Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Husgvarna lc 48 v

Nalezeno:    185 produktů

LCD adaptér - 12V, 4A, 48W

Vstupní napětí: 100V-240V - 1.5A Frekvence: 50/60 Hz Výstupní napětí: 12V Výstupní výkon: 4A - 48W Rozměr konektoru: 5.5 mm x 2.5 mm Rozměr adaptéru: 107x49x28 mm (délka x šířka x výška) Hmotnost: 204 g

Více informací
od 330 Kč
Koupit nejlevněji

LG 24MT48DF

LCD monitor LG 24MT48DF Luxusní IPS monitor s LED podsvícením nabízí to nejlepší z monitoru i televizoru. Díky vestavěnému DVB-T/C můžete monitor použít také pro vysílání televizního signálu, nebo jako monitor k počítači. IPS dodá monitoru perfektní kvalitu obrazu a s reproduktory o síle 5W si pak užijete i perfektní zvuk. Dokonalý obraz Monitor nabízí LED podsvícení, rozlišení Full HD 1920 x 1080 bodů na úhlopříčce 24". Tento vysoce elegantní monitor se bude vyjímat na každém pracovn...

Více informací
od 3 743 Kč
Koupit nejlevněji

LG 22MT48DF

LCD monitor LG 22MT48DF Luxusní IPS monitor s LED podsvícením nabízí to nejlepší z monitoru i televizoru. Díky vestavěnému DVB-T/C můžete monitor použít také pro vysílání televizního signálu, nebo jako monitor k počítači. IPS dodá monitoru perfektní kvalitu obrazu a s reproduktory o síle 5W si pak užijete i perfektní zvuk. Dokonalý obraz Monitor nabízí LED podsvícení, rozlišení Full HD 1920 x 1080 bodů na úhlopříčce 21,5". Tento vysoce elegantní monitor se bude vyjímat na každém praco...

Více informací
od 3 499 Kč
Koupit nejlevněji

LG 24MP48HQ-P

Technické parametry* Úhlopříčka: 23,8" * Rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD) * Rozteč bodů: 0,2745 mm * Formát obrazu:16:9 * Typ obrazovky: LCD IPS * Jas: 250 cd/m2 * Kontrast: 1000:1 * Doba odezvy: 5 ms * Úhel pohledu: 178x178 * Rozměry: 550x188x409 * Hmotnost: 2,8 kg Vstupy a výstupy* Konektor 15 Pin D-Sub * Konektor HDMI Více na webu výrobce: http://www.lg.com/us/monitors/lg-24MP48HQ-P-led-monitor

Více informací
od 3 119 Kč
Koupit nejlevněji

LG 22MP48D-P

LCD monitor  LG 22MP48D IPS monitor nabízí LED podsvícení, rozlišení Full HD 1920 x 1080 bodů na úhlopříčce 21,5" a vynikající úsporu energie pomocí energeticky šetrných funkcí Super Energy Saving. Tato funkce snižuje plýtvání energie při zachování optimální obrazové kvality. Tento vysoce elegantní monitor se bude vyjímat na každém pracovním stole. Monitor má nejen úchvatný design, ale také vynikající podání barev a velmi ostrý obraz díky IPS panelu z různých úhlů. Režim čtení Vynikajícího...

Více informací
od 2 664 Kč
Koupit nejlevněji

LG 23MP48HQ-P

Technické parametry* Úhlopříčka přesná: 23,8" * Rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD) * Formát obrazu: Širokoúhlý 16:9 * Typ obrazovky: LCD IPS * Rozteč bodů: 0,2652mm * Jas: 250 cd/m2 * Kontrast: 1000:1 * Doba odezvy: 5 ms * Úhel pohledu: 178x178 * Rozměry: 544x187x407 * Hmotnost (kg) 3 Vstupy a výstupy* Konektor 15 Pin D-Sub * Konektor HDMI

Více informací
od 3 273 Kč
Koupit nejlevněji

Samsung DM48E

55DME Zvyšte svůj obrat pomocí výkonného profesionálního prezentačního řešení pro interiéry, které zobrazuje vaše obchodní sdělení 24 hodin denně POPIS Neustálá pozornost publika díky profesionálnímu digitálnímu prezentačnímu řešení s vysokým výkonem Digitální prezentační řešení řady DMD je mimořádně odolné a výkonné, díky čemuž je ideálním řešením pro každou firmu nebo organizaci, jejíž zisky závisí na nepřetržitém provozu. Zvyšte svůj obrat využíváním ověřených technologií společnost...

Více informací
od 32 605 Kč
Koupit nejlevněji

Genius SW-HF5.1 4800

Elegantní 5.1 repro systém Home Theater SW-HF 5.1 4800 Firmu Genius zná každý jako producenta počítačových periferií, jako jsou myši, reproduktory či sluchátka. Nyní představuje další šestikanálovou sestavou řady SW-HF 5.1, oblíbené pro své vynikající parametry za příjemnou cenu. Příjemný design Sestava Home Theater SW-HF 5.1 4800 s povrchovou imitací dřeva je vhodná zejména k počítači a díky svému příjemnému designu i solidním parametrům neurazí ani uživatele domácího kina. Na čele je na...

Více informací
od 2 349 Kč
Koupit nejlevněji

ACER baterie pro Aspire 3810T/3811T/4810T/5810T LC.BTP00.052 akumulátor LI-ION 6cell 5600mAh

6 článková Li-Ion baterie s kapacitou 5600 mAh pro notebooky Acer z edice Timeline. Typ: Li-Ion Kapacita: 5600 mAh Pro notebooky: Acer Timeline Aspire 3810T/3811T/4810T/5810T

Více informací
od 1 177 Kč
Koupit nejlevněji

Epson EB 1985WU

Business projektor EPSON EB-1985WU Epson přináší business projektor EB-1985WU s vysokým jasem a technologií 3LCD. Přináší vysokou kvalitu a jas, zářivější barvy, snadné nastavení, možnost sdílení obsahu a vestavěné reproduktory. Je tak ideální volbou pro firemní prezentace. 3LCD technologie Technologie Epson 3LCD poskytuje vysokou kvalitu promítaného obrazu díky stejně vysokému bílému i barevnému světelnému výstupu. Tato technologie přináší živější a přirozenější barvy s hlubokými odstíny če...

Více informací
od 47 090 Kč
Koupit nejlevněji

APC Smart X 3000VA SMX3000HV

Popis produktu Záložní zdroj APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD nabízí vyspělou interaktivní ochranu napájení pro servery a síťová zařízení a spolehlivě tak vytvoří bezpečné prostředí pro Vaše kritická data v případě poruchy napájení. Tento zdroj je určen pro vstupní napětí 230V (rozsah napájecího napětí je 140 - 280 V) s frekvencí 47/63 Hz se vstupní zásuvkou IEC320 C20. Výkon napájení tohoto modelu je 2700 W/3000 VA s výstupním napětím 230V s frekvencí 47 – 63 Hz. Zařízení má osm výstu...

Více informací
od 40 802 Kč
Koupit nejlevněji

APC Smart-UPS X 2200VA Rack/Tower LCD

SUA48XLBP Výstup battoutvolt 48 Vstup Jmenovité vstupní napětí 48VDC Baterie a doba běhu Kapacita baterie (VAh) 1632 Typ baterie Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se su...

Více informací
od 31 725 Kč
Koupit nejlevněji

APC SMT2200I

záložní zdroj pro servery nebo pracovní stanice, UPS, kapacita 2200VA, 1980W, komunikace RS-232 nebo USB, 8x chráněná a zálohovaná zásuvk&

Více informací
od 23 553 Kč
Koupit nejlevněji

Point of View Mobii 7"

Hry, hudba, filmy internet nebo online mapy světa? To vše zvládne tento malý přenosný multimediální tablet PC s dotykovou obrazovkou a operačním systémem Google Android 2.3 Ginger bread. Operační systém obsahuje také verzi českého jazyka, kterou lze přepnout v nastavení zařízení. Specifikace: Displej: 7", LCD dotykový (Kapacitní - multi-touchscreen) s rozlišením 800 × 480 bodů Barva: Stříbrno - černá Procesor: ARM Cortex-A8 1GHz RAM: 512 MB Paměť: 4 GB Wi-Fi: 802.11 b/g Webcamera: 2MP...

Více informací
od 2 546 Kč
Koupit nejlevněji

Nikon D500 tělo

Nikon D500 tělo je dlouho očekávaný nástupce modelu D300S, je vybaven 20,9Mpx snímačem formátu DX (APS-C) a stává se tak nejvýkonnějším modelem s touto velikostí snímače. Jeho zaostřovací systém má 153 bodů a EXPEED 5 processor jako nový model Nikon D5! Díky tomu zvládne až 10 snímků za vteřinu při maximálním počtu snímků 200 v RAW formátu! Má zabudovanou Wi-Fi a BT pro snadné sdílení fotografií a ovládání fotoaparátu na dálku. Umožňuje Time Lapse - časosběr až 9999 snímků a nahrává 4K video ry...

Více informací
od 54 990 Kč
Koupit nejlevněji

CyberPower SOHO 800VA

CyberPower SOHO Value UPS 800VA / 480W CyberPower SOHO Value UPS 800VA / 480W – Série záložních zdrojů SOHO Value nabízí uživateli stabilní napájení ze záložní baterie, zatímco porty RJ11/RJ45, ke kterým lze připojit telefon, fax a modemové linky, jsou chráněny proti přepětí. Funkce AVR (Automatic Voltage Regulation) stabilizuje střídavý signál a udržuje bezpečné napětí. To umožňuje záložnímu zdroji udržovat bezpečné úrovně napájení pro připojená zařízení, aniž by se uchyloval k baterii. Multi...

Více informací
od 2 199 Kč
Koupit nejlevněji

Mio MiVue 688

MIO MiVue 688 Touch DashCam je autokamera, která bude vaším spolehlivým průvodcem na všech cestách, které vás čekají. Je určena pro zkušené řidiče i pro začátečníky, vybavení zahrnuje dotykovou obrazovku, integrovaný GPS, doživotně aktualizovanou databázi rychlostních radarů, navíc vás vždy upozorní při překročení rychlosti a při vyjetí z vašeho jízdního pruhu. Bezpečnost nade vše. Autokamera má displej s úhlopříčkou 2,7 palce s rozlišením 1950 x 1080 pixelů, široký pozorovací úhel 150°a FullHD...

Více informací
od 4 999 Kč
Koupit nejlevněji

APC Smart X 3000VA SMX3000HVNC

APC záložní zdroj Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 230V  Zařízení Smart-UPS™ mají důvěru miliónů profesionálů z oboru IT na celém světě, kteří je používají na ochranu ostatních zařízení a kritických dat před nákladnými přerušeními provozu, neboť tyto zdroje spolehlivě a efektivně zajišťují napájení na kvalitativní úrovni síťových rozvodů. Zdroje jsou k dispozici v různých velikostech a třídách (základní úroveň, standard a rozšířený provoz), a pro téměř každou aplikaci a každý rozpočet proto...

Více informací
od 51 933 Kč
Koupit nejlevněji

APC SURT1000RMXLI

SURT1000RMXLI Zahrnuje: CD se softwarem, Skříňové podpěrné lišty, Signalizační kabel Smart UPS RS-232, Uživatelská příručka Výstup Výstupní výkon 700W / 1000 VA Maximální nastavitelný výkon 700W / 1000 VA Jmenovité výstupní napětí 230V Poznámka k výstupnímu napětí Jmenovité výstupní napětí lze...

Více informací
od 16 498 Kč
Koupit nejlevněji

Dell P1917S Professional

Monitor Dell P1917S, bílá Monitor Dell P1917S je 19“ monitor ideální pro profesionální využívání v pracovním prostředí, kde je zapotřebí ostrý a maximálně ostrý obraz, flexibilita, výkon a zároveň co nejmenší ergonomické zatížení uživatele. A přesně tyto požadavky skvěle splňuje tento monitor. Monitor lze snadno nastavit přesně podle potřeb každého uživatele, zobrazený obraz je vždy ostrý a detailní a navíc technologie snižující blikání a modré světlo zaručují sníženou únavu i při dlouhodobé p...

Více informací
od 4 432 Kč
Koupit nejlevněji

HP Deskjet Ink Advantage 5575

Multifunkční tiskárna Deskjet Advantage 5575 Kvalitní tisk bez obav z vysokých nákladů. Společnost HP představuje řadu inkoustových tiskáren a kazet HP Deskjet Ink Advantage, které Vám přinášejí samé výhody. Nyní máte k dispozici nejen kvalitu a spolehlivost, kterou od společnosti HP očekáváte, ale i možnost tisknout cokoli chcete, kdykoli chcete a v jakémkoli množství chcete. Více zábavy, nižší cena a méně starostí – to nebude příliš složité rozhodování. V tomto případě si pro nás společnost ...

Více informací
od 2 329 Kč
Koupit nejlevněji

CANON BP-727

CANON BP-727akumulátor

Více informací
od 457 Kč
Koupit nejlevněji

Rádio do koupelny

Rádi byste poslouchali svoji oblíbenou stanici i ve sprše? Toto rádio nikdy nezreziví a bude vám skvěle sloužit. Stačí jednoduše nalepit rádio na hladký povrch dlaždičky a už stačí jen naladit stanici. Otočením kohoutku začne hudba hrát. Rádio má stylový design, bude tedý úžasným doplňkem do vaší koupelny. -100% vodotěsné -můžete ho "přilepit" na jakýkoliv hladký povrch Obsah balení: 1x SHOWER TOP RADIO 1x Držák na stěnu (přísavka) 1x Český návod

Více informací
od 344 Kč
Koupit nejlevněji

Nikon D500 + 16-80 mm

Nikon D500 tělo je dlouho očekávaný nástupce modelu D300S, je vybaven 20,9Mpx snímačem formátu DX (APS-C) a stává se tak nejvýkonnějším modelem s touto velikostí snímače. Jeho zaostřovací systém má 153 bodů a EXPEED 5 processor jako nový model Nikon D5! Díky tomu zvládne až 10 snímků za vteřinu při maximálním počtu snímků 200 v RAW formátu! Má zabudovanou Wi-Fi a BT pro snadné sdílení fotografií a ovládání fotoaparátu na dálku. Umožňuje Time Lapse - časosběr až 9999 snímků a nahrává 4K video ry...

Více informací
od 83 990 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 137 Kč
Koupit nejlevněji

Samsung CLX-6260FW

Popis produktu Společnost Samsung je jeden z předních výrobců elektroniky vůbec. Na náš trh přináší řadu tiskáren ať už klasických nebo multifunkčních. Nová multifunkční tiskárna této společnosti s označením CLX-6260FW patřící do středně velkých nebo velkých kanceláří i domácností, využívá unikátní technologie ReCP, která zvyšuje celkovou kvalitu a vitalitu vašeho tisku a zajistí, že vaše výtisky vypadají perfektně. Tato technologie je doplněna o nově vyvinuté polymerované tonery s menšími č...

Více informací
od 16 184 Kč
Koupit nejlevněji

U Watch U8

Popis produktu Chytré hodinky U Watch U8 SmartWatch Hledáte chytré hodinky, které nabízí řadu zajímavých funkcí, ale zároveň vás finančně nezruinují? Pak si pořiďte U Watch U8 SmartWatch. Tyto hodinky jsou provedeny v tradiční konstrukci s hranatým displejem, takže se budou hodit k jakémukoliv outfitu. Mají krásný design, ale především mnoho funkcí a skvělých parametrů. Kompatibilita Hodinky U Watch U8 SmartWatch jsou kompatibilní se zařízeními s operačním systémem Android a některé apl...

Více informací
od 2 015 Kč
Koupit nejlevněji

Umakov P4/011 - pásovina

Madlo zdobené 40x5 L3000mm P4 011

Více informací
od 484 Kč
Koupit nejlevněji

SHURE SM 48-LC

Dynamický zpěvový mikrofon, s kardioidní charakteristikou v celém kmitočtovém rozsahu, což zabezpečuje jeho odolnost proti zpětné vazbě. Je ideální pro zpěv a mluvené slovo. The SM48 unidirectional dynamic microphone is a great performance microphone. It maintains a true cardioid pattern throughout its frequency range, ensuring high gain before feedback and rejection of off-axis sound. The tailored frequency response is ideal for lead vocals, backup vocals, and spoken word applications. A prese...

48 Sharp LC-48CFE4042

Televize LED, úhlopříčka 121cm, 100Hz, Full HD 1920x1080, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3x HDMI, 2x USB, VGA, SCART, CI+, nahrávání na USB, repro 2x 8W, energ. třída A+ Moderní a funkcemi nabitý LED televizor s tenkým designem si vás velmi rychle získá svým bezchybným obrazem, vyváženým poměrem barev a kontrastem. Úhlopříčka 121 cm s rozlišením FullHD (1920×1080 pixelů), zobrazí vše v jemných detailech a 100 Hz technologie nádherně vykreslí obraz. Těšit se tak můž...

SHURE SM 81-LC

Nástrojový kondenzátorový mikrofon The Shure SM81 is a high-quality, unidirectional condenser microphone designed for studio recording, broadcasting, and sound reinforcement. Its wide frequency response, low noise characteristics, and low RF susceptibility have made it a standard for applications involving acoustic instruments, especially guitar, piano, and cymbals. SM81-LC - With windscreen, no cable. Phantom power required. The SM81 is ruggedly constructed. It operates on phantom power and pe...

Baterie - Panasonic LC-R064R5P (6V/4,5Ah - Faston 187)

Plynotěsný olověný akumulátor Panasonic LC-R064R5P (SLA) s životností 6-9let. Tyto akumulátory jsou hermeticky uzavřené, díky čemuž je lze provozovat v libovolné poloze a nevyžadují žádnou údržbu. Díky slitině olova, cínu a kalcia použité na mřížku mají vynikající vlastnosti a dlouhou dobu použití. Nejčastějšíoblasti použití: • záložní systémy UPS • záložní zdroje pro veškeré aplikace EZS a telekomunikace • záložní svítidla a nabíjecí svítilny • výstražná mobilní a signalizační zařízení Pa...

OEM SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: singlemode Vzdálenost: 20km Tx/Rx (nm): 1310 Konektor: LC duplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se ...

OEM SFP modul Net-X 1G/ SM Singlemode LC/ 20km/ Cisco

Standardní SFP transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: singlemode Vzdálenost: 20km Tx/Rx (nm): 1310 Konektor: LC duplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se ...

SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

OEM compatibilní SFP modul pro Cisco OEM-GLC-SX-MM Mini-GBIC, kompatibilní i s Planet, GLC-SX-MM Technické specifikace: Popis zařízení OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost 1 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Max. přenosová vzdálenos...

TASCAM DR-70D 4 kanálový PCM rekordér pro DSLR, vestavěné mikrofony,44.1/48/96

Kromě běžné stereo nahrávání, simultánní nahrávání až čtyř kanálů je možné Čtyři kanály mohou být smíchán na stereo signál Úrovně záznamu lze nastavit nezávisle pro vstupy 1-4 Dvojí funkce umožňuje dva soubory nahrávat současně na různých úrovních Záznam na 44.1/48/96 kHz, 16/24-bit, lineární PCM (WAV formát) Broadcast Wave Format (BWF) podporovány jako formát WAV záznamu Dva vestavěný všesměrový mikrofon Čtyři vstupy XLR/TRS se seznamem může poskytnout phantomové napájení ( 24V / 48V) maximáln...

OEM SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 20km/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B. Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: WDM Vzdálenost: 20km Tx/Rx (nm): 1550/1310 Konektor: LC simplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o komp...

OEM SFP modul Net-X 1G/ WDM A SM LC/ TRx 1310/1550/ 20km/ Cisco kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B. Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: WDM Vzdálenost: 20km Tx/Rx (nm): 1310/1550 Konektor: LC simplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o komp...

iPod touch 16GB - Gold

Barva: Zlatá Velikost/kapacita: 16 GB Rozměry (v š h): 123,5 x 28,6 x 6,1 mm Hmotnost: 88 g Typ obrazovky: Dotyková Obrazovka: 4 palcový širokoúhlý displej Multi-Touch IPS Retina Rozlišení: 1136 x 640 pixelů (326 ppi) Fotoaparát : - Zadní 8MP iSight fotoaparát, AF, clona f/2,4, - Přední FaceTime kamera 1,2MP, clona f/2,2 Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n (2,4 a 5 GHz) Formáty zvuku: AAC (8 až 320 Kb / s), chráněné AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 ...

iPod touch 64GB - Silver

Barva: Stříbrná Velikost/kapacita: 64 GB Rozměry (v š h): 123,5 x 28,6 x 6,1 mm Hmotnost: 88 g Typ obrazovky: Dotyková Obrazovka: 4 palcový širokoúhlý displej Multi-Touch IPS Retina Rozlišení: 1136 x 640 pixelů (326 ppi) Fotoaparát : - Zadní 8MP iSight fotoaparát, AF, clona f/2,4, - Přední FaceTime kamera 1,2MP, clona f/2,2 Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n (2,4 a 5 GHz) Formáty zvuku: AAC (8 až 320 Kb / s), chráněné AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 ...

iPod touch 32GB - Pink

Barva: Růžová Velikost/kapacita: 32 GB Rozměry (v š h): 123,5 x 28,6 x 6,1 mm Hmotnost: 88 g Typ obrazovky: Dotyková Obrazovka: 4 palcový širokoúhlý displej Multi-Touch IPS Retina Rozlišení: 1136 x 640 pixelů (326 ppi) Fotoaparát : - Zadní 8MP iSight fotoaparát, AF, clona f/2,4, - Přední FaceTime kamera 1,2MP, clona f/2,2 Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n (2,4 a 5 GHz) Formáty zvuku: AAC (8 až 320 Kb / s), chráněné AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8...

iPod touch 32GB - Gold

Barva: Zlatá Velikost/kapacita: 32 GB Rozměry (v š h): 123,5 x 28,6 x 6,1 mm Hmotnost: 88 g Typ obrazovky: Dotyková Obrazovka: 4 palcový širokoúhlý displej Multi-Touch IPS Retina Rozlišení: 1136 x 640 pixelů (326 ppi) Fotoaparát : - Zadní 8MP iSight fotoaparát, AF, clona f/2,4, - Přední FaceTime kamera 1,2MP, clona f/2,2 Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n (2,4 a 5 GHz) Formáty zvuku: AAC (8 až 320 Kb / s), chráněné AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 ...

iPod touch 16GB - Blue

Barva: Modrá Velikost/kapacita: 16 GB Rozměry (v š h): 123,5 x 28,6 x 6,1 mm Hmotnost: 88 g Typ obrazovky: Dotyková Obrazovka: 4 palcový širokoúhlý displej Multi-Touch IPS Retina Rozlišení: 1136 x 640 pixelů (326 ppi) Fotoaparát : - Zadní 8MP iSight fotoaparát, AF, clona f/2,4, - Přední FaceTime kamera 1,2MP, clona f/2,2 Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n (2,4 a 5 GHz) Formáty zvuku: AAC (8 až 320 Kb / s), chráněné AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 ...

iPod touch 64GB - Pink

Barva: Růžová Velikost/kapacita: 64 GB Rozměry (v š h): 123,5 x 28,6 x 6,1 mm Hmotnost: 88 g Typ obrazovky: Dotyková Obrazovka: 4 palcový širokoúhlý displej Multi-Touch IPS Retina Rozlišení: 1136 x 640 pixelů (326 ppi) Fotoaparát : - Zadní 8MP iSight fotoaparát, AF, clona f/2,4, - Přední FaceTime kamera 1,2MP, clona f/2,2 Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n (2,4 a 5 GHz) Formáty zvuku: AAC (8 až 320 Kb / s), chráněné AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8...

iPod touch 64GB - Blue

Barva: Modrá Velikost/kapacita: 64 GB Rozměry (v š h): 123,5 x 28,6 x 6,1 mm Hmotnost: 88 g Typ obrazovky: Dotyková Obrazovka: 4 palcový širokoúhlý displej Multi-Touch IPS Retina Rozlišení: 1136 x 640 pixelů (326 ppi) Fotoaparát : - Zadní 8MP iSight fotoaparát, AF, clona f/2,4, - Přední FaceTime kamera 1,2MP, clona f/2,2 Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n (2,4 a 5 GHz) Formáty zvuku: AAC (8 až 320 Kb / s), chráněné AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 ...

iPod touch 16GB - Silver

Barva: Stříbrná Velikost/kapacita: 16 GB Rozměry (v š h): 123,5 x 28,6 x 6,1 mm Hmotnost: 88 g Typ obrazovky: Dotyková Obrazovka: 4 palcový širokoúhlý displej Multi-Touch IPS Retina Rozlišení: 1136 x 640 pixelů (326 ppi) Fotoaparát : - Zadní 8MP iSight fotoaparát, AF, clona f/2,4, - Přední FaceTime kamera 1,2MP, clona f/2,2 Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n (2,4 a 5 GHz) Formáty zvuku: AAC (8 až 320 Kb / s), chráněné AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 ...

Apple TV 32GB

Budoucnost televize je tady. Televize je podstatnou součástí našeho života. Na velkých obrazovkách společně sledujeme velké filmy a velké události. Jenže celkový dojem ze sledování televize dlouhodobě stagnuje. Až doteď. Stačí si uvědomit, že budoucnost televize jsou aplikace. Rychle si zvykáme na to, že dnes se místo vysílání díváme na aplikace. Proto jsme pro tuhle realitu postavili novou základnu. S novým operačním systémem tvOS a inovativními možnostmi kontaktu s obrazovkou. Tohle je nová A...

OEM SFP modul Net-X SFP modul/ 1G/ RJ45/ 100m/ Cisco kompatibilní

SFP transcievery s RJ45 metalickým konektorem. Doplňují jeden RJ45 port. Pozor: přepínatelný modul může být použit jen v SFP slotu, který podporuje přepínání Formát: SFP Rychlost: 1000Mbps Typ: metalický Vzdálenost: 100m Konektor: RJ45 Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. ...

OEM SFP modul Net-X SFP modul/ 1G/ RJ45/ 100m/ Cisco kompatibilní

SFP transcievery s RJ45 metalickým konektorem. Doplňují jeden RJ45 port. Pozor: přepínatelný modul může být použit jen v SFP slotu, který podporuje přepínání Formát: SFP Rychlost: 1000Mbps Typ: metalický Vzdálenost: 100m Konektor: RJ45 Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. ...

Komoda Grey 4 - ořech columbia / šedý wolfram

Jednoduché linie, decentní šedá a imitace dřeva - to je čtyřdveřová komoda Grey 4, která vám přináší 4 dílčí úložné prostory, z nichž je každý rozdělen policí. Využijte všechny její možnosti a uložte do ní spoustu drobností či písemností. Komoda je vyrobena z odolného lamina, jehož povrchová úprava je v barevném sou...

Liebherr WKEgw 582 vestavná kompaktní klimatizovaná vinotéka, bezúchytková, bílá + Akce 5 let záruka zdarma

EAN: 9005382178997Typ ceníku: autorizovaný modelTřída klasifikace: 2Čistý obsah celkem (l): 46 lKlimatická třída: STVýška výklenku (cm): 45 cmŠířka výklenku (cm): 56 cmHloubka výklenku min. (cm): 55,0 cmŠířka při otevřených dveřích s madlem (cm): 56,0 cmHmotnost přístroje (kg): 33,0 kgNapětí: 220-240 VPříkon: 0,5 AMaximální počet lahví Bordeaux 0,75 l: 18Obsah brutto, celkem (l): 48 lČistá šířka vnitřní části: 47,0 cmČistá hloubka interiéru (cm): 29,0 cmChladivo: R 600aZámek: AnoHmotnost včetně...

Liebherr WKEgb 582 vestavná kompaktní klimatizovaná vinotéka, bezúchytková, černá + Akce 5 let záruka zdarma

EAN: 9005382178997Typ ceníku: autorizovaný modelTřída klasifikace: 2Čistý obsah celkem (l): 46 lKlimatická třída: STVýška výklenku (cm): 45 cmŠířka výklenku (cm): 56 cmHloubka výklenku min. (cm): 55,0 cmŠířka při otevřených dveřích s madlem (cm): 56,0 cmHmotnost přístroje (kg): 33,0 kgNapětí: 220-240 VPříkon: 0,5 AMaximální počet lahví Bordeaux 0,75 l: 18Obsah brutto, celkem (l): 48 lČistá šířka vnitřní části: 47,0 cmČistá hloubka interiéru (cm): 29,0 cmChladivo: R 600aZámek: AnoHmotnost včetně...

NIKON 70-200/2,8 G ED AF-S VRII

Světelnost F/2,8 vám nabízí nejen jasné zobrazení scény v hledáčku, ale také, což je u teleobjektivu ještě markantnější, minimální hloubku ostrosti a pohodlnější práci při fotografování za špatných světelných podmínek. Změn se dočkal i systém stabilizace, který nyní poskytuje možnost udržet z ruky až o 4 EV delší expozici. Systém má dva režimy: Normální a Aktivní. První (Normal) je určen pro běžné fotografování. Druhý (Active) je určen pro potlačení vibrací při fotografování z automobilu či let...

BROTHER multifunkce inkoustová MFC-J6920DW - A3, A3 sken DUAL, 33ppm, 128MB, USB, LAN, WiFi, duplex, ADF, 2x250

Vlastnosti a specifikace Obecné Typ tiskárny barevná Funkce tisk, kopírování, skenování, faxování Displej barevné dotykové LCD Maximální formát papíru A3 Paměť 256 MB Procesor 288 MHz Technologie inkoustová Velikost displeje 9,3 cm Aplikace Brother Creative Center ano Skenování poznámky ano Office Doc Creator ano Označit oblast a kopírovat ano Označit oblast a skenovat ano Možnosti připojení USB rozhraní USB 2.0 Rozhraní drátové sí...

Brother MFC-J6520DW ,A3

Vlastnosti a specifikace Obecné Typ tiskárny barevná Funkce tisk, kopírování, skenování, faxování Displej barevné dotykové LCD Maximální formát papíru A3 Paměť 128 MB Procesor 288 MHz Technologie inkoustová Velikost displeje 6,8 cm Aplikace Brother Creative Center ano Skenování poznámky ano Office Doc Creator ano Označit oblast a kopírovat ano Označit oblast a skenovat ano Možnosti připojení USB rozhraní USB 2.0 Rozhraní drátové sí...

Tiskárna multifunkční Brother MFC-J6520DW A3, 35str./min, 27str./min, 6000 x 1200, 128 MB, duplex, WF, USB

Technologie tisku: inkoustová Max. rozlišení (DPI): 6000 x 1200 Formát tisku: A3 Rychlost tisku barevně (str./min): 27 Rychlost tisku černobíle (str./min): 35 Pracovní zátěž (str./měsíc): 26000 Bezokrajový tisk: ANO Oboustranný tisk: ANO Zásobník papíru (ks): 251 Podpora přímého tisku: ANO Typ barevné náplně: samostatné barvy Tisk: barevný Barevná hloubka (mil): 48 Rozlišení skeneru: 19200 x 19200 Velikost kopie: 25 - 400 Displej pro foto: ANO Podpora paměťových karet: ANO Funkce: fax; kopír...

Komoda Puebla 1 - dub san remo světlý / dub wenge hnědý

Pořízením komody Puebla 1 získáte do své domácnosti praktický prádelník nebo ideální prostor pro přehledné ukládání písemností a nejrůznějších dokladů. 3 šuplíky budou dobrým pomocníkem při uložení propisek, sešívačky a jiných důležitých věcí pro přehledné uspořádání ...

Apple TV 32GB - MGY52SP/A

Budoucnost televize je tady. Televize je podstatnou součástí našeho života. Na velkých obrazovkách společně sledujeme velké filmy a velké události. Jenže celkový dojem ze sledování televize dlouhodobě stagnuje. Až doteď. Stačí si uvědomit, že budoucnost televize jsou aplikace. Rychle si zvykáme na to, že dnes se místo vysílání díváme na aplikace. Proto jsme pro tuhle realitu postavili novou základnu. S novým operačním systémem tvOS a inovativními možnostmi kontaktu s obrazovkou. Tohle je nová ...

Apple TV 64GB - MLNC2SP/A

Budoucnost televize je tady. Televize je podstatnou součástí našeho života. Na velkých obrazovkách společně sledujeme velké filmy a velké události. Jenže celkový dojem ze sledování televize dlouhodobě stagnuje. Až doteď. Stačí si uvědomit, že budoucnost televize jsou aplikace. Rychle si zvykáme na to, že dnes se místo vysílání díváme na aplikace. Proto jsme pro tuhle realitu postavili novou základnu. S novým operačním systémem tvOS a inovativními možnostmi kontaktu s obrazovkou. Tohle je nová ...

Brother MFC-J6520DW, A3, tiskárna/kopírka/skener/fax, duplexní tisk, síť, WiFi

Obecné Zařízení inkoustové Vstup papíru 250 listů Horní zásobník A4, LTR Spodní zásobník A3, LGR, LGL ADF 35 listů Výstup papíru 50 listů Max. vstup papíru z desky šířka/ výška 215.9/297mm LCD displej 6.8 cm barevný dotykový LCD displej s dotykovým panelem Programování na obrazovce ano Standardní paměť 128 MB Souběh činností ano Indikace inkoustu zobrazení množství zbývajícího inkoustu v každé patroně přes LCD - Správce inkoustu. Úsporný režim (tlačítko) model disponuje tlačítkem zapnuto...

Brother MFC-J6520DW (MFCJ6520DWYJ1) Software F-Secure SAFE 6 měsíců pro 3 zařízení (zdarma) + Kabel za zvýhodněnou cenu + Kabel za zvýhodněnou cenu + Doprava zdarma

Specifikace Obecné Zařízení inkoustové Vstup papíru 250 listů Horní zásobník A4, LTR Spodní zásobník A3, LGR, LGL ADF 35 listů Výstup papíru 50 listů Max. vstup papíru z desky šířka/ výška 215.9/297mm LCD displej 6.8 cm barevný dotykový LCD displej s dotykovým panelem Programování na obrazovce ano Standardní paměť 128 MB Souběh činností ano Indikace inkoustu zobrazení množství zbývajícího inkoustu v každé patroně přes LCD - Správce...

Brother MFC-J6920DW, A3, tiskárna/kopírka/skener/fax, plný duplex, síť, WiFi, NFC, druhý podavač papíru

Obecné Zařízení inkoustové Vstup papíru 2x 250 listů Horní zásobník A4, LTR Spodní zásobník A3, LGR, LGL ADF 20 listů Výstup papíru 50 listů Max. vstup papíru z desky šířka/ výška 215.9/297mm LCD displej 9.3 cm barevný dotykový LCD displej s dotykovým panelem Programování na obrazovce ano Standardní paměť 256 MB Souběh činností ano Indikace inkoustu zobrazení množství zbývajícího inkoustu v každé patroně přes LCD - Správce inkoustu. Úsporný režim (tlačítko) model disponuje tlačítkem zapn...

Apple TV 64GB (MLNC2SP/A) černý + Doprava zdarma

Budoucnost televize je tady. Televize je podstatnou součástí našeho života. Na velkých obrazovkách společně sledujeme velké filmy a velké události. Jenže celkový dojem ze sledování televize dlouhodobě stagnuje. Až doteď. Stačí si uvědomit, že budoucnost televize jsou aplikace. Rychle si zvykáme na to, že dnes se místo vysílání díváme na aplikace. Proto jsme pro tuhle realitu postavili novou základnu. S novým operačním systémem tvOS a inovativními možnostmi kontaktu s obrazovkou. Tohle je ...

2-Power baterie pro ACER Aspire One, 11,1V, 5200mAh, 6 cells, White - eMachine eM250

Záruka 1 rok Funkce baterie Laptop , Hlavní síťová baterie pro přenosné počítače Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Počet článků 6 Cells Runtime Standard Life Napětí 11,1 V Kapacita 5200 mAh Hmotnost 308 g Rozměry 203 mm x 48 mm x 31 mm Tvar Irregular Výrobce Toto je originalní výrobek 2-Power KOMPATIBILITA Baterie je kompatibilní s následujícími produktovými čísly: LC.BTP00.017 LC.BTP00.043 LC.BTP00.046 UM08A31 UM08A32 ...

2-Power baterie pro ACER Aspire One, 11,1V, 5200mAh, 6 cells, White - eMachine eM250

Záruka 1 rok Funkce baterie Laptop , Hlavní síťová baterie pro přenosné počítače Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Počet článků 6 Cells Runtime Standard Life Napětí 11,1 V Kapacita 5200 mAh Hmotnost 308 g Rozměry 203 mm x 48 mm x 31 mm Tvar Irregular Výrobce Toto je originalní výrobek 2-Power KOMPATIBILITA Baterie je kompatibilní s následujícími produktovými čísly: LC.BTP00.017 LC.BTP00.043 LC.BTP00.046 UM08A31 UM08A32 ...

Apple iPhone SE 64GB Space Grey - MLM62CS/A

iPhone SE je vůbec nejvýkonnější 4palcový telefon. Při jeho vývoji jsme vyšli z oblíbeného designu a přidali celou řadu inovací. Stejný vyspělý čip A9, jaký má iPhone 6s.12megapixelový fotoaparát, který dělá fantastické fotky a 4K videa. A Live Photos, které vdechnou vašim záběrům život. Výsledkem je iPhone, který klame tělem. Parametry Uložiště 16 GB, 64 GB Rozměry a hmotnost Délka: 123,8 mm Šířka: 58.6 mm Hloubka: 7,6 mm Hmotnost: 113 g Displej Retina Rozlišení 1336 x 640 Obrazovka ...

Apple iPhone SE 16GB Gold - MLXM2CS/A

iPhone SE je vůbec nejvýkonnější 4palcový telefon. Při jeho vývoji jsme vyšli z oblíbeného designu a přidali celou řadu inovací. Stejný vyspělý čip A9, jaký má iPhone 6s.12megapixelový fotoaparát, který dělá fantastické fotky a 4K videa. A Live Photos, které vdechnou vašim záběrům život. Výsledkem je iPhone, který klame tělem. Parametry Uložiště 16 GB, 64 GB Rozměry a hmotnost Délka: 123,8 mm Šířka: 58.6 mm Hloubka: 7,6 mm Hmotnost: 113 g Displej Retina Rozlišení 1336 x 640 Obrazovka ...

Apple iPhone SE 16GB Rose Gold - MLXN2CS/A

iPhone SE je vůbec nejvýkonnější 4palcový telefon. Při jeho vývoji jsme vyšli z oblíbeného designu a přidali celou řadu inovací. Stejný vyspělý čip A9, jaký má iPhone 6s.12megapixelový fotoaparát, který dělá fantastické fotky a 4K videa. A Live Photos, které vdechnou vašim záběrům život. Výsledkem je iPhone, který klame tělem. Parametry Uložiště 16 GB, 64 GB Rozměry a hmotnost Délka: 123,8 mm Šířka: 58.6 mm Hloubka: 7,6 mm Hmotnost: 113 g Displej Retina Rozlišení 1336 x 640 Obrazovka ...