej používat dospělí a dospívající od 12 let. 

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Léčivý přípravek Ibalgin gel potlačuje bolest, snižuje otok a tlumí zánět u bolestivých poúrazových stavů, místních projevů zánětlivých a degenerativních onemocnění pohybového aparátu a bolestivého zánětu žil. Mohou jej používat dospělí a dospívající od 12 let. 

Aulin Gel drm.gel.1x50gm-1.5gm

Kvalitní Aulin Gel drm.gel.1x50gm-1.5gm za 142 Kč.

Aulin Gel drm.gel.1x50gm/1.5gm

Aulin gel obsahuje léčivou látku zvanou nimesulid, který patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID). Určen k léčbě otoků a poskytuje úlevu od bolesti.

Aulin Gel drm.gel.1x50gm/1.5gm

Léčivý přípravek Aulin gel ulevuje od bolesti a otoků při poranění měkkých tkání, jako je podvrtnutí, vymknutí, naražení, úraz provázený výronem, a u poranění šlach nazývaných také jako akutní poúrazový zánět šlach. Přípravek Aulin gel mohou používat dospělí a děti od 12 let. 

Aulin Gel drm.gel.1x50gm/1.5gm

Aulin je léčivý přípravek s účinky proti bolesti, zánětu a teplotě. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g /pharmdata?ident=koyu7ua4kfq&width=683&sirka=683

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.