Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hylo comod

Nalezeno:    8 produktů

Bausch and Lomb Hylo-Comod (2x10ml)

* Výrobce: Bausch and Lomb * Balení: 1 kus Ke zvlhčení povrchu oka. Při nedostatečné tvorbě slz, při pocitu pálení, svědění nebo cizího tělesa v oku. Používejte 10x denně, v případě častější potřeby kapání je nutné vyhledat očního lékaře. Pomáhá při: pálení, svědění, pocitu cizího tělesa v oku. Neužívat při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku.

Více informací
od 489 Kč
Koupit nejlevněji

Ursapharm HYLO-COMOD 10 ml

HYLO-COMOD je sterilní roztok určený ke zvlhčení očního povrchu. Pokud vaše oči trpí pocitem sucha, tlaku, pocitem cizího tělesa nebo únavou a pálením a oční lékař při odborném vyšetření vyloučí jiné onemocnění, doporučujeme použí HYLO-COMOD.O úlevu při všech zmíněných potížích se zasluhuje hlavně kyselina hyaluronová – přirozená látka, která se vyskytuje v oku i v jiných částech těla. Tato látka má schopnost vytvářet stejnoměrný stabilní a dlouhodobě setrvávající film na povrchu oka, přitom se...

Více informací
od 274 Kč
Koupit nejlevněji

Ursapharm HYLO-CARE 10 ml

HYLO-CARE je sterilní roztok pro zdravou „údržbu“ oka. Zvlhčující působení rovnoměrného a stabilního slzného filmu na povrchu oka vytvářeného hyaluronátem sodným je navíc podpořeno hloubkovou péčí dexpanthenolu. HYLO-CARE je určen zejména pro zvlhčení očního povrchu při pobytu v suchém, klimatizovaném prostředí, po působení větru a slunce nebo pro úlevu na konci dlouhého dne, kdy oči můžou pálit, svědit nebo jsou unavené. HYLO-CARE je vhodný i k nakapání přes kontaktní čočky, kdy nelze pro obno...

Více informací
od 225 Kč
Koupit nejlevněji

HYLO-COMOD gtt. 2x10 ml

Zvlhčující oční kapky HYLO-COMOD®.

HYLO-COMOD 2x10 ml

Pro lepší zvlhčení očního povrchu při pálení očí, nebo po operačních zákrocích na oku.

Hylo-Comod steril.roztok 10ml

Oční kapky Holy-Comod se používají k intenzivnímu zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku.

URSAPHARM Arzneimittel GmbH, Saarbrücken Hylo-Comod 10 ml

URSAPHARM Arzneimittel GmbH, Saarbrücken Hylo-Comod 10 ml, HYLO-COMOD je sterilní roztok bez konzervačních látek. Obsahuje 1 mg/ml hyaluronátu sodného, citrátový pufr, sorbitol a vodu. Používá se pro lepší zvlhčení očního povrchu v důsledku poruch citlivosti, vyvolaných vlivy vnějšího prostředí.

URSAPHARM Arzneimittel GmbH, Saarbrücken Hylo-Comod 2x10 ml

URSAPHARM Arzneimittel GmbH, Saarbrücken Hylo-Comod 2x10 ml, HYLO-COMOD je sterilní roztok bez konzervačních látek. Obsahuje 1 mg/ml hyaluronátu sodného, citrátový pufr, sorbitol a vodu. Používá se pro lepší zvlhčení očního povrchu v důsledku poruch citlivosti, vyvolaných vlivy vnějšího prostředí.

URSAPHARM Arzneimittel GmbH, Saarbrücken Hylo-Comod 10 ml

HYLO-COMOD je sterilní roztok bez konzervačních látek. Obsahuje 1 mg/ml hyaluronátu sodného, citrátový pufr, sorbitol a vodu. Používá se pro lepší zvlhčení očního povrchu v důsledku poruch citlivosti, vyvolaných vlivy vnějšího prostředí.

URSAPHARM Arzneimittel GmbH, Saarbrücken Hylo-Comod 2x10 ml

HYLO-COMOD je sterilní roztok bez konzervačních látek. Obsahuje 1 mg/ml hyaluronátu sodného, citrátový pufr, sorbitol a vodu. Používá se pro lepší zvlhčení očního povrchu v důsledku poruch citlivosti, vyvolaných vlivy vnějšího prostředí.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: