Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ibalgin gel drm gel 1x100g

Nalezeno:    10 produktů

Zentiva Ibalgin gel (100g)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0155051 Výrobce Zentiva, k. s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu nebo 5 g ve 100 g gelu (tj. 5%) gelový základ: Hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumení zánětu a bolesti) Charakteristika Ibalgin gel obsahuje léčivou látku Ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatick...

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

Emoxen gel (100g) Gel

1/3 Příloha č. 1 ke sdělení sp.zn. sukls52355/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE EMOXEN GEL Gel Naproxenum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Emoxen Gel musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další infor...

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

Emoxen gel (50g) Gel

1/3 Příloha č. 1 ke sdělení sp.zn. sukls52355/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE EMOXEN GEL Gel Naproxenum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Emoxen Gel musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další infor...

Více informací
od 82 Kč
Koupit nejlevněji

Almiral gel (50g) Gel

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ALMIRAL GEL (Diclofenacum diethylaminum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ALMIRAL GEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky ...

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Almiral gel (100g) Gel

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ALMIRAL GEL (Diclofenacum diethylaminum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ALMIRAL GEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky ...

Více informací
od 125 Kč
Koupit nejlevněji

Mobilat (50g) Gel

1/2 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls2083/2006 Příbalová informace -VP INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ ! Mobilat gel Držitel rozhodnutí o registraci STADA Arzneimittel AG, Bad Vilbel, Německo Výrobce STADA Arzneimittel AG, Bad Vilbel, Německo Mobilat Produktions GmbH, Luitpoldstrasse 1, 85276 Pfaffenhofen, Německo Složení Léčivé látky: Glycosaminoglycani polysulfas 0,2 g, Acidum salicylicum 2,0 g Extractum suprarenale 1,0 g ve 100 g gelu Pomocné látky: isoprop...

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

DR.MüLLER Lubrikační gel Ty & Já

Lubrikační gel Ty &a JÁ je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních prožitků. Odstraňuje nepříjemné bolestivé pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Lze jej použít společně s kondomem. Lubrikační gel je také vhodný pro snadnější zavádění teploměru nebo menstruačních tampónů do pochvy a měření rektální teploty. Je založen na vodní bázi, neobsahuje oleje a barviva. Nezanechává skvrny. Nevstřebává se do organismu. Nena...

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Panthenol Gel

Panthenol gel 7% přináší úlevu, zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo obdobně podrážděnou. Na zasažených plochách se gel snadno a bez bolesti roztírá. Díky svému jedinečnému složení se za několik minut po nanesení sám vstřebá bez nutnosti dalšího vtírání, které by mohlo být na postižených místech bolestivé. Urychluje obnovu poškozených tkání a současně podporuje tvorbu kožního pigmentu po opalování.

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

DR.MüLLER Lubrikační gel Dr.Muller Ty Ja Tea

Užití Lubrikační gel Tea Tree Oil je zdravotnický prostředek pro zachováni přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních prožitků. Odstraňuje nepříjemné bolestivé pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Lze jej použít společně s kondomem. Lubrikační gel je také vhodný pro snadnější zavádění teploměru nebo menstruačních tampónů do pochvy a měření rektální teploty. Je založen na vodní bázi, neobsahuje oleje a barviva. Nezanechává skvrny. Nevstřebává se do organ...

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

MERZ PHARMACEUTICALS GmbH CONTRACTUBEX

Co obsahuje Váš lék? Alii cepae extractum fluidum (tekutý výtažek z cibule) 10 g ve 100 g gelu, Heparinum natricum 40 mg ve 100 g gelu, Allantoinum 1 g ve 100 g gelu. Další látky obsažené v léku Xantanová klovatina, makrogol 200, kyselina sorbová, perfém Fragrance 231616, metylparaben, čištěná voda. Indikační skupina Dermatologikum. Charakteristika Contractubex gel příznivě ovlivňuje hojení ran. Výtažek z cibule působí protizánětlivě a brzdí růst buněk, které podporují vznik nevzhledných jizev....

Více informací
od 276 Kč
Koupit nejlevněji

HEALTH LINK S.R.O. Tea Tree oil 15 ml

* Výrobce: HEALTH LINK S.R.O. * Balení: 1 kus Užití Používá se zevně, ředí se vodou podle způsobu použití se nanáší na postižené místo k ošetření, koupeli, vypláchu, masáži apod. Podává se do zvlhčovačů, rozprašovačů. Vykazuje výrazné čistící vlastnosti, nedráždí pokožku, není toxický, nepoškozuje buňky tkání, nemá žádné významné vedlejší účinky a nesnadno se kontaminuje. Je kosmeticky velmi vhodný, neboť je bezbarvý a má příjemnou čistou vůni. Vykazuje vynikající účinnost za přítomnosti organi...

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

Almiral Gel drm.gel.1x100g

ALMIRAL GEL obsahuje diklofenak, který působí proti bolesti, zánětu a zmírňuje otoky. ALMIRAL GEL se používá k lokální léčbě onemocnění pohybového aparátu, především k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů. U dospívajících od 14 let lze ALMIRAL GEL použít při akutních poraněních, jako jsou podvrknutí, pohmoždění a úrazy způsobené při sportu. U dospělých pak při poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí nebo pohmoždění a při bolestech zad. Přípravek ALMIRAL GEL je určen k...

Veral 1% gel drm.gel 1x100g II

Přípravek VERAL® 1% GEL obsahuje léčivou látku diklofenak, která působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Lioton 100 000 gel drm.gel 1x100g

Lioton je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Dicloziaja 11.6mg/g drm.gel 1x100g

Dicloziaja je gel obsahující dietylaminovou sůl diklofenaku, která je nesteroidním antiflogistikem účinkujícím proti bolesti a zánětu. Díky vodo-alkoholovému základu má gel zklidňující a chladivý účinek. Čtěte pozorně příbalový leták.

Voltaren Forte 2.32% drm.gel 1x100g

Voltaren Forte 2,32 % působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Působí proti bolesti, zánětu a otokům při poranění svalů, šlach a kloubů. Přípravek Voltaren Forte 2,32 % je určen ke krátkodobé lokální léčbě akutních poranění, jako jsou podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění u dospívajících od 14 let. Dospělí mohou přípravek používat při bolesti zad, při poranění měkkých tkání a poúrazových stavech např. vymknutí, natáhnutí svalu nebo pohmoždění. Jak se přípravek Voltaren Forte 2,32 % používá:...

HERBACOS-RECORDATI S.R.O. | Veral 1% gel drm.gel.1x100g II

Přípravek VERAL 1% GEL obsahuje léčivou látku diklofenak, která působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

ZIAJA LTD.GDANSK | Dicloziaja 11.6mg/g drm.gel.1x100g

Dicloziaja je gel obsahující dietylaminovou sůl diklofenaku, která je nesteroidním antiflogistikem účinkujícím proti bolesti a zánětu. Díky vodo-alkoholovému základu má gel zklidňující a chladivý účinek.



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: