Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hry padajici opicky

Nalezeno:    3 produkty

Padající Opičky

Pravidla Hry: postavíme stromek zasuneme barevné tyčinky přes otvory ve stromku shora vhazujeme dovnitř stromku barevné opičky opičky se zachytí svými ocásky o tyčinky hra právě začína hráči postupně hází kostkou vylosovaná barva na kostce určuje barvu tyčinky, která musí být vytažena Výhercem se stává ten hráč,kterému spadne nejméně opiček

poškozený obal: Stolní rodinná hra Padající opičky

Padající opičky je zábavná hra pro celou rodinu. Cílem hry je mít na konci hry co nejméně opiček, které při vytahování tyčinek ze stromu popadaly na zem.

Mattel Padající opičky + Doprava zdarma

Jedinečná zručnostní hra Padající opičky lehce připomíná klasickou hru Mikádo. Úkolem je odebírat tyčky tak, aby opičky nepropadávaly. Chytlavá hra plná zábavy. Popis hry: Nejprve si postavíte strom, nastrkáte tyčky libovolně do předem připravených otvorů a spustíte opičky do útrob stromu. Ty se zachytí svými ocásky za připravené tyčky. Následně házíte barevnou kostkou, která určuje jakou tyčku musíte vytáhnout. To musíte udělat tak, aby vám propadlo co nejméně opiček....Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: