Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hydroizolacni tmel

Nalezeno:    6 produktů

tmel hydroizolační 300ml ŠE AQUA STOP CEYS

tmel hydroizolační 300ml ŠE AQUA STOP CEYS Mat 1 24

Ceys AguaStop hydroizolační, šedý

Hydroizolační tmel opravuje a velmi efektivně a okamžitě zabraňuje průsakům vody ve spárách a trhlinách či v otvorech a škvírách. Použití: sanitární zařízení, kuchyňské linky, dřezy, vany, umyvadla, sprchové kouty, WC, obklady, pracovní desky, atd. spojuje se všemi konstrukčními materiály. Díky obsaženému fungicidu zajišťující odolnost proti plísni netmavne. Odolává vlhkosti, pracím práškům a mýdlům. Nesmrští se, neodlepí ani nepraskne.

lepidlo mont.300ml MONTACK+tmel 300ml AQUA STOP zdarma

lepidlo mont.300ml MONTACK+tmel 300ml AQUA STOP zdarma Mat 1 24 objem: 300 + 300 mlMontážní lepidlo MONTACK je určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady.Hydroizolační tmel AQUA STOP opravuje a velmi efektivně a okamžitě zabraňuje průsakům vody ve spárách a trhlinách či v otvorech a škvírách.

Hasoft Těsnič tmel

TĚSNIČ TMEL je ekologický materiál přírodního původu, speciálně upravený a dodávaný ve formě tmelu. Hlavní oblast použití spočívá ve využití jeho schopnosti mimořádně zvětšovat svůj objem ve styku s vodou – bobtnat a vytvářet při tom vysoce plastickou a vaznou hmotu, která má skvělé hydroizolační vlastnosti.

lepidlo mont.300ml MONTACK EXPRESS+tmel 300ml AQUA STOP zdarma

lepidlo mont.300ml MONTACK EXPRESS+tmel 300ml AQUA STOP zdarma Mat 1 24 objem: 300 + 300 mlMontážní lepidlo MONTACK EXPRESS je určené pro rychlé upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady.Hydroizolační tmel AQUA STOP opravuje a velmi efektivně a okamžitě zabraňuje průsakům vody ve spárách a trhlinách či v otvorech a škvírách.

lepidlo mont.300ml MONTACK TRA+tmel 300ml AQUA STOP zdarma

lepidlo mont.300ml MONTACK TRA+tmel 300ml AQUA STOP zdarma Mat 1 24 objem: 300 + 300 mlMontážní lepidlo MONTACK EXPRESS je určené pro rychlé upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady, je speciálně určeno pro aplikace, které vyžadují transparentní zakončení. Hydroizolační tmel AQUA STOP opravuje a velmi efektivně a okamžitě zabraňuje průsakům vody ve spárách a trhlinách či v otvorech a škvírách.